דרוש מידע סגר במודיעין עילית?

guest

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
זה באמת ממש מוזר אתה הולך ברחוב אתה רואה את כולם עם מסכות :eek::eek:

avi++

משתמש מקצוען
טוב, אז ככה
אין סגר בערים האדומות, קבינט הקורונה החליט להתמקד בהסברה ובאכיפה, ראו הוזהרתם!

מרחבית

משתמש מקצוען
כן לפחד מעברות "אשרי אדם מפחד תמיד"
ואיך קוראים לצורת התנהגות שגורמת לאחרים סבל גדול, החל מבידודים, דרך קשיי פרנסה, וכלה במחלה קשה או מוות?
זו לא עבירה ??
ישנם צעירים בריאים רבים שכלל לא חוששים על עצמם, אבל מקפידים על כל הכללים רק בגלל הזהירות לא להזיק לאחרים!

נערך לאחרונה ב:

מרחבית

משתמש מקצוען
תבדקי מה קורה באירופה.. במדינות שהורידו את החובה הזו. כי הבנינו שזה חסר תועלת.
מעניין לדעת, באיזה מדינות? ומתי הורידו את החובה הזו?

אם מביאים מקור, נא הביאו מקור עדכני. כי מידי פעם מעלים כאן ציטוט ישן עם פקפוק בתועלת המסכות.
מאז היו מחקרים, והגיעו למסקנה שזה עוזר מאוד (יחד עם מרחק והגיינה).
לכן מעניין אותי אלו מדינות הורידו, ומתי זה היה.

חזקי חדד

משתמש פעיל
ואני אומר שבקרב עוטי המסכות יש אחוז גדול יותר של אנשים זהירים שלא מעונינים להכניס אנשים בגללם לבידוד ובודאי שלא להדביק אחרים!!
ובקיצור די לטענות שכל מי שחושב אחרת ממך בעניני קורונה הוא פחדן, בין פחד ולחץ לזלזול בהנחיות יש באמצע עוד משו שקוראים לו אחריות וזהירות!!!!!! ורוב הציבור נמצא בעמדה זו....
את מאשימה אותי בחינם, לא אמרתי שום דעה בעד או נגד, עובדה שיש אנשים פחד חם ולחוצים, עובדה שיש אנשים שלא הולכים עם מסיכות, איפה יש אחוז יותר פחדנים? זה לא אומר שכל מי שהולך עם מסכה זה בגלל פחד.

היונה לבנה

משתמש מקצוען
את מאשימה אותי בחינם, לא אמרתי שום דעה בעד או נגד, עובדה שיש אנשים פחד חם ולחוצים, עובדה שיש אנשים שלא הולכים עם מסיכות, איפה יש אחוז יותר פחדנים? זה לא אומר שכל מי שהולך עם מסכה זה בגלל פחד.
גם בכביש יש יותר אנשים שנדרסים מהמדרכה...
כלומר לא הבנתי מה באת לומר בזה?
וזה לא משו אישי נגדך :) אלא נגד האנשים שהולכים בעיקרון בלי מסיכות!!

נערך לאחרונה ב:

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין לי דע מה נכון..
אבל תכלס בשטח ב"ב וק"ס הכי מסכות והכי הדבקות
השבוע הייתי בכמה ערים בצפון בדרום, הרבה פחות הקפדה על מסכות, וגם הדבקות פחות....

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אני מסתובב בערים שונות, המקום שהאווירה של הקפדה על ההוראות, בדגש על מסכות, הכי מורגשת, זה מודיעין עילית.
איך זה מסתדר עם הטבלאות? אין לי מושג.
בני ברק בהחלט מתחרה בשמירת הנחיות ויש הדבקות .
עיר אדומה.
זה באמת מאכזב
אבל זו מציאות .

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
וסתם נקודה למחשבה :

מישהו שמע על נתונים שמורכבים גם מכמות חולים לבית אב????????

ואולי להכניס זאת לשקלול של ערים אדומות וכתומות וכל שאר ירקות???
מענין שכל עיר שנכנסת לסאגת "סגר"
עולים כל המיחזורים,
מב"ב של הסגר הראשון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה