סגריה אלקטרונית

חושב מחדש

משתמש מקצוען

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יכול להיות שזה היה פאשלה ספציפית בסיגריה שלי, קניתי עם 2 גופי חימום ואחרי יומיים הם היו שרופים
צריך כנראה לדעת איך להשתמש (אין לי הוראות)
גם לי היו מספר סיגריות (מהקטנות) שנשרפו לי כל יומיים, וחבריי טענו שזה שטויות, בכל אופן במה שיש לי עכשיו זה מחזיק הרבה

התותח הגזור

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צריך כנראה לדעת איך להשתמש (אין לי הוראות)
גם לי היו מספר סיגריות (מהקטנות) שנשרפו לי כל יומיים, וחבריי טענו שזה שטויות, בכל אופן במה שיש לי עכשיו זה מחזיק הרבה
זה לא הסיגריה הראשונה שלי, כך שאני לא חושב שזה נהרס כי לא ידעתי להשתמש.

ימד

משתמש מקצוען
בוקר טוב.
לידיעת כולם וכדאי להפיץ
הג'ול לא כשר!!!!!
אחרי בדיקה מעמיקה עם הרב זריצקי ועוד רבנים.
בבדיקת המרכיבים ניתן לראות שהמילוי מכיל חומר הנקרא גליקומין. זה עשוי מחלב (לא יודעת לנקד אבל סגול סגול) של בהמה. חייב כרת!!!!! גם בהנאה....
יש להפסיק לעשן מיידית את הג'ול....
אחרי שקנינו ונהננו ועוד אנשים קנו בעקבותינו הפסיקו כולם לעשן.

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בוקר טוב.
לידיעת כולם וכדאי להפיץ
הג'ול לא כשר!!!!!
אחרי בדיקה מעמיקה עם הרב זריצקי ועוד רבנים.
בבדיקת המרכיבים ניתן לראות שהמילוי מכיל חומר הנקרא גליקומין. זה עשוי מחלב (לא יודעת לנקד אבל סגול סגול) של בהמה. חייב כרת!!!!! גם בהנאה....
יש להפסיק לעשן מיידית את הג'ול....
אחרי שקנינו ונהננו ועוד אנשים קנו בעקבותינו הפסיקו כולם לעשן.
א. יש כיום אפשרות למלאות את הג'ול עם מילוי רגיל (כשר כמובן) מבלי לרכוש את הקפסולות.
ב. הרב זריצקי הוא זה שאוסר את הסיגריות בפסח, מה שהרבה חולקים עליו, (סיגריה זה לא אכילה, ואינו ראוי למאכל כלב) יתכן שה"ה גם כאן, צריך לברר.

ימד

משתמש מקצוען
א. יש כיום אפשרות למלאות את הג'ול עם מילוי רגיל (כשר כמובן) מבלי לרכוש את הקפסולות.
ב. הרב זריצקי הוא זה שאוסר את הסיגריות בפסח, מה שהרבה חולקים עליו, (סיגריה זה לא אכילה, ואינו ראוי למאכל כלב) יתכן שה"ה גם כאן, צריך לברר.
בררנו גם מול הרב אפרתי שטען שחלב אסור גם בהנאה ולכן בקש מבעלי שיפסיק לעשן עד שיתבררו העניינים.
בררנו גם מול החתן של ר ניסים קרליץ ואמר אותו הדבר.
כרגע הבירור אוחז האם החומר נשרף או מתבשל בתוך הסיגריה.
וכנראה הוא לא נשרף ולכן אסור. אבל ברור שכל אחד צריך לברר ולעשות לפי רבותיו.
רק מעוררת. את הענין

גולדברג.

מעצב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בררנו גם מול הרב אפרתי שטען שחלב אסור גם בהנאה ולכן בקש מבעלי שיפסיק לעשן עד שיתבררו העניינים.
בררנו גם מול החתן של ר ניסים קרליץ ואמר אותו הדבר.
כרגע הבירור אוחז האם החומר נשרף או מתבשל בתוך הסיגריה.
וכנראה הוא לא נשרף ולכן אסור. אבל ברור שכל אחד צריך לברר ולעשות לפי רבותיו.
רק מעוררת. את הענין
באמת חשוב לדעת, תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה