עזרה בוורד סגנונות בוורד

חסיד נלהב

משתמש פעיל
הגדרתי מאסטר עם כמה סגנונות שאני זקוק להם ושלחתי אותו לכל הצוות שלי.
חלק מהם מחזירים לי קבצים עם עשרות סגנונות שונים שנוספו ככה"נ בעת שהעתיקו מקבצים אחרים, אני מנסה למחוק את הסגנ' המיותרים אך ללא הצלחה, כל פעם שאני פותח את הקובץ מחדש כל הסגנונות ניעורים ומכבידים לי על הקובץ

אם מישהו מכיר דרך לנעול קובץ על כמה סגנונות אודה לו מאוד
תודה מראש

נערך לאחרונה ב:

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא מכיר דרך לנעול סגנונות,
אבל הפתרון הוא להדריך את המשתמשים שכאשר הם עושים הדבקה ידביקו כטקסט בלבד, וכך וורד לא ייצר סגנונות חדשים בגלל ההדבקה.

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הגדרתי מאסטר עם כמה סגנונות שאני זקוק להם ושלחתי אותו לכל הצוות שלי.
חלק מהם מחזירים לי קבצים עם עשרות סגנונות שונים שנוספו ככה"נ בעת שהעתיקו מקבצים אחרים, אני מנסה למחוק את הסגנ' המיותרים אך ללא הצלחה, כל פעם שאני פותח את הקובץ מחדש כל הסגנונות ניעורים ומכבידים לי על הקובץ

אם מישהו מכיר דרך לנעול קובץ על כמה סגנונות אודה לו מאוד
תודה מראש
יש אופציה לנעול סגנונות.
בכרטיסיה, סקירה>הגבל עריכה, יפתח חלון בצד שמאל, לסמן ב v את הגבל עיצוב למבחר סגנונות מסוים, ואח"כ ללחוץ על "כן התחל לאכוף הגנה" להגדיר סיסמא (שתזכור). וזהו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה