סגולה לפרנסה מהישמח משה

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מישהו יודע מקור לזה? מה הסגולה הזאת....

תודה מראש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מקור - רבי משה טייטלבוים מאוהל, בעל ה"ישמח משה" (ששבוע שעבר חל היארצייט שלו), בשם הבעש"ט.

מה הסגולה - קטע שמתחיל במילים "ביראה אותו תעבודו. סגולה הזאת בכל פתח ביתך דבקוֹ, ובכל מקום אשר תדורו" ואח"כ מתחילים כל מיני צירופי שמות קדושים.

יש הרבה קמיעות מה"ישמח משה", ואני לא יודע בדיוק איך יודעים שהוא אכן המקור שלהם, אך כנראה שזו מסורת מבוססת.

mos

משתמש חדש
זה בשם הבעש"ט

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש מצב להביא את הסגולה במלואה?

תודה מראש

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אין לי אותה כרגע. יש לי סגולה אחת ממנו לשמירה אם אתה רוצה...

david

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לך מושג איפוא אני יכול להשיג אותה,
ושוב ממש תודה על תגובה מהירה שכזו

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש את זה להורים שלי בתוך פולדר מהודר של כל מיני סגולות. נראה לי שהם קיבלו את זה כהוקרה על תרומה לאיזו ישיבה.
לא זוכר את ההוצאה שהוציאה את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה