דרוש מידע סגולה בדוקה בלבד לזיווג הגון

מצב
הנושא נעול.

הדבש והעוקץ

משתמש מקצוען

סגולה גדולה ונפלאה שמעתי מאנשי מעשה, לומר ולסיים ב' פעמים את כל ספר תהלים בליל ראשון דראש השנה, והיא מסוגלת מאד לישועות גדולות. מדי שנה בשנה מעידים עדים נאמנים 'אותות ומופתים' שזכו בזכות זה.

אני שמעתי מפי מקורב לרב שטיינמן שאמר לי ששמע בעצמו הרב שטיינמן לומר שני ספרי תהילים ברצף בלי לדבר בליל ר"ה יום א'...
ואגב @גביע האש זה באמת עוד סגולה שלא נראה לי אמרו- לומר את כל הספר תהילים בלי לדבר כלל ואז לבקש את הישועה.
שכחתי מה המקור אבל מקור מוסמך ורציני.

הזגג

משתמש פעיל
יש את הסגולה הנודעת של אמירת ספר התהלים בציון ר' לייב בעל הייסורים בצפת
בערב ראש חודש שחל בערב שבת.
(הפעם הקרובה בער"ח אלול).
סגולה וותיקה.
הרב וואזנר היה שולח לשם.

אגב, נראה לי שיש שבת שידוכים לבנות של הרב דיאמנט באותה שבת במירון
לתועלת מי שרוצה להרוויח סגולה + השתדלות...

הזגג

משתמש פעיל
זה המודעה - שלחו לי במייל.
שבת העצמה לבנות רח אלול.jpeg

סופריא - הוצאה לאור

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום גולד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כמה התרגשתי לראות בעיתון מקומי לפני מספר חודשים מודעה, שתוכנה היה: "קיבלתי על עצמי להתחזק בתפילה בכל עוז, ולא לעשות שום סגולות אחרות, והבטחתי לפרסם לרבים שידעו את כח התפילה, וב"ה נושעתי בכמה ישועות מעל לדרך הטבע".

בל נשכח. תפילה לפני הכל!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה