סבב יצירה יומית 5 נפתח.

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעדכנת כי הסבב החמישי עומד להתחיל בעז"ה בעוד שבוע.
מה זה יצירה יומית?
כשמה כן היא. יצירה על בסיס יומיומי של משהו. לא משנה מה. לא משנה עם מה. זה יכול להיות שיר או צילום או ציור או פיסול. זה יכול להיות ציור בטוש או בעט או בשמן או בקטשופ.
המטרה היא שחרור, הרפיה, חוויה, כיף. משהו לא מתאמץ. שבא בקלות. שבא לעשות טוב. בלי לחשוב על מה שיוצא, בלי לתכנן. או אם מתאים לי, עם לתכנן.

מיזם "יצירה יומית" החל בשנה שעברה כשהקורונה נכנסה לחיינו. בתוך מציאות מבולבלת ומורכבת, מצאתי את עצמי יוצרת יום יום מעין יומן אמנותי שנתן לי הרבה כח. כשהבנתי את הפוטנציאל הגלום ביצירה על בסיס יומי, הזמנתי נשים להצטרף אלי. עד כה עשרות נשים לקחו חלק במיזם הזה, ונוצרו בו אלפי יצירות. אלפי. אני לא מגזימה. זה יכול היה למלא קירות שלמים בתערוכה! רק לדמיין את זה מרחיב את הלב!
קבוצת נשים כתבתי? פסיפס נשים מדהימות! המעניקות אחת לשניה מרחב להביא את עצמינו בצורה הכי אותנטית, הכי מכוערת (מה לעשות שיש ימים כאלה), הכי ראשונית, ספונטנית, זורמת. מפרגנת. כמה פירגון יש בקבוצת הנשים הזו וקבלה.

אז איך זה בעצם עובד?
כל סבב של יצירה יומית מורכב מארבע שבועות של יצירה יומית, כאשר לפני הסבב ולאחריו אנו נפגשות למפגש זום להיכרות ולסיכום ופרידה.
במהלך הסבב כל משתתפת יוצרת בביתה מידיי יום משהו, את העבודות מצלמת ומעלה לאפליקציה בשם SLACK. זו אפליקציה שיתופית ידידותית למשתמש בה אפשר לקבל השראה וכח מעוד נשים יוצרות.

מה המטרה של המיזם?
לעודד ספונטניות. שחרור. חופש. הקלה. כח. מודעות. כל הדברים הטובים שיכולים לקרוא במפגש עם חומרי אמנות.

כמה זה עולה?
המיזם התנדבותי וללא תשלום. המחיר הוא רצינות. נכונות להשתתף. להגיב ולהיות חלק מהקבוצה.

למי זה מיועד?
המיזם מיועד לנשים מעל גיל 18, עם ובלי רקע אמנותי, עם ובלי רקע בסבבים קודמים שלי יצירה יומית, עם אהבה ליצירה גם אם זו לא השפה הראשונה והמוכרת ועם רצון להתחדש ולגלות משהו על עצמי.

איך מתחילים?
ממלאים טופס הצטרפות, בעז"ה במוצ"ש הקרוב בשעה 20:00 נקיים מפגש זום (ההשתתפות חשובה בו מאוד!) וביום ראשון 6/12 בעז"ה נתחיל. יישלח למצטרפות פרטים מדויקים יותר.

מה בנתיים?
לכי לקנות סקצ'בוק כייפי או דפים שיהיה לך נעים ליצור בהם כל יום.
אם יש לך חברה שאמנות קרובה לליבה, העבירי לה את המייל. ייתכן שתודה לך על כך.

מצרפת פה סרטון TED על הכוח של משהו שנעשה יום יום ברציפות. הוא פשוט אומר את זה טוב ממני. (ותודה לתהילה על השיתוף) הסרטון כבד מידיי, מי שרוצה לקבל אותו אפשרי במייל: racheli.art בג'ימייל.
*ייתכן שמספר המשתתפות בקבוצה יהיה מוגבל. ולכן תינתן עדיפות על בסיס הקודמת זוכה ומידת הרצון להשתתף.

בהצלחה לנו!
הנה הקישור שוב

שבוע נפלא!
רחלי

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כמובן מוזמנות לשתף מהחוויה שלכן בסבבים קודמים :p ;)

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
עלה למעלה עלה,
יש לך כנפי רוח. לגמריי כנפי רוח.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
כמובן מוזמנות לשתף מהחוויה שלכן בסבבים קודמים :p ;)
כאן שיתפתי

ואני אשתף עוד:
בטופס הצטרפות רחלי שאלה מה זה בשבילך יצירה
וכתבתי: היכולת להוציא מהכח אל הפועל את נפש האומן שבנו
וגם הנאה וחיבור לחיים
אני חושבת שהסבבים הללו נותנים מצע נח כדי לעשות את זה בצורה מיטבית

מצד אחד עקביות והתמדה שמאד חשובים למח היצירתי והקופצני
ומצד שני המשוב החם, הקבלה ללא שיפוטיות בצורה בה כל קשקוש מתקבל בברכה
זה פותח הרבה ערוצים חדשים בנפש :)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הייתי ואני עדיין. ממליצה בכל פה!

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טוב.
גם אני ממליצה, מאוד. מנסיון נפלא.

chavi9

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טוב.
גם אני ממליצה, מאוד. מנסיון נפלא.

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אפשר ל
מעדכנת כי הסבב החמישי עומד להתחיל בעז"ה בעוד שבוע.
מה זה יצירה יומית?
כשמה כן היא. יצירה על בסיס יומיומי של משהו. לא משנה מה. לא משנה עם מה. זה יכול להיות שיר או צילום או ציור או פיסול. זה יכול להיות ציור בטוש או בעט או בשמן או בקטשופ.
המטרה היא שחרור, הרפיה, חוויה, כיף. משהו לא מתאמץ. שבא בקלות. שבא לעשות טוב. בלי לחשוב על מה שיוצא, בלי לתכנן. או אם מתאים לי, עם לתכנן.

מיזם "יצירה יומית" החל בשנה שעברה כשהקורונה נכנסה לחיינו. בתוך מציאות מבולבלת ומורכבת, מצאתי את עצמי יוצרת יום יום מעין יומן אמנותי שנתן לי הרבה כח. כשהבנתי את הפוטנציאל הגלום ביצירה על בסיס יומי, הזמנתי נשים להצטרף אלי. עד כה עשרות נשים לקחו חלק במיזם הזה, ונוצרו בו אלפי יצירות. אלפי. אני לא מגזימה. זה יכול היה למלא קירות שלמים בתערוכה! רק לדמיין את זה מרחיב את הלב!
קבוצת נשים כתבתי? פסיפס נשים מדהימות! המעניקות אחת לשניה מרחב להביא את עצמינו בצורה הכי אותנטית, הכי מכוערת (מה לעשות שיש ימים כאלה), הכי ראשונית, ספונטנית, זורמת. מפרגנת. כמה פירגון יש בקבוצת הנשים הזו וקבלה.

אז איך זה בעצם עובד?
כל סבב של יצירה יומית מורכב מארבע שבועות של יצירה יומית, כאשר לפני הסבב ולאחריו אנו נפגשות למפגש זום להיכרות ולסיכום ופרידה.
במהלך הסבב כל משתתפת יוצרת בביתה מידיי יום משהו, את העבודות מצלמת ומעלה לאפליקציה בשם SLACK. זו אפליקציה שיתופית ידידותית למשתמש בה אפשר לקבל השראה וכח מעוד נשים יוצרות.

מה המטרה של המיזם?
לעודד ספונטניות. שחרור. חופש. הקלה. כח. מודעות. כל הדברים הטובים שיכולים לקרוא במפגש עם חומרי אמנות.

כמה זה עולה?
המיזם התנדבותי וללא תשלום. המחיר הוא רצינות. נכונות להשתתף. להגיב ולהיות חלק מהקבוצה.

למי זה מיועד?
המיזם מיועד לנשים מעל גיל 18, עם ובלי רקע אמנותי, עם ובלי רקע בסבבים קודמים שלי יצירה יומית, עם אהבה ליצירה גם אם זו לא השפה הראשונה והמוכרת ועם רצון להתחדש ולגלות משהו על עצמי.

איך מתחילים?
ממלאים טופס הצטרפות, בעז"ה במוצ"ש הקרוב בשעה 20:00 נקיים מפגש זום (ההשתתפות חשובה בו מאוד!) וביום ראשון 6/12 בעז"ה נתחיל. יישלח למצטרפות פרטים מדויקים יותר.

מה בנתיים?
לכי לקנות סקצ'בוק כייפי או דפים שיהיה לך נעים ליצור בהם כל יום.
אם יש לך חברה שאמנות קרובה לליבה, העבירי לה את המייל. ייתכן שתודה לך על כך.

מצרפת פה סרטון TED על הכוח של משהו שנעשה יום יום ברציפות. הוא פשוט אומר את זה טוב ממני. (ותודה לתהילה על השיתוף) הסרטון כבד מידיי, מי שרוצה לקבל אותו אפשרי במייל: racheli.art בג'ימייל.
*ייתכן שמספר המשתתפות בקבוצה יהיה מוגבל. ולכן תינתן עדיפות על בסיס הקודמת זוכה ומידת הרצון להשתתף.

בהצלחה לנו!
הנה הקישור שוב

שבוע נפלא!
רחלי
אפשר עדיין להצטרף?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ראית ממתי ההודעה?...

סבב 5 הסתיים כבר!

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חבל...
מתי יש עוד אחד? יש מייל שאוכל להתעדכן?

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
@רחל לה אכן, סבב 5 הסתיים, וסבב 6 פעיל במלוא המרץ. באמת שוקק שם. מלא וממלא.
אם את רוצה להצטרף לסבב הבא שלחי מייל להצטרפות לרשימת תפוצה ועדכונים.
racheli.art1
בג'ימייל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה