מידע שימושי נתב"ג נסגר?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
איך יוכלו לדעת מתי קנו את הכרטיס?

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
כלומר, מי שקונה עכשיו כרטיסים מחו"ל לישראל וחזור לחו"ל, יכול להיכנס למדינה אבל לא לצאת עד גמר הסגר?
לחידוד השאלה:
תושב חו"ל שהוא אזרח ישראלי (ורשום גם כתושב ישראל), האם יוכל לנסוע לישראל ולצאת ממנו (כלומר לחזור לביתו) גם אם קנה את הכרטיס לאחר המועד הנ"ל?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
השאלה היא למה בכלל יש את ההגבלה המשונה הזו? מה אכפת להם שמישהו יוצא מהארץ?
אסור להם להגביל כניסה, מכוח כמה חוקי יסוד.

אז אם מונעים יציאה, זה בהכרח יגרום לפחות נכנסים.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אולי.
הענין הוא שאני מעוניין לסמוך על זיוף המסמך כדי לטוס לארץ לסוכות, והשאלה היא אם זה צעד חכם או לא...
אני לא יודע איך הם בודקים למעשה.

אם הם לא בודקים באמת עם החברות עצמן, אז זה לא בעיה.

אבל צריך לשמוע את זה ממישהו שעכשיו טס.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אבל צריך לשמוע את זה ממישהו שעכשיו טס.
אני מנסה לחשוב על כיוון אחר. יש אפשרות לבקש אישור חריג לטוס. האם זה שאני גר בחו"ל נחשב למשהו חריג? שלחתי מייל למנכ"ל משרד התחבורה, אבל אני לא יודע מתי בדיוק יחזרו אלי...

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
אני מנסה לחשוב על כיוון אחר. יש אפשרות לבקש אישור חריג לטוס. האם זה שאני גר בחו"ל נחשב למשהו חריג? שלחתי מייל למנכ"ל משרד התחבורה, אבל אני לא יודע מתי בדיוק יחזרו אלי...
אם אני לא טועה הכניסה מותר ללא הגבלה אי אפשר להגביל כניסה לישראלים ההגבלה זה רק ליציאות

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
אם אני לא טועה הכניסה מותר ללא הגבלה אי אפשר להגביל כניסה לישראלים ההגבלה זה רק ליציאות
אכן, על זה המדובר.
עכשיו מישהו התקשר עבורי למשרד התחבורה, והפקידה שענתה נשמעה כמי שלא בדיוק יודעת את החוקים, אבל היא אמרה שלכאורה אם אני אזרח ארה"ב הם לא יכולים למנוע ממני מלצאת. לא יודע כמה זה מוסמך...

יענק'ל

משתמש פעיל
D I G I T A L
הכניסה לישראלים מותרת
הכניסה לאזרחי ארה"ב אסורה הרמטית חוץ אם יש לך אישור מיוחד
אבל אם אתה בארץ אתה יכול לצאת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה