נשמע זוהר מידי?? אולי זה אמיתי??

מצב
הנושא נעול.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
משהי יודעת לענות לי על הרמה הלימודית שם?
ממה ששמעתי מבנות שבררו -
לומדים שם (או למדו בתחילה) דרך קורסים באינטרנט,
וחלק מהבנות שסיימו את הלימודים ועובדות שם - עובדות כמורות של הקבוצות החדשות.
ז״א שמבחינת רמת הלימוד - עדיף כבר לקחת קורס של udemy בעשרות עד מאות שקלים.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עד כמה שהבנתי החל מהמחזור האחרון, הסכום לתשלום יורד ל-18000, ואין התחייבות להעסקה בסוף המסלול.

ליבי בי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ממה ששמעתי מבנות שבררו -
לומדים שם (או למדו בתחילה) דרך קורסים באינטרנט,
כשבררתי לפני מספר חודשים הם אומרים שזה ללא אינטרנט... איך זה?
גם בפרסום שלהם...

Rivka123

משתמש צעיר
כשבררתי לפני מספר חודשים הם אומרים שזה ללא אינטרנט... איך זה?
גם בפרסום שלהם...
הם אומרים שיש אפשרות בלי אינטרנט , יש להם מאגרים גדולים שהכינו וכו'
אבל בתכלס , רובם שם עובדות עם אינטרנט של נטפרי

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אפשר ללמוד הכל בחינם,
באתרים כמו udemy ועוד.

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש לך כבר תשובה מאיזו סיבה לא העסיקו אותה
זה ממש חשוב לי לדעת אני מבררת עליהם עכשיו חזק
סורי שאנלא יכולה לפרט פה- אחרכך עוד עלולים למחוק את האשכול
אבל יש לי די הרבה מידע עליהם, ושלילי מאוד מאוד

נערך לאחרונה ב:

אנטיפטרוסה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
טוב- אז אני יודעת על כמה שעובדות שם ומנסות לגייס עובדות נוספות ממש בהתלהבות עצומה

לא ברור מה קורה בפנים-בינתיים העסק נראה עובד, אבל שמעתי שכששואלים אותן על העבודה שלהן אז המהוגנות אומרות 'אני לא יכולה לדבר נגד מקום העבודה שלי' או מתחמקות ולא עונות לטלפונים ולמייל ולשוםדבר...

ממישי שמכירה מקרוב כמה שעובדות שם, התברר שהלימודים מחרידים- מביאים מורות בלי לבדוק ניסיון שלהן, בלי לבקש תעודה ובלי כלום. אחרי לימודים כאלה 'מקצועיים', הבנות לא יודעות את העבודה- ומכיוון שבחוזה שעליו מחתימים אותן כתוב שאם הן 'יגרמו נזק' (עוד הגדרה לא ברורה ולא בטוחה-אולי יחליטו שאם לא עבדתי מספיק מהר זה נזק? אולי סתם יעיפו אותי כי האף שלי לא מצא חן בעיני הבוס ומבחינתו גרמתי נזק?) אז הן יפוטרו ומחצית הכסף ישאר בידי אתרא, אז הן לחוצות ומבקשות מחברות לעשות את זה בשבילן... תמורת תשלום. מה שמבאר עוד נקודה- שהשהות במקום לא מלמדת אותך את החומר.

עוד נקודה חשודה- חברה שלי התקשרה לברר, שאלה הרבה שאלות נוקבות, קבלה עליהן תשובות לא מספקות, וכשבאה לסיים את השיחה – ולהודיע שלא נשמע לה העניין, התחילו לשכנע אותה שכדאי לה וכו' וכו'. לא עוברים יומיים ושוב שיחה: אולי את בכל זאת רוצה? אולי תבואי לראיון?

מאז מדי שבוע הם מטרידים אותה פעמיים או שלוש!!! ומנסים לשכנע אותה לבוא לעבוד. אני יודעת מעוד חברה שפעם אחותה ענתה לטלפון, ובקשו לדבר עם החברה, היא באה לומר רק רגע – ואז ההוא מהצד השני התחיל לשאול אותה אם אולי היא גם רוצה לבוא לעבוד במקום... היא הסבירה שהיא לא למדה את זה והיא לא בתחום- והוא אומר לה לא, זה לא נורא אין פה הרבה מה לדעת...

אגב כך, הבנאדם האחראי שם גם אמר שהם ישבו ודברו עם ראשי הסמינרים, והסבירו להם, ואף אחד לא השתכנע לשלוח אליהם... זה מוזר מאוד. ואגב- הוא עצמו הודה שכיום שום בת מהסמינר הכי גדול בבניברק לא עובדת אצלו. למה סמינר מבוסס לא שולח לשם את התלמידות שלהם???

הפרסומים שלהם כל שבוע שיש עוד ארבעים מקומות אחרונים פנויים בתנאים אטרקטיביים... התשובות המגומגמות לשאלה, למשל, שמי מבטיח שהם לא יברחו עם כספי הפקדונות... (והיה סיפור דומה על אחד שפתח עסק, גם כן-לנשים חרדיות בתנאים טובים וכו', ובשלב מסויים נגמרו לו הפרויקטים לעבודה, הוא ברח וכל העסק קרס, עם המון עובדות מפוטרות שלא קבלו את המשכורות האחרונות... ושם, יש לציין, הן לא שמו כספי פקדונות!!!)

יש לציין שמלבד כך שהלימודים ברמה נמוכה כמו שצויין, ולא שווים את הכסף- גם התחום של העבודה -פיתוח אפליקציות בווב- לא אטרקטיבי בכלל, ואין בו לאן להתפתח. ניסיון בתחום לא שווה, הוא כמו אפס ניסיון. וגרוע מכך- כי זמן יקר התבזבז על האפס ניסיון הזה.

כל העסק הזה מריח מסריח. או שמדובר בנוכל שפשוט יברח עם כל הכסף, או באדם תמים מאוד, שאפילו לשאלות פשוטות ומתבקשות ששואלים אותו- עונה תשובות מגומגמות שמשווקות אותו גרוע. פשוט תנסו להתקשר ולשאול אותו כמה שאלות מתבקשות שהועלו כאן ובעוד כמה אשכולות. בטוחני שלא תצטרכו עוד שכנועים למה להתרחק מהרעיון הזה כמה שיותר מהר.

ואם הצלתי בת ישראל אחת מליפול בבור הזה, והיה זה שכרי...
קשור לעוד מידע רלוונטי

נערך לאחרונה ב:

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לציין שמלבד כך שהלימודים ברמה נמוכה כמו שצויין, ולא שווים את הכסף- גם התחום של העבודה -פיתוח אפליקציות בווב- לא אטרקטיבי בכלל, ואין בו לאן להתפתח. ניסיון בתחום לא שווה, הוא כמו אפס ניסיון. וגרוע מכך- כי זמן יקר התבזבז על האפס ניסיון הזה.
לזה אני מתנגדת באופן אישי
מי שבאמת תצבור שם נסיון בnodeJS ו react
יכולה להתקדם הלאה

השאלה היא אם היא תגיע לצבירת נסיון....

להיט

משתמש פעיל
ראיתי את הפרסומת שלהם בשבת האחרונה, וכאחת שעובדת בתכנות בשכר ממש לא גבוה חוויתי צביטה מסויימת בלב.....
מישהי יודעת מה הנוהל שם לגבי מתכנתות עם נסיון?
הם מחפשים בכלל מהזן הזה?

נחליאלי(ת)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ראיתי את הפרסומת שלהם בשבת האחרונה, וכאחת שעובדת בתכנות בשכר ממש לא גבוה חוויתי צביטה מסויימת בלב.....
מישהי יודעת מה הנוהל שם לגבי מתכנתות עם נסיון?
הם מחפשים בכלל מהזן הזה?
חייבות לשלם 24000
וללמוד 3 חודשים לפחות

בומבינו

משתמש פעיל
הי,
יפה לקרוא את כל ההשמצות.
מכירה מקרוב ממש! מישהי שעובדת שם.
כן היא גם מלמדת, אבל גם עובדת.
6 שעות עבודה ביום, תנאים גמישים של עבודה מהבית כשרוצים.
מרוויחה שכר יפה מאוד לתנאים כאלו, ומרוצה מאוד.
היא נכנסה ממש בהתחלה, אין לי מושג מה המצב היום.
אבל ההכללה הזו, כאילו אנשים יודעים הכול, פשוט מעצבנת.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה