דרוש מידע נשירת ריסים... :(

saralulu

משתמש מקצוען
שמתי לראשונה לפני כשנה מסקרה בלי לדעת האם זה בכלל טוב לריסים שלי, וכך בהמלצה חמה ניסיתי וחוויתי תוצאה מלחיצה... הרבה מהריסים נשרו לי כתוצאה ממסקרה כבדה ביותר שהכבידה על הריסים...
כיום הריסים שלי דלילים ואני רוצה לדעת האם יש דרך לגרום לריסים לצמוח שוב? או שהסיפור אבוד? :(

נא כתבו לי מניסיונכן!

תודה רבה!

רבקה@

משתמש פעיל
בעקרון- ריסים אמורים לצמוח שוב, ממה שאני קראתי (ונסיתי לקרוא על זה הרבה...) כל האמונה שריס שנושר לא ישוב עוד לעולם- לא ממש נכונות, פשוט כמו כל השיער, כל עוד הנשירה היא מסיבה ספציפית- תלישה\ גזירה וכו ולא נשירה או הזדקנות הזיק- היא שבה וצומחת. השאלה אם באמת מדובר בהתחלשות זקיקי השערה, שאז זה באמת שונה...
בכל אופן אני התחלתי לשים שמן קיק על הריסים (מחזק גם את הגבות) וןבאמת התוצאות ממש נראות- הריסים הרבה יותר חזקים ומלאים, (לוקח תקופה של כמה שבועות עד שמשפיע...)
יש שמנים יעודיים, אבל האמת שגם הרגיל עוזר לכך, ועולה עשירית...
בהצלחה!

12 Shira

משתמש מקצוען
יש חומרים לשים על הריסים שאמורים להצמיח מחדש ויותר ארוך.

מכירה משהו מארצות הברית שנחשב מומלץ.
יעזור לך השם? (אם כן אחפש )
לא נראה לי שניתן לקנות בארץ...

יעל כהן*

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תעשי הפסקה - ממסקרה

loving music

משתמש מקצוען
באופן כללי - מסקרות עמידות במים גורמות יותר לנשירה, ככה שזה הדבר היחיד כנראה שבו נעדיף מלכתחילה משהו פחות עמיד....

רבקה@

משתמש פעיל
איך משיגים כזה דבר?
אם את מתכוונת לרגיל-בכל חנות קלאסית של מוצרי טבע\ בריאות\ קוסמטיקה ואיפור
יש שמן קיק יעודי לריסים, מגיע כמו מסקרה עם מברשת וכמות קטנה, עולה יותר ונמכר בחנויות איפור- לפחות בשאול תמרוקים, ממה שידוע לי.

efratLit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ריס צומח פעם בחמש שנים.
עדיף באמת ללכת על הלא עמיד :(
עד כמה שאני יודעת ריס גדל מהר יותר. פחות משנה בדרך כלל.
על כל מקרה, שמן קיק מצמיח ומעבה את הריסים בערך בתקופה של חודש.

מרחבים

משתמש מקצוען
עד כמה שאני יודעת ריס גדל מהר יותר. פחות משנה בדרך כלל.
על כל מקרה, שמן קיק מצמיח ומעבה את הריסים בערך בתקופה של חודש.
ציטוט מ"המכלול"

הריסים יצמחו מחדש אם יפלו או ייתלשו. צמיחה מחדש אורכת בין שבעה לשמונה שבועות. צבעם יכול להיות שונה מצבע שיער הראש, אך הם נוטים להיות כהים אצל אנשים עם שיער ראש כהה ובהירים יותר אצל אנשים עם שיער ראש בהיר. אך כאשר הריסים נושרים (מהתקרחות טבעית) מעל גיל 12 הם אינם צומחים בחזרה.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ישנם תכשירים המיועדים לכך למשל בליידימיקאפ, בסטרוברי
אבל צריך להיפרד מסכום לא קטן עבורם

saralulu

משתמש מקצוען
הריסים נשרו לפני כשנה כמו שכתבתי משימוש במסקרה עמידה מידי... לצערי לא ידעתי כמה שזה לא טוב... מה כיום אני יכולה לעשות?

שימו פס-טה

משתמש פעיל
יש לחברת MERY KEY משהו מאוד טוב
בל"נ אם אזכור אני יעלה יותר מאוחר תמונה
יכול להיות שאוכל להשיג לך אותו מארה"ב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה