נראה כ"כ מבטיח!! איך אדע האם זה אמין??

פפרר

משתמש מקצוען
אם הוא מלחיץ אותכם, זה סיבה לחשוב פעמיים
הרי אם זה באמת היה מציאה, מה אכפת לו מי הקונה, זה בטוח יימכר, ואנשים ירוצו אחריו
אבל אם זה לא כל כך חלק, מסתבר שצריך להלחיץ כדי שלא יהיה מספיק זמן לחשוב, והוא רץ אחריכם...

לא מתייחסת לפרטי החוזה. אין לי מידע או נתונים בעניין.

הרבה הצלחה
כל מילה בסלע

אלבומים גיגיטליים

משתמש מקצוען
יש לי דירה בקרית ים אשמח לקבל מידע על אחד מהמתווכים שמואל לידר או אבי הופמן מי ממולץ יותר?
אשמח לשמוע על קרית ים
היתחרדות כן/לא
למה הדירות כל כך זולות (פחות מ400000)
ומה סיגנון האוכלוסיה במקום (בעיקר בג')
תודה רבה

ישראל123

משתמש פעיל
שטויות במיץ.
אטרקטיבי מאד עד היום.
אבל רוב המתווכים שקרנים גדולים, ומתווך אחד חרדי מירושלים הוא ראש הגנבים. [השיטה שלו ושל עוד מתווכים, ודווקא החרדים, שהוא מעלה את המחיר בעוד 50,000 ולוקח את ההפרש לעצמו].
הכי חשוב: 1. להתעקש מאד שכל הסכום יהיה בתוך החוזה, לא יהיה סכום מחוץ לחוזה. 2. לברר בכל האופציות האפשריות מה המחיר האמיתי של הדירה. (ע"י מתווכים אחרים, חברים שיש להם דירה באזור. באמצעות פרוג. יד 2, שמאי).
נ.ב. אני לא מתווך ואין לי אינטרס אישי כלל.
מרגיז אותי מאד שאנשים שלא היו מעולם במקום הזה לוקחים על עצמם את האחריות העצומה הזו, וממליצים לאנשים לא לקנות שם. בעבר עזרתי מאד למישהו מהפורום כאן וליוויתי אותו עד לרכישה, והוא מרוצה עד היום, ומודה לי על כך. כעת אין לי כח לעסוק בזה.
כל מי שחושב שמבין לאיזה מתווך התכוונתי, כלל לא בטוח. למען האמת אני מכיר שתי מתווכים, 'במקרה' שתיהם חרדים, שזו השיטה שלהם, ואחד מהם היה קרוב מאד מאד להפיל אותי בפח, רק שהעיסקה נפלה מסיבה אחרת, ולבסוף, לאחר מעשה, הבנתי שה70,000 בשחור זה למתווך עצמו. אני מכיר עוד מתווך חרדי שאמנם לא אוהב כסף ברמה כל כך גדולה, אבל גם עוקץ פה ושם איזה עשיריה. כך שבבקשה אל תקחו את הדברים כתורה מסיני וחלילה תגדע "פרנסה כשירה" של יהודים בגללי, חלילה וחס לי מלגרום נזק ליהודים כשרים וחביבים.
הכי חשוב לברר טוב טוב מה המחיר האמיתי, ואם מבקשים ממך חלק מהסכום בשחור יש צד רציני שזה הולך למתווך. (כמובן לפעמים המוכר עצמו רוצה לקבל חלק בשחור בגלל המיסים)

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
כל מי שחושב שמבין לאיזה מתווך התכוונתי, כלל לא בטוח. למען האמת אני מכיר שתי מתווכים, 'במקרה' שתיהם חרדים, שזו השיטה שלהם, ואחד מהם היה קרוב מאד מאד להפיל אותי בפח, רק שהעיסקה נפלה מסיבה אחרת, ולבסוף, לאחר מעשה, הבנתי שה70,000 בשחור זה למתווך עצמו. אני מכיר עוד מתווך חרדי שאמנם לא אוהב כסף ברמה כל כך גדולה, אבל גם עוקץ פה ושם איזה עשיריה. כך שבבקשה אל תקחו את הדברים כתורה מסיני וחלילה תגדע "פרנסה כשירה" של יהודים בגללי, חלילה וחס לי מלגרום נזק ליהודים כשרים וחביבים.
הכי חשוב לברר טוב טוב מה המחיר האמיתי, ואם מבקשים ממך חלק מהסכום בשחור יש צד רציני שזה הולך למתווך. (כמובן לפעמים המוכר עצמו רוצה לקבל חלק בשחור בגלל המיסים)
למרבה הצער, מתברר שחרדי זאת השתייכות מגזרית, הביטוי צריך להיות ''בן תורה'' או שאינו כזה, בן תורה, כלומר אחד שהתורה אצלו היא תורת חיים, לא יעשה דברים כאלה לעולם.
מכיון שזה דבר שקשה לבדוק (אם לא מכירים מקרוב), אין ברירה אלא להתייחס ב''כבדהו וחשדהו'', כל פיפס צריך להיות ברור ומעוגן.
כואב לי לכתוב ככה על הציבור שלי, אבל יותר מדי אנשים נפלו בפח הזה, שהם חושבים שהחרדים גנבים יותר מהחילונים - דבר שהוא כמובן לא נכון, אבל מהחילונים אנחנו לא מצפים...

אליהו לוזון

משתמש צעיר
עריכה תורנית
שלום לכולם, יש לי דירה באזור מהמם בבאר שבע, הדירה מושקעת, ומושכרת כבר זמן רב,. מחמת סיבות שונות נאלץ למכור, מי יכול לעזור לי, איך, כמה, ולמה,. תודה מראש לכל החכמים.

אפרים 1

משתמש פעיל
לא ראיתי את כל הנכתב באשכול אבל יש לי עובדה מהשטח
השקעתי לפני כמה שנים באיזור חיפה בדירה שחילקתי
מחיר הדירה
= 680000 ש"ח
מחיר החלוקה
= 150000 ש"ח
סה"כ 830000 ש"ח
מאז בלעה"ר טפו טפו טפו וכו' נכנסים לי מדי חודש 5900 ש"ח נטו (אחרי דמי ניהול חודש לשנה) כמו שעון שוויצרי
מי שמבין קצת בתשואה יודע שזה יפה מאוד. מאידך אני יודע על אחרים שנפלו
דרך אגב גם אני באתי דרך אותו מתווך "משלנו" בירושלים והיתה לי הרבה מאוד עגמת נפש והוצאות מיותרות
אבל כאמור סוף טוב הכל טוב ב"ה

זר פרחים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
לא ראיתי את כל הנכתב באשכול אבל יש לי עובדה מהשטח
השקעתי לפני כמה שנים באיזור חיפה בדירה שחילקתי
מחיר הדירה
= 680000 ש"ח
מחיר החלוקה
= 150000 ש"ח
סה"כ 830000 ש"ח
מאז בלעה"ר טפו טפו טפו וכו' נכנסים לי מדי חודש 5900 ש"ח נטו (אחרי דמי ניהול חודש לשנה) כמו שעון שוויצרי
מי שמבין קצת בתשואה יודע שזה יפה מאוד. מאידך אני יודע על אחרים שנפלו
דרך אגב גם אני באתי דרך אותו מתווך "משלנו" בירושלים והיתה לי הרבה מאוד עגמת נפש והוצאות מיותרות
אבל כאמור סוף טוב הכל טוב ב"ה
מדובר ב 8.5% תשואה
זה מטורף.

היו לך הוצאות נלוות ?
כמו תיווך, עו"ד, וכדו' ?

שאלה נוספת :
לכמה יחידות חילקת את הדירה,
ואלו מהתשלומים הבאים מוטלים עליך:
ארנונה \ מים \ חשמל \ גז \ ועד בית

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אתם אומרים מנסיון?
(פשוט אני באמצע לחפור על דירות שם ואשמח לכל אינפורמציה אמינה בעניין.
תודה)

האם בסוף קנית שם?

מה יצא לך מכל החפירות, שווה להשקיע שם?

יש לי מידע על מתווכים אמינים שם?

את תרצה תוכל גם לכתוב לי במייל הזה: szn5060אין לכתוב כתובת מייל

סלעית

משתמש צעיר
אשמח לשמוע על קרית ים
היתחרדות כן/לא
למה הדירות כל כך זולות (פחות מ400000)
ומה סיגנון האוכלוסיה במקום (בעיקר בג')
תודה רבה
מה שהבנתי ממתווך שמכיר את האזור טוב שאינו דומה קרית ים א' שהוא אזור טוב לקרית ים ג' שהוא אזור גרוע

• תודה
Reactions: szn

נתנאל יום טוב

משתמש חדש
אתה מוזמן לקרוא ביקורת של לא מעט לקוחות שליוויתי לאורך השנים ואם תרצה אשלח לך מספרי טלפון נוספים של אנשים ותשאל אותם עלי

נתנאל יום טוב

יצחק נפחא 20, באר שבע
050-423-8666 https://g.co/kgs/2xs82z
היי במידה ואת עדיין צריכה עזרה מוזמנת להתקשר אלי ולהתייעץ לגביי כל שאלה שיש לך
שמי נתנאל יום טוב בעלים של משרד תיווך בעיר באר שבע 0504238666

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה