נקמה יהודית

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עכשיו נותר לי רק להתנצל: הבנתי שיש לכתוב ביקורת רק עם מבצעים בנאמנות את אותו המעשה הנקרא 'צילצול'. צר לי, אל אין לי מושג ירוק למה הכוונה. ניסיתי לחשוב על זה זמן ארוך (כמה שניות), ולבסוף התיאשתי. לחצתי על 'תודה' לפני שכתבתי את הביקורת המלומדת הזו שלי, ויהי רצון שתקבלו זאת כאילו 'צילצלתי'.

ביוטיפול, או יותר נכון, ביוטיפיל.

תודה מקרב לב.

מצטרפת למחמאות, כתיבה מעלפת.
אבל למה אני היחידה (כמעט) שעשיתי "לייק". האם לא שם מצלצלים? סלחו לי על הבורות אבל המון זמן לא הייתי כאן בפרוג (מאז ששונו פני הדברים כאן). האם יש חוקים וכללים אחרים? האם יש הבדל בין "אהבתי" ל"תודה" ל"צלצול"?
לפי רמת הכתיבה הייתי מצפה לכמה מאות "מצלצלים". אדיר. תכתוב עוד.
והקישור לפרק השלישי לא תקף. אני במתח.

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מצטרפת למחמאות, כתיבה מעלפת.
אבל למה אני היחידה (כמעט) שעשיתי "לייק". האם לא שם מצלצלים? סלחו לי על הבורות אבל המון זמן לא הייתי כאן בפרוג (מאז ששונו פני הדברים כאן). האם יש חוקים וכללים אחרים? האם יש הבדל בין "אהבתי" ל"תודה" ל"צלצול"?
לפי רמת הכתיבה הייתי מצפה לכמה מאות "מצלצלים". אדיר. תכתוב עוד.
והקישור לפרק השלישי לא תקף. אני במתח.
האתר שודרג, והתודות נמחקו לצערינו......

Ammo

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לשמחתי הרבה התודה התחלף באהבתי. טרנדי. וכפי שענה לי @עדיאל אהבתי = צילצול.

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האתר שודרג, והתודות נמחקו לצערינו......
למה לצערנו? הרי ה"אהבתי" משמש אותה פונקציה אם הבנתי נכון, לא? (זו לא שאלה רטורית, תענו לי, כי הרעפתי פה יותר מדי "לייקים" ליום אחד).
ולמה פעם על כל סיפור יפה היו כמה עשרות תודות, ועכשיו סיפורים גאוניים לא זוכים ללייק אחד מסכן?

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
למה לצערנו? הרי ה"אהבתי" משמש אותה פונקציה אם הבנתי נכון, לא? (זו לא שאלה רטורית, תענו לי, כי הרעפתי פה יותר מדי "לייקים" ליום אחד).
ולמה פעם על כל סיפור יפה היו כמה עשרות תודות, ועכשיו סיפורים גאוניים לא זוכים ללייק אחד מסכן?

לא הבנת, חוץ מזה שהכפתור השתנה, התודות עצמם נמחקו.
ברור שהיו פה לפחות עשרות תודות, אבל עם השדרוג האחרון בסוכות - הכל התאפס...

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא הבנת, חוץ מזה שהכפתור השתנה, התודות עצמם נמחקו.
ברור שהיו פה לפחות עשרות תודות, אבל עם השדרוג האחרון בסוכות - הכל התאפס...
אוקיי, הנחת את דעתי.
אז עכשיו מה עושים כשרוצים לומר תודה? למשל עכשיו, שאני רוצה להודות לך על ההבהרה, אני לוחצת על "אהבתי"?
כל כמה זמן מאפסים את התודות?

i am

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
אוקיי, הנחת את דעתי.
אז עכשיו מה עושים כשרוצים לומר תודה? למשל עכשיו, שאני רוצה להודות לך על ההבהרה, אני לוחצת על "אהבתי"?
כל כמה זמן מאפסים את התודות?
לא אמורים לאפס שוב בקרוב.
הכל התאפס רק בגלל השדרוג, אבל לא נראה שישדרגו שוב כל כך מהר... הציבור נראה מרוצה ב"ה...

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
אז כן, כמו שענו לך, נמחקו כל התודות בשבוע שעבר. לא שהיו מליונים, אבל...
ותודה על המחמאות.

ופרק ג' נמצא כאן, לא יודע למה הקישור הקודם נשבר.

http://www.prog.co.il/threads/פרק-שלישי-ואחרון-ובו-תוגש-הנקמה-חמה-ועסיסית-ומוטל-מתגלה-כאסטרטג-משובח.322292/
כל הקישורים באתר הקודם כבר לא תקפים..

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תודה על ההקפצה, גבאי נכבד. סופסוף הגיע תורי...

עם איזה דעות אתה לא מסכים?
כאילו שיש לי בכלל דעות כלשהן בעניינים כלשהם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה