נעים להכיר, זה אני: קמפיינר בשקל, אנטי ליברמן קלאסי, מסיט לקניית מדיח

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני איש של לעזור.
המהות שלי, כל כולי עזרה לזולת.
נניח מישהו ברחוב צועק על אשתו? אני מייד חוצה הכביש, מניח לו יד על הכתף, מחייך ואומר: ר' ייד, לא כדאי לריב עם האשה.
המוכר במכולת מסתכל עליי בפנים מזועזעות? אני מייד מבצע פעולת חסד. מוציא ארנק ומשלם על הקניה.
מנהל הבנק רוצה לנגח אותי מרוב טינה? אני מייד מרגיע את הרוחות, ומפזר הבטחות על ימין ושמאל.
אשתי הרוסה מזה שאני אפילו לא מפנה את השיש כדי שיהיה מקום להניח כלים שטופים? אני מייד פותר את הבעיה ומספר לה על המכשיר שנקרא מדיח כלים. יציל אותה!

קורה גם שאני גם עוזר קצת בבית ועושה כלים ושוטף רצפה. אמנם כרגע מתאפשר לי רק פעם בחודשיים, אבל עדיין, היי, אשתי יודעת שהיא המאושרת שזוכה להיות נשואה לגדול בעלי המידות בדורנו. איש של נתינה, הענקה. אני.

בימים האחרונים אני חש שעליי להרים תרומה גדולה יותר לאנושות. לסייע לאנשים שרחוקים ממני. בעוצמה, בגדול.
לכן החלטתי לחסוך למפלגת יהדות התורה מאות אלפי שקלים על קמפיינרים, והכנתי להם קמפיין משלי. ללא עלות. בחינם.
את הכסף שנשאר פנוי הם יכולים לתת לאלמנות, נזקקים, ישיבות, וכולי.

ואיך עשיתי קמפיין טוב כל כך?
פשוט התבססתי על הקמפיין האנטישמי של ליברמן המשוגע.
עכשיו ככה. חיפשתי פתרון יצירתי, כי אין לי מחשב בבית או שולחן אור. והייתי צריך משהו לגרפיקה. לכן חציתי את הכביש, נכנסתי לחיידר תומכי תמימים ממול הבית שלי, ביקשתי להשתמש בתוכנת 'צייר' לשתי דקות.
המזכיר, ר' מנחם-מענדל גרוסוויסער לא התלהב, אז פשוט משכתי אותו החוצה ונעתי את הדלת. עד שהוא הצליח לפתוח את הדלת, הקמפיין כבר היה מוכן.
הנה, תראו:
תמונה2.png

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני איש של לעזור.
המהות שלי, כל כולי עזרה לזולת.
נניח מישהו ברחוב צועק על אשתו? אני מייד חוצה הכביש, מניח לו יד על הכתף, מחייך ואומר: ר' ייד, לא כדאי לריב עם האשה.
המוכר במכולת מסתכל עליי בפנים מזועזעות? אני מייד מבצע פעולת חסד. מוציא ארנק ומשלם על הקניה.
מנהל הבנק רוצה לנגח אותי מרוב טינה? אני מייד מרגיע את הרוחות, ומפזר הבטחות על ימין ושמאל.
אשתי הרוסה מזה שאני אפילו לא מפנה את השיש כדי שיהיה מקום להניח כלים שטופים? אני מייד פותר את הבעיה ומספר לה על המכשיר שנקרא מדיח כלים. יציל אותה!

קורה גם שאני גם עוזר קצת בבית ועושה כלים ושוטף רצפה. אמנם כרגע מתאפשר לי רק פעם בחודשיים, אבל עדיין, היי, אשתי יודעת שהיא המאושרת שזוכה להיות נשואה לגדול בעלי המידות בדורנו. איש של נתינה, הענקה. אני.

בימים האחרונים אני חש שעליי להרים תרומה גדולה יותר לאנושות. לסייע לאנשים שרחוקים ממני. בעוצמה, בגדול.
לכן החלטתי לחסוך למפלגת יהדות התורה מאות אלפי שקלים על קמפיינרים, והכנתי להם קמפיין משלי. ללא עלות. בחינם.
את הכסף שנשאר פנוי הם יכולים לתת לאלמנות, נזקקים, ישיבות, וכולי.

ואיך עשיתי קמפיין טוב כל כך?
פשוט התבססתי על הקמפיין האנטישמי של ליברמן המשוגע.
עכשיו ככה. חיפשתי פתרון יצירתי, כי אין לי מחשב בבית או שולחן אור. והייתי צריך משהו לגרפיקה. לכן חציתי את הכביש, נכנסתי לחיידר תומכי תמימים ממול הבית שלי, ביקשתי להשתמש בתוכנת 'צייר' לשתי דקות.
המזכיר, ר' מנחם-מענדל גרוסוויסער לא התלהב, אז פשוט משכתי אותו החוצה ונעתי את הדלת. עד שהוא הצליח לפתוח את הדלת, הקמפיין כבר היה מוכן.
הנה, תראו:
צפה בקובץ המצורף 610937
לא כל כך הצלחתי להבין את הפאנץ', אבל כפי הנראה הכוונה היא שגם הקמפיין ה'מדהים' הזה לא אומר שום דבר יותר ממה שידוע לכל. בקיצור, נונסנס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה