נעילת קבצים מפני העתקה

ETI WOW

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מפרסמת לחברה שביקשה:

עובדת כעת על חומר מסויים ומעוניינת להעביר אותו למישהי, אבל חוששת שזה לא 'ידלוף' משם הלאה וכו' וכו'.
רציתי את עזרתכם אם ניתן להשיג איזו תוכנה או שיטה לנעול קבצים שאי אפשר יהיה להעתיק אותם?
ואז אני פשוט מביאה לה נגן או און קי עם הקובץ, כך היא תוכל רק לפתוח אותו, ולא להעביר אותו לאף אחד אחר.
אשמח אם יש לכם אפשרות לעזור לי או אולי להציע עצה אחרת
בשבילי זו תהיה עזרה ממש גדולה!
חנוכה שמח
ותודה רבה רבה מראש.

bris

משתמש סופר מקצוען
מפרסמת לחברה שביקשה:

עובדת כעת על חומר מסויים ומעוניינת להעביר אותו למישהי, אבל חוששת שזה לא 'ידלוף' משם הלאה וכו' וכו'.
רציתי את עזרתכם אם ניתן להשיג איזו תוכנה או שיטה לנעול קבצים שאי אפשר יהיה להעתיק אותם?
ואז אני פשוט מביאה לה נגן או און קי עם הקובץ, כך היא תוכל רק לפתוח אותו, ולא להעביר אותו לאף אחד אחר.
אשמח אם יש לכם אפשרות לעזור לי או אולי להציע עצה אחרת
בשבילי זו תהיה עזרה ממש גדולה!
חנוכה שמח
ותודה רבה רבה מראש.
אפשרי רק עי חומרה מיוחדת
תוכלי לפנות אלי לפרטים

לבנדר 2

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
לא מנסיון, רק חושבת
יתכן שאפשר לשים את הקובץ על דיסק ואז לנעול את הדיסק מפני העתקה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה