אתגר נספח לאתגר 53

טובה פרנקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כאן תוכלו לכתוב כל מה שקשור לאתגר..

קישור לאתגר:

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
ב"ה

דגל גאולה.JPG

הרבי מליובאוויטש מסביר:
המילה גאולה מורכבת מהמילה גולה (גלות) בתוספת האות א'.
זה מלמד אותנו שהגאולה לא שוללת את מה שהיה בגלות, אלא משחררת ומעלה את העולם למצב נעלה יותר.
ואיך מגיעים לגאולה?
ע"י גילוי אלוקות בעולם,
וב-3 דרגות:

א' - מלשון אלופו של עולם, גילוי אלוקות ע"י שאנחנו משתמשים בעולם לקדושה, ומביאים את העולם להכרה שה' הוא בורא העולם.

א' - מלשון אולפנא ולימוד, זה גילוי אלוקות בעולם ע"י לימוד התורה, שהיא מעל העולם (אלפיים שנה קדמה תורה לעולם)

א' - בשינוי אותיות זה פלא.גילוי אלוקות שלמעלה לגמרי מהעולם, פלא, התגלות כח ה'עצמות' בתוך ה'יש הנברא'. הדרגה הזו מתגלה ע"י לימוד פנימיות התורה, הנפלאות שבתורה, "סוד טעמיה ומסתר צפונותיה" - שזה יתגלה בשלימות בגאולה.

לכן הסימבול שלדעתי מסביר בבהירות מהו עם ישראל ומה המצב שלנו בגאולה לעומת הגלות - היא האות א'.

מעל ומתחת מופיעים 3 פסים - רומז לשלושת הדרגות.
הם מופיעים פעמיים - כי גם במשיח עצמו יש את שלושת הדרגות (מלך, רב, משיח - על קצה המזלג)

צבע הזהב נלקח כהשראה מהפסוק שעליו מתבססת השיחה של הרבי:
"רָאִיתִי וְהִנֵּה מְנוֹרַת זָהָב כֻּלָּהּ וְגֻלָּהּ עַל רֹאשָׁהּ" (זכריה ד,ב)

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
@נפש עבודה יפה.
אגב, פסי הדגל הקיים, באו אכן מהשראת הטלית...
(ובכלל שחסידים הראשונים חידשו את פסי הטלית ל...כחולים, כגוון התכלת, עד היום חסידים בארה"ב מקפידים ע"כ, גם במכתבי המתנגדים בעבר זעפו על כך שהם חידשו "הטלת תכלת בציצית", בעוד לא ידוע על גילוי מסעיר לזיהוי צבע התכלת מאז, רק על פסי הטלית. עי' בית אהרן וישראל, היו על זה גילויים מעניינים).

דן חמד

משתמש אומנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
ב"ה

צפה בקובץ המצורף 1052369

הרבי מליובאוויטש מסביר:
המילה גאולה מורכבת מהמילה גולה (גלות) בתוספת האות א'.
זה מלמד אותנו שהגאולה לא שוללת את מה שהיה בגלות, אלא משחררת ומעלה את העולם למצב נעלה יותר.
ואיך מגיעים לגאולה?
ע"י גילוי אלוקות בעולם,
וב-3 דרגות:

א' - מלשון אלופו של עולם, גילוי אלוקות ע"י שאנחנו משתמשים בעולם לקדושה, ומביאים את העולם להכרה שה' הוא בורא העולם.

א' - מלשון אולפנא ולימוד, זה גילוי אלוקות בעולם ע"י לימוד התורה, שהיא מעל העולם (אלפיים שנה קדמה תורה לעולם)

א' - בשינוי אותיות זה פלא.גילוי אלוקות שלמעלה לגמרי מהעולם, פלא, התגלות כח ה'עצמות' בתוך ה'יש הנברא'. הדרגה הזו מתגלה ע"י לימוד פנימיות התורה, הנפלאות שבתורה, "סוד טעמיה ומסתר צפונותיה" - שזה יתגלה בשלימות בגאולה.

לכן הסימבול שלדעתי מסביר בבהירות מהו עם ישראל ומה המצב שלנו בגאולה לעומת הגלות - היא האות א'.

מעל ומתחת מופיעים 3 פסים - רומז לשלושת הדרגות.
הם מופיעים פעמיים - כי גם במשיח עצמו יש את שלושת הדרגות (מלך, רב, משיח - על קצה המזלג)

צבע הזהב נלקח כהשראה מהפסוק שעליו מתבססת השיחה של הרבי:
"רָאִיתִי וְהִנֵּה מְנוֹרַת זָהָב כֻּלָּהּ וְגֻלָּהּ עַל רֹאשָׁהּ" (זכריה ד,ב)
הזהב יפה וכל הסבר ממש יפה, רק השחור קצת מפריע בעין דווקא הייתי נשאר בצבעים המקוריים, ומוסיף משהו לאלף היא קצת ריקה אתה לא חושב?

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
@נפש עבודה יפה.
אגב, פסי הדגל הקיים, באו אכן מהשראת הטלית...
(ובכלל שחסידים הראשונים חידשו את פסי הטלית ל...כחולים, כגוון התכלת, עד היום חסידים בארה"ב מקפידים ע"כ, גם במכתבי המתנגדים בעבר זעפו על כך שהם חידשו "הטלת תכלת בציצית", בעוד לא ידוע על גילוי מסעיר לזיהוי צבע התכלת מאז, רק על פסי הטלית. עי' בית אהרן וישראל, היו על זה גילויים מעניינים).
אכן.
בחצרות בעלזא הולכים גם היום עם טלית (טערקישע טלית) עם פסים בגוונים כחול.
י"א שפעם כולם הלכו עם גוונים כאלו, ובגלל שהציונים לקחו את אליהם, שינו אצלנו משחור לכחול.
ובבעלזא החזירו לפני כמה שנים 'עטרה' ליושנה.

CN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
הזהב יפה וכל הסבר ממש יפה, רק השחור קצת מפריע בעין דווקא הייתי נשאר בצבעים המקוריים, ומוסיף משהו לאלף היא קצת ריקה אתה לא חושב?

ב"ה

איזה צבע הייתם מציעים להחליף את השחור? זה הדבר היחיד שהוא לא עקרוני בדגל הזה :)
להוסיף לאלף - אני לא חושבת שזה נכון, דגלי מדינות הם מינימליסטים ביותר.
למשל יפן... אולי להוסיף משהו לעיגול האדום? בוודאי שלא, ככה אין סיכוי לזכור את הדגל המדויק של המדינה.

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
זה הולך בערך 2 - אני - 2 אני - 2 - אני ...
למה יש כל כך מעט היענות, עסוקים כולכם?
באמת שגרה עמוסה עכשיו... ב"ה.
אצלי זה מעלה את הדגדוג באצבעות לא מוריד...
בהצלחה לכולנו : )

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
זה הולך בערך 2 - אני - 2 אני - 2 - אני ...
למה יש כל כך מעט היענות, עסוקים כולכם?
באמת שגרה עמוסה עכשיו... ב"ה.
אצלי זה מעלה את הדגדוג באצבעות לא מוריד...
בהצלחה לכולנו : )
הביצוע אמנם לא נראה מורכב במיוחד, הקושי הוא רעיון מנצח, באמת לא קל.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איפה משיגים דגל בחינם וקטורי ?

דן חמד

משתמש אומנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אוטומציה עסקית
איפה משיגים דגל בחינם וקטורי ?
בפריפיק אבל למה אתה צריך דגל וקטורי?
אם זה למוקאפ אז זה לא וקטורי אלא לpsd אתה מתכוון ואם כדי להכין את הלוגו אז לא צריך דגל וקטורי אלא אתה פותח מסמך בגודל של דגל שאתה רוצה זה בערך בגודל של כרטיס ביקור רק גדול וזהו אתה בונה בפשטות דגל זה לא אמור להיות משהו מסובך אלא רק רעיון טוב...!!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בפריפיק אבל למה אתה צריך דגל וקטורי?
אם זה למוקאפ אז זה לא וקטורי אלא לpsd אתה מתכוון ואם כדי להכין את הלוגו אז לא צריך דגל וקטורי אלא אתה פותח מסמך בגודל של דגל שאתה רוצה זה בערך בגודל של כרטיס ביקור רק גדול וזהו אתה בונה בפשטות דגל זה לא אמור להיות משהו מסובך אלא רק רעיון טוב...!!
בשביל לנסות את כוחי באתגר ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה