>>> נספח לאתגר 12 <<<

אמנות ויצירה >> תוכן מקצועי

גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
תנו לאגד לנצח
ב"ה. לימים, יתקשו כל המעורבים להאמין שכל הסאגה המתמשכת התחילה בהתראה שגרתית שקפצה בצד השמאלי של המחשב הנייד. "תוקף רישיון גרסת הניסיון של...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

hbecker

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
רעיון נהדר
יכול להיות כל דבר שמתקשר לי למילה אמא, נכון?

רוקי

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מצטרפת לשאלה של הני.
כל מה שעולה לי בהקשר למילה אמא זה בסדר?

אוריגמי

משתמש מקצוען
רעיון נהדר
יכול להיות כל דבר שמתקשר לי למילה אמא, נכון?
אמא זה גם אני נכון?
מצטרפת לשאלה של הני.
כל מה שעולה לי בהקשר למילה אמא זה בסדר?
בוודאי!
כל דבר שמתקשר ל"אמא" מתקבל.
דמיינו גלריה מכובדת עם תערוכה מתחלפת. החודש קוראים לתערוכה "בית אמא". כל האמנים מגישים עבודות לתצוגה. כל עבודה שנפש האמן יצרה בהקשר זה, מתקבלת.
גם אם זה קנווס שחור עם משולש לבן הפוך שמסורטט באדום בשליש התחתון של הקנווס. ("כי בשבילי אמא זה שצריך לצאת מהריבוע")

עניין של ראיה

משתמש צעיר
בוודאי!
כל דבר שמתקשר ל"אמא" מתקבל.
דמיינו גלריה מכובדת עם תערוכה מתחלפת. החודש קוראים לתערוכה "בית אמא". כל האמנים מגישים עבודות לתצוגה. כל עבודה שנפש האמן יצרה בהקשר זה, מתקבלת.
גם אם זה קנווס שחור עם משולש לבן הפוך שמסורטט באדום בשליש התחתון של הקנווס. ("כי בשבילי אמא זה שצריך לצאת מהריבוע")
אני מבינה מדברייך שאם המחשבה רצה לי לכיוון בית(כזה עם גג אדום:)) זה גם בסדר?

אוריגמי

משתמש מקצוען
היארצייט מאחורינו. איזו השראה קיבלתם ממנו?
מחכה לראות...
או לשמוע מה לדעתכם כדאי לשנות בנושא האתגר כדי להשביח את היבול.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עדיין אפשר להשתתף באתגר?

michal2100

משתמש מקצוען
לא מצליחה להעלות את התמונה שלי
JPG גודל 376KB

משהו יודעת למה?

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה