נספח לאתגר הדו שבועי ציור ראש השנה

נתין

משתמש פעיל
כאן האתגר
http://www.prog.co.il/forum/קהילת-המאיירים/5054062-האתגר-הדו-שבועי-א-אידישע-ראש-השונה

ואני פותח את הנספח בתור הכרת הטוב לציירים המוכשרים שמעלים דברים כאלו יפים לפרוג!!!!
אני רוצה להגיד שהציור הראשון מצחיק ויפה
הכי נהניתי מהציור של מרימוש כי הציור הוא קצת אילוסטרציה ולא מאכיל את מי שמסתכל על הציור בכפית כאילו
וזה קצת כאילו הצלחתם לצייר את החלום או יותר נכון את האסוסיאציה שיש לכם מראש השנה

​​​​​​​וגם נזכרתי בכסא הגבוה של אליהו ליד מירון אבל כל אחד והאסוסיאציה שלו אני חושב

מרימוש

משתמש מקצוען
וואו תודה רבה !! איזה כיף לשמוע! זאת בדיוק הייתה המטרה...:):):):)

נתין

משתמש פעיל
ליבליב בנטפרי לא רואים את התמונת פרופיל שלכם רואים רק פיקסלים כאלו
אז אני רק מציע ממקום טוב
אולי כדאי שלא תשימו בתמונת פרופיל תמונה של אשה

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
ר' נתין התמונת פרופיל שלך נורא מאיימת
שאתה אומר ממקום טוב אני לא ממש יודע על מה אתה מדבר ורק נכנס יותר לפאניקה.
אני מבין שאתה מאוד מעוניין לראות את האשה במטושטש אתה יכול למצאו הרבה בסגנון בספרי ילדים שמסתמא אתה מחזיק בבית
תראה ציורים של אמא וילדה אז בערך זה כך
ולסיום ההכרזה המסורתית "א-ל-ו-ל... מדארף א נתשובה'טון"

נתין

משתמש פעיל
נכתב ע"י mendele y;n5064920:
ר' נתין התמונת פרופיל שלך נורא מאיימת
שאתה אומר ממקום טוב אני לא ממש יודע על מה אתה מדבר ורק נכנס יותר לפאניקה.
אני מבין שאתה מאוד מעוניין לראות את האשה במטושטש אתה יכול למצאו הרבה בסגנון בספרי ילדים שמסתמא אתה מחזיק בבית
תראה ציורים של אמא וילדה אז בערך זה כך
ולסיום ההכרזה המסורתית "א-ל-ו-ל... מדארף א נתשובה'טון"

התמונה רק להצחיק יהודים ותודה רבה על מה שכתבת אני יקח הכל לתשומת הלב שלי
ואני רק רציתי לעשות חסד כי נטפרי לא התקשרו לליבליב להגיד לה שצנזרו את התמונת פרופיל שלה ואולי זה לא טוב לעסקים שרואים כאילו פיקסלים במקום ציור פרופיל
אבל באמת זה לא משנה
ומה כתבת באידיש אפשר תרגום?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה