דיון נספח לאתגר הדו שבועי - חופש הביטוי

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L

הפצחן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
לדעתי אתה היחיד שקלע למטרה.
בתור מסמן המטרה האומלל אני נאלץ לומר שדווקא לא.
האתגר שלנו הפעם הוא לכתוב סיפור על בסיס פתגם / מטבע לשון / ביטוי שהוצא מהקשרו.
הווה אומר, קטע שכל כולו מבוסס על פתגם אחד שהוצא מהקשרו.
לא קטע סתמי שנדחסו לתוכו פתגמים רבים מוצאים מהקשרם. כמו אוטובוס שיש בו יותר מזוודות מנוסעים.
אולי באמת הייתי צריך להבהיר יותר, שלא תוציאו את דברי מהקשרם.

בינתיים אני מציין לכל* משתתפי האתגר הנהדרים, שהיות ואני בתקופת עומס - חוץ מלתת לייק לא עשיתי שום דבר בנוגע לקטע שלכם. כולי תקווה שאצליח לעבור על כולם הלילה / מחר, ואם לאו הרי לכם הארכה עד למוצ"ש הבא עלינו לטובה.

*רובם ככולם

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בינתיים אני מציין לכל* משתתפי האתגר הנהדרים, שהיות ואני בתקופת עומס - חוץ מלתת לייק לא עשיתי שום דבר בנוגע לקטע שלכם. כולי תקווה שאצליח לעבור על כולם הלילה / מחר, ואם לאו הרי לכם הארכה עד למוצ"ש הבא עלינו לטובה.

*רובם ככולם

אל תחשוש לתת בראש.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
פנינו להארכה?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה