נספח אתגר קיץ - בלי קביים נוסעים לירושלים

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש לך סגנון א/נדיר!
תודה,
אני אגלה לך שאני די מוטרד מסגנון 'נדיר' כי בתכלס' כל חודש אני מנסה לחקות מישהו אחר, אז מפחיד להמציא פתאום סגנון חדש.
האם שימשת כמרגל ישראלי במאדים?
אני מרגל של המאדים פה. זה האמת.
מוסתר בצללית רכב מעוך
פה יצאתי מגדרי

תודה על הפרגון.
למרות שזה לא מתורבת, אני רץ לקרוא עכשיו קטע שלך.

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שלום.
קוראים לי שימי ואני לומד בכיתה ה'
חזק כל כך, איך אתה גונב ת'קלפים ככה, איך?
יש פה תיאור מתוק כל כך, והמשפטים יושבים בדיוק במקום, כלומר במקום שילד היה מנסח אותם. והשאלה, באמת שאלה קשה, (מעניין שעילוי אפרימ'ל ז"ל תלמידו של מהר"ם שפירא תירץ על זה יפה יפה)
והסדר של הדברים, פשוט ללקק ת'אצבעות.
אני משער גם שהרבה הסתבך עם עולם תחתון או משהו?
מושלם. אתה הזוכה מבחינתי.

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי

אפקטכתיב

משתמש מקצוען
כאן המקום להסביר מדוע האתגר
מוצלח
לא מוצלח
מדהים
לא מדהים
משעמם
או סתם לפטפט על כל נושא שתעלו בדעתכם

ועכשיו אספר מתי התעוררתי לרעיון העומד מאחורי האתגר

במשך תקופה קראתי את ספרי ממלכה במבחן מתוך נסיון ללמוד כיצד מיה הופכת כל תיאור ליצירה, (לצערי אני לא יכול להיות בסדנתה...:mad:, יש למישהי להשאיל את החוברת?)

באחת הקריאות שמתי לב לצורה שבה היא מעבירה את תחושת הזמן, קוקיה מפילה ביצה מהקן, בינתיים הגיבורים ממשיכים לדסקס, ופתאום שמים לב שהביצה כבר באמצע להאכל על ידי ברחשים למיניהם, וכך אנו הקוראים קיבלנו תחושת זמן בלי שהאכילו אותנו בכפית על כמה דקות בדיוק נמשכה השיחה. (אגב, אתגר נוסף, מי זוכר היכן?)
לאחר מכן ניסיתי כמה פעמים לכתוב כך ונהניתי מאוד, אז אני מאחל גם לכם/ן

בהצלחה

התחלתי משהו תגידי לי אם לזה התכוונת מבחינת התיאורים.
יש לי קושי בלגמור סיפורים אם אני לא בטוחה שזה שווה

קבצים מצורפים

• ברחל ביתך הקטנה2.docx
    KB 12.6 · צפיות: 27

יעקב1245

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
התחלתי משהו תגידי לי אם לזה התכוונת מבחינת התיאורים.
יש לי קושי בלגמור סיפורים אם אני לא בטוחה שזה שווה
אולי תשלחי לי בפרטי, וכך אוכל לסמן יותר בקלות מה כדאי לשנות (אם תסבירי את הקונספט של הסיפור גם כן ייקל)

אגב, אני אני
כלומר אני לא את
אני אתה
כלומר אני מאלו ששמים את הפנים שלהם באיורים

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
@יואב ברק מאוד אהבתי את הדיסוטופיה (=הצד הנגדי לאוטופיה) שלך.
ספר לנו קצת רקע ליצירה היפה הזו.

יואב ברק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ספר לנו קצת רקע
שיחה של שלוש דקות בכותל עם יהודי מרתק, והסיפור אצלי.
עליתי להתפלל לפני כמה ימים,פגשתי שם ביהודי שתוך כדי שיחה שלף מולי טלפון, והראה לי על המסך שיחות נכנסות בזה אחר זה, ולשאלתי מי מחפש אותו כל כך בדחיפות, הוא פלט אנחת אכזבה, אה! זה קוי נייעס.
ככל יצירותי אין מאחורי זו כלום, מלבד הגחכת הסיטואציה, והצבת הדיסטופיה כאזהרה.
כמו שכבר ציינו, אני יותר מוצא את זה תחת שלדי מכוניות, ועולם על סף כיבוי.
מאוד אהבתי את הדיסוטופיה
אתה מראיין מעולה! לא יודע מי העז לומר לך אחרת

א יודעלע

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כבוד הרב @יעקב1245 שליט"א במחילת כבוד מעלתו הרמה, ומתוך רצון לתת משוב לחיבורים שהתפרסמו עד כה, לקחתי לכמה דקות את כובע השיפוט, מקווה שתסלח.

ובכן, לו השיפוט באתגר היה על-
מי הכי נגע לי ללב, הייתי בשלב זה מעלה לגמר את החיבורים של @palm את של @מ. ברא"י ואת של @אמא ומתכנתת.
תוך התלבטות קשה מאוד מי במקום ראשון, באמת, שלושתם מדהימים ומרגשים, ורק בשבילם השתלם כל האתגר.
ולו הוא היה על-
סגנון חדשני, מי שלוקח בגדול זה החיבור של @כנפיים. עם הכתיבה מנקודת מבטו של ילד בגן.(מלבד השיעור האישי שקבלתי מהם באשכול זה בנושא פירגון ומידות טובות. מה שאני מנסה כעת ליישם.)
בתיחכום, תוכ"ד כתיבה רמה אחת מעל... המובילים ללא ספק הינם @עבדקן ו @נתן גלנט המוכשרים.
בסאטירה, והומור משובח החיבור המוביל בהחלט הוא של @נקודת אמת .

בקטגוריית המתח, קוטף @יאן בבטחה את המקום הראשון.

בתחום של-
תיאורים מעניינים ושובי לב, המעניינים ביותר בתיאור אפיזודה, הם ללא היסוס @עט להשקיע יחד עם @טלח החדש/ה.
את ההובלה בתחום של-
כתיבה משובחת במיוחד, תופסים לדעתי חיבוריהם של @הגשש ושל @SC
כמובן שלא אשכח את הקטגוריה של-
הכתיבה המופרעת/מטורפת/ייחודית ביותר, שהיא שייכת כמובן ל @יואב ברק .
ולסיום צריך להודות על-
חיבור מושלם ומציב רף גבוה כבר בתחילת האתגר, והוא כמובן החיבור של @עיתונאות ועריכת תוכן יפהפה!

מקווה שלא שכחתי אף אחד. מלבד כמובן העיסה שנחתומה מנוע מלהעיד עליה.
עד כאן בנתיים, היו שלום. (נפרד בצער מכס השיפוט שלקחתי לעצמי, מקווה שלא אקבל עונש....)

נערך לאחרונה ב:

מרים קרייטמן

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
המסך יורד

המסך היה מסנוור, והיא זזה עם העכבר להגדרות המחשב מצמצמת את התאורה בחמישים אחוז.

ברוכה הבאה!
בתקווה שכל התיאורים לא היו באמת, ולא חווית כאלו חבלי יצירה....

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שיחה של שלוש דקות בכותל עם יהודי מרתק, והסיפור אצלי.
עליתי להתפלל לפני כמה ימים,פגשתי שם ביהודי שתוך כדי שיחה שלף מולי טלפון, והראה לי על המסך שיחות נכנסות בזה אחר זה, ולשאלתי מי מחפש אותו כל כך בדחיפות, הוא פלט אנחת אכזבה, אה! זה קוי נייעס.
ככל יצירותי אין מאחורי זו כלום, מלבד הגחכת הסיטואציה, והצבת הדיסטופיה כאזהרה.
כמו שכבר ציינו, אני יותר מוצא את זה תחת שלדי מכוניות, ועולם על סף כיבוי.

אתה מראיין מעולה! לא יודע מי העז לומר לך אחרת
מי דיבר על ריאיון? מה הקשר לדיסוטופיה?
כבוד הרב @יעקב1245 שליט"א במחילת כבוד מעלתו הרמה, ומתוך רצון לתת משוב לחיבורים שהתפרסמו עד כה, לקחתי לכמה דקות את כובע השיפוט, מקווה שתסלח.

ובכן, לו השיפוט באתגר היה על-
מי הכי נגע לי ללב, הייתי בשלב זה מעלה לגמר את החיבורים של @palm את של @מ. ברא"י ואת של @אמא ומתכנתת.
תוך התלבטות קשה מאוד מי במקום ראשון, באמת, שלושתם מדהימים ומרגשים, ורק בשבילם השתלם כל האתגר.
ולו הוא היה על-
סגנון חדשני, מי שלוקח בגדול זה החיבור של @כנפיים. עם הכתיבה מנקודת מבטו של ילד בגן.(מלבד השיעור האישי שקבלתי מהם באשכול זה בנושא פירגון ומידות טובות. מה שאני מנסה כעת ליישם.)
בתיחכום, תוכ"ד כתיבה רמה אחת מעל... המובילים ללא ספק הינם @עבדקן ו @נתן גלנט המוכשרים.
בסאטירה, והומור משובח החיבור המוביל בהחלט הוא של @נקודת אמת .

בקטגוריית המתח, קוטף @יאן בבטחה את המקום הראשון.

בתחום של-
תיאורים מעניינים ושובי לב, המעניינים ביותר בתיאור אפיזודה, הם ללא היסוס @עט להשקיע יחד עם @טלח החדש/ה.
את ההובלה בתחום של-
כתיבה משובחת במיוחד, תופסים לדעתי חיבוריהם של @הגשש ושל @SC
כמובן שלא אשכח את הקטגוריה של-
הכתיבה המופרעת/מטורפת/ייחודית ביותר, שהיא שייכת כמובן ל @יואב ברק .
ולסיום צריך להודות על-
חיבור מושלם ומציב רף גבוה כבר בתחילת האתגר, והוא כמובן החיבור של @עיתונאות ועריכת תוכן יפהפה!

מקווה שלא שכחתי אף אחד. מלבד כמובן העיסה שנחתומה מנוע מלהעיד עליה.
עד כאן בנתיים, היו שלום. (נפרד בצער מכס השיפוט שלקחתי לעצמי, מקווה שלא אקבל עונש....)
אלוף אתה. אומנם גנב כובעים חסר בושה, אבל יודע לפרגן. הלוואי הייתי נעזר בך טרם כתיבת השיפוט. למצוא את הטוב בכל אחד, רבותייי!
אוי, איפה @אבימי

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
@הגשש

בושתי ונכלמתי לומר שלא הבנתי את האירוע.
בפעם השניה שקראתי הבנתי שאנשים אכלו קוגל ומלפפון חמוץ, ובפעם השלישית הבנתי שהגשם החומצתי זה דמעות.
הבנתי שהוא רץ. אבל לא הבנתי לאן הוא רץ, לאיפה רץ, להיכן רץ, וגם לא לאיזה מקום הוא רץ.
אז בבקשה, תכתוב הסבר קטן.
נתתי לך לייק אחד על החשבון, ואחרי ההסבר תקבל עוד שני לייקים מהניקים הכפולים שלי: @גשם מיטפטף ו@היום בזול. בלי נדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה