עזרה ננעל לי הפלאפון!

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש לי סמסונג יאנג ועשיתי לפתיחת הטלפון דפוס קוד שצריכים לצייר צורה ואז הוא נפתח.
כנראה אחד הילדים שיחק איתו ושניסיתי אני להיכנס הוא כותב לי שנוסו יותר מידי פעמים דפוסי קוד ולכן צריך לכתוב את הPIN בשביל להיכנס.
זכרתי מה היה לי הPIN אבל שניסיתי זה לא עבד , חשבתי אולי החלפתי אותו וניסיתי כל מה שעלה בדמיוני אבל זה לא עבד
בקיצור.. הטלפון נעול.
חשבתי על איפוס אבל זה בטח ימחק לי את כל האנשי קשר
יש מבינים? תודה!

מאה100

משתמש מקצוען
אם יש לך עדיין את הכרטיס שמגיע עם הסים, זה רשום שם, צריך לגרד קצת ומתחת רשום הקוד.
אם לא, את יכולה להתקשר לחברה ואחרי מסות של שאלות הזדהות הם יגלו לך,

הפעם הבאה שזה יקרה צריך להשתמש בקוד PUK ואח"כ אין תקנה...
בהצלחה

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אם יש לך עדיין את הכרטיס שמגיע עם הסים, זה רשום שם, צריך לגרד קצת ומתחת רשום הקוד.
אם לא, את יכולה להתקשר לחברה ואחרי מסות של שאלות הזדהות הם יגלו לך,

הפעם הבאה שזה יקרה צריך להשתמש בקוד PUK ואח"כ אין תקנה...
בהצלחה
זה לא הסים, זה הטלפון ננעל
איפסתי את הטלפון, לא מצאתי דרך אחרת:( תודה בכל מקרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה