נמצאה מצלמה

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עזרו לאנשים לקבל את המצלמה חזרה.......!

מצ"ב תמונה של המצלמה וכן תמונות מהכרטיס
אין פרטים נוספים....
המצלמה נמצאה באוטובוס ציבורי ונמצאת כרגע במחלקת אבידות (לא של חברת אוטובוסים מסויימת) בבית שמש.
נא להפיץ מייל זה לכמה שיותר קבוצות ובעז"ה תגיע המצלמה חזרה לבעליה.
נייד ליצירת קשר - 0506913932.
20211228_135608.jpg
20211228_145832.jpg

מטרת העל!

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
(y)
תודה על העדכון!

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
גם לי נאבד מצלמה ממש בדגם הזה בשבוע שעבר ביום שלישי (28.12.21), הייתי בכמה אוטובוסים וטרמפים והראשון שבהם היה בקו 417 לבית שמש. עדיין לא מצאתי את המצלמה.
אך אם התמונה הזה היה בתוכו אז זה כנראה לא שלי, השאלה היא אם מישהו לא החליף את הכרטיס (אני מנסה להיתלות בתקוה כלשהי..)
@עדינה הלפגוט, את בטוחה שהבעלים הם שלקחו את זה ולא מישהו לקח את זה כדי להחזיר לבעלים?
או מישהו יהיה בתחנה המרכזית של בבית שמש שיוכל לבדוק לי במחלקת האבידות אם יש מצלמה נוספת מהדגם הזה?
(כבר פניתי לאגד בטלפון ועוד לא חזרו אלי)

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה הזמן להזכיר:
תכתבו שם וטלפון על המצלמה, עדיף עם ארטליין שלא ימחק. ומידי פעם לרענן.
בנוסף, מכינים דף עם כל הפרטים שלכם, ומצלמים במצלמה. שמים הגנה על התמונה - שלא ימחקו בטעות.
אם המצלמה תימצא ע"י איש ישר, לפחות הוא יוכל להחזיר את זה למאבד

.pres

משתמש מקצוען
גם לי נאבד מצלמה ממש בדגם הזה בשבוע שעבר ביום שלישי (28.12.21), הייתי בכמה אוטובוסים וטרמפים והראשון שבהם היה בקו 417 לבית שמש. עדיין לא מצאתי את המצלמה.
אך אם התמונה הזה היה בתוכו אז זה כנראה לא שלי, השאלה היא אם מישהו לא החליף את הכרטיס (אני מנסה להיתלות בתקוה כלשהי..)
@עדינה הלפגוט, את בטוחה שהבעלים הם שלקחו את זה ולא מישהו לקח את זה כדי להחזיר לבעלים?
או מישהו יהיה בתחנה המרכזית של בבית שמש שיוכל לבדוק לי במחלקת האבידות אם יש מצלמה נוספת מהדגם הזה?
(כבר פניתי לאגד בטלפון ועוד לא חזרו אלי)
מכירה אישית את הבעלים. כן זה הם.
הם אנשים ישרים מאד.
(דיברתי איתם אישית והם אמרו לי שזה שלהם וזה הגיע אליהם)

א. ח.

משתמש רשום
עריכה תורנית
מכירה אישית את הבעלים. כן זה הם.
הם אנשים ישרים מאד.
(דיברתי איתם אישית והם אמרו לי שזה שלהם וזה הגיע אליהם)
ח"ו לא פקפקתי בישרותם, אדרבא קויתי שזה שלי ולקחו כדי להחזיר לי (למעשה אבדתי את זה רק יומיים קודם)
גם מהתמונה שבמצלמה ראיתי שככה"נ זה לא שלי.

חיים יפים מאד

משתמש מקצוען

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה