כללי נמאס לי מההתעללות של נתיב!!!!1

• פותח הנושא high
  • פורסם בתאריך

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י esti0527603;1061818:
אני ממש לא מדברת על מכתב מטעם נתיב בו החתימו את הרבנים,
אני מדברת על מכתב ממש לא אינטרסי ...לצערי אין לי את המכתב זמין, אשתדל בל"נ לטובת הכלל להשיגו ולפרסמו לטובת הכלל.
אז בבקשה לטובת הכלל הזדרזו ותשיגי אותו לטובת הכלל, אולי בשירות הלקוחות של נתיב יתנו לך אותו, קדימה, להשיג.

FullTime

משתמש מקצוען
אילו כל החברות היו משלמים לועדת הרבנים את אותה משכורת שנתיב משלמים להם
כבר היו ממליצים עליהם מזמן.

חברה, כל העולם זה כ--ס--ף

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אכן עבודת קודש, כי בזכותם אין חשק בכלל לעבוד עם מחשב כשהגלישה היא במהירות צב עקב החסימה, ולמי שעובד פול טיים וצריך זרימת עבודה מידית אזי השירות (אם הוא בכלל בלקסיקון שלהם) מאוד מאכזבת, בפרט למי שרוצה אכן חסימה טובה, (כי מי שלא רוצה אין לו שום בעיה לעבור לדברים יותר חלשים).
בעבר היתה בדיחה שאם האוכל לא טוב, כנראה זה של ''העדה'' וכדו', היום עקב התחרות הגדולה בכשרויות, גם ב''העדה'' וכדו' למדו לתת מוצרים איכותים עם הכשר טוב, נקוה שגם באינטרנט תהיה תחרות ונוכל לקבל סינון טוב עם איכות (שירות יחס אדיבות ומהירות).

david48483

משתמש צעיר
נכתב ע"י itzuvim;1061802:
מבלי לקחת צד בכל הויכוח.
האם יש פה מישהו עם "נט צח"? האם תוכנת נעלן או ניידן של נט-צח גם כן מאט את הגלישה ותיפקוד המחשב?

כן מאד מרוצה
הניידן מאט את הגלישה
הנעלן לא מורגש

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י esti0527603;1061818:

טקסט מפעים בפונט Tahoma

יע, גדולה ליצנות אחת שדוחה אלף תוכחות.
אולי מה שאת/ה אומר נכון, אבל די ברור שאת/ה בעצם נהנה מלהתסיס את העניינים כדי "שיהיה אקשן בפרוג" - במקרה הטוב, או במקרה הרע, במטרה מושכלת וזדונית לפגוע בחברות מתחרות.

בקיצור, קיש קיש.
ואם את/ה רוצה להתלהם בעוז ולעמוד על משמרת הקודש האינטרנטית מתוך דאגה כנה לעתידה של יהדות העולם וטוהר לבם של עמך ישראל, אז בבקשה לא להתחבא מאחורי ניקי קש דהויים.

ואם כל זה אינו נכון, ומקלדתך ולבך שווים, אז בהצלחה.

Magic Brush

משתמש מקצוען
באתי בשם האו"ם........

ממש הייתי רוצה שיבוא אחד מהמנהלים וימחק את האכשכול הזה!!!
אין טעם! אתם סדיסטים אחד אחד, נכנסים לאשכול כדי לצעוק? להתעצבן? בשביל מה????
היות ויש פה כ כך הרבה מיגרזרים, כל כך הרבה אנשים שונים, ולא רואים אחד את השני- זה יוצר מצב שכל אחד יושב בבית, וחושב שכוווווולם פה כמוהו, ומילה נוספת תשנה את דעתם...
אז זהו, שלא. אני רואה מהצד את הצעקות פה, איך כל אחד כותב פה מדם ליבו...
אבל כמו שלא תעצרו אנשים ברחוב ותתחילו להטיף להם להשתנות - גם פה אותו דבר!!!!
אני חושבת שכל מי שגולש פה בפורום, מכיר ויודע ושמע את כל מה שאתם אומרים פה, מכל הצדדים.
ואם אין אפשרות לשאול פה שאלה ולנהל דיון איטלקטואלי, עינייני (וזה לאו דווקא בנושא זה, ע"ע אשכול המסעדות בבני ברק...) - בבקשה אל תעשו את זה בכלל!

מקווה שיבוא כבר המשיח, אז יהיה שקט................

נ.ב. - איזה נס שזה הכל בכתב... אחרת השכנים לא היו יכולים לישון מעוצמת הצעקות שלכם פה.........

גמ"ח Waze

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י Magic Brush;1061877:
ממש הייתי רוצה שיבוא אחד מהמנהלים וימחק את האשכול הזה!!!
.

אם המנהלים לא מוחקים את האשכול הזה זאת אומרת שיש להם סיבה כנראה שהם בדעה לתת לאנשים להתבטות ולא לסתום פיות גם אם זה לא מקובל על חלק מהגולשים.
-----
על כל פנים לעניין האשכול אני רוצה לומר שהייתי ב'אתרוג' ועברתי ל'נתיב' בגלל שאני חושב שאדם שמגדיר את עצמו חרדי לא יכול לרדת פחות מנתיב. כי באתרוג הפתיחה לאתרים שם מדי גדולה ויש המון אתרים שצריכים לסגור אותם גם במסלול המוגן ואכמ"ל.
כיום אני בנתיב מרוצה מהשירות ומהמחיר וגם יושן טוב בלילה שאני לא עובר על דברי גדולי הדור.
צריכים לזכור שעבודה זה לא סוף העולם ובשביל עבודה לא מוכרים את "היהדות".
ועוד משהו קטן פרנסה מלמעלה. לא כן?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שלומי פ;1061893:
על כל פנים לעניין האשכול אני רוצה לומר שהייתי ב'אתרוג' ועברתי ל'נתיב' בגלל שאני חושב שאדם שמגדיר את עצמו חרדי לא יכול לרדת פחות מנתיב. כי באתרוג הפתיחה לאתרים שם מדי גדולה ויש המון אתרים שצריכים לסגור אותם גם במסלול המוגן ואכמ"ל.

טוב לשמוע עדות כנה מה שהרבה מטאטאים מתחת לשולחן.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האשכול הזה נשמע כמו מלחמת צבעים במחנה קיץ.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני בנתיב שנה + ומרוצה מאוד
חוץ מחסימה צריכים גם יראת שמים, פעם קרה לי שפתחתי אתר שלא היה אמור להיות פתוח והודעתי להם והם חסמו לי מיד
לפעמים כשיש אשכולות כאלה עם צעקות אני חושבת לעצמי שאם נתיב היו רואים את זה הם היו חוסמים לכולם את פרוג!!!
נא להשאיר את האתר נקי מכובד ונעים ואת האוירה החמה והאכפתיות שיש פה!!!

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
למען ה' בלי צרחות.
אין זה סוד שרבים מלקוחות נתיב לא יכולים לחשוב בכלל על מעבר לחברה אחרת.
בהתחשב בעובדה הזו פלא שהם לא טורחים לשפר את השרות?

תלתלי

משתמש פעיל
נכתב ע"י נוי;1061926:
למען ה' בלי צרחות.
אין זה סוד שרבים מלקוחות נתיב לא יכולים לחשוב בכלל על מעבר לחברה אחרת.
בהתחשב בעובדה הזו פלא שהם לא טורחים לשפר את השרות?

מה הפלא פה בדיוק?
הם הרי יודעים שלא נעבור! וגם אם ננסה נרוץ חזרה אליהם.
אנחנו שבוים בידים שלהם.
וזה מה שמקומם פה את כולנו!!!
יש, ואפשר לשפר המון רק אם ירצו לרצות אותנו.
ולהעביר אלפי אנשים להיות לקוחות מרוצים שלהם!!!!!!!!!!!!!!!!
ויותר מזה זכות גדולה תהיה להם להוציא ממכשול אלפי בתי אב...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושב שנתיב כחברה מסחרית, צריכים לקיים ישיבה מיוחדת בה יידונו הטענות שעולות כאן, ותוסקנה המסקנות הנדרשות.
לדעתי כל הצדדים ירוויחו מכך.

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני בנתיב, ולא ממש מבינה את הטענות.
אתרים כשרים מוספים באופן אוטומטי תוך מס' שניות.
הנציגים עונים לי בטל' כשיש בעיה תוך מס' דקות,
ומסדרים בעיות, כשיש ביעילות רבה.

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
נכתב ע"י blueberry;1061959:

שניים השכירו דירה,
האחד יצא מרוצה ולא מצא עקבות לדיירים המתארחים,
השני יצא בנזקים חמורים לדירה ולנפש.
הגיוני?
ברור, מה השאלה? שתי דירות, שני שוכרים, שני משכירים.

פה - אותה חברה, אותו שירות לכאורה,
ושני סוגים קיצוניים של לקוחות -
כאלו כמוך וכמו אפרתה, שבאורח פלא עונים להם תוך דקות ועוזרים להם תוך שניות והכל טוב להם,
וכאלו שמצויים על סף משבר עצבים, ומדווחים על חוסר מענה של ימים (!) ועל מענה בלתי הולם.

הזוי...

שימי לב שאני לא נכנסת כרגע לשאלת הסינון אלא לשאלת השירות,
אז נא לא להכנס במתכוון ל'אנחנו הכי כשרים ואין כמונו.'

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י blueberry;1061959:
תראי, יתכן שאת צודקת לגבייך, אבל זה לא אומר שזאת האמת היחידה.
לדעתי הכישלון של נתיב הוא בתוכנית העסקית שלהם, ובאפיון המשתמש.
האפיון נעשה לדעתי בצורה שטחית, תוך הסתמכות יתר על מכתבי הרבנים, ופחות על חווית המשתמש.
המשתמשים מתחלקים בגדול לשלוש קבוצות:
  1. משתמשים שנתיב מתאימה להם מלכתחילה (למשל לשימוש משרדי רגיל, עסקים)
  2. משתמשים שהתאימו את עצמם למציאות של נתיב (מבחירה הם מעדיפים לא לקבל את חוויית הגלישה, העיקר שהסינון יהיה ברמה הזאת, או על פי הרב פלוני)
  3. משתמשים שהאפיון של נתיב לא מתאים לצורכיהם,(המשתמשים שהתלוננו כאן על אי התאמה לגרפיקאים וכדו') או שהשירות לא עונה על דרישותיהם. (בעלי מודעות צרכנית גבוהה, או לוחות זמנים צפופים מכדי שיוכלו להמתין על הקו)
אל הקבוצה השלישית, נתיב כחברה עסקית, חייבת לפנות ולהציע פיתרון, אחרת יקרה אחד מן השנים:
  1. המשתמש יעבור לחברה אחרת (פחות כסף)
  2. המשתמש ישתמש באינטרנט לא כשר (בעיה מוסרית ודתית)
לתשומת לב אנשי נתיב.

נ.ב. אני המלצתי לאבי על נתיב, משום שבעבודתו הוא נצרך למספר מצומצם של אתרים, ולכן אין סיבה שישתמש במשהו שהוא לא צריך. (גם הרב שלו המליץ, הרב שלי לעומת זאת משתמש באתרוג- אבל לא משנה..)

לנדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני באתרוג, (כששאלנו אם לקנות מחשב קיבלנו מהרב המלצה על אתרוג)
את האמת אני כל הזמן במלחמה פנימית אם לעבור ורק בגלל התלונות שאני שומעת כל הזמן על נתיב אני לא עוברת (אני יודעת שזה לא סיבה מספיק טובה :( )

ומה הבעיה באתרוג?
כי כדי להמנות על קבוצת "גרפיקאים" באתרוג, חייבים להיות במסלול המתקדם שהוא פתוח יותר מהמורחב.
וכולל: (ציטוט מניסוח באתר אתרוג) "אתרים דינאמיים ואתרי חדשות עם סינון קפדני של כתבות ותמונות." (שזה אומר: כיכר השבת, אתרי הרדיו ה"חרדיים" וכדו')
וזה ממש לא מה שאני מחפשת שיכנס אלי הביתה גם אם זה מסונן... (ואני חייבת לציין שזה אכן מסונן בסינון פנימי)
אני מחפשת סינון שמעבר לאתרים שאני צריכה כגרפיקאית. יסנןן ברמה של המסלול "היעיל" או מקסימום "המורחב"...

וכאן הבעיתיות. לתשומת לב "אתרוג"

כמו"כ יש אצלי באג שמערכת הסינון יוצרת אצלי שלא נפתר לי, בחיפוש הפנימי לפי מילה בתוך אתרי התמונות (קורה לי בעיקר באתר מסוים (שאין בו שום בעיתיות מבחינת כשרות ) ולא פתרו לי כבר שנתיים...) מה שמוסיף לי המון עבודה מיותרת בחיפוש באתר הזה שאני משתמשת בו הרבה...
וזו עוד סיבה שחשבתי לעבור...
(הבנתי שכיון שבנתיב אם פתוח - אז עד הסוף בלי מערכת סינון בתוך האתר, אין את הבעיה)

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י לנדא;1062110:
את האמת אני כל הזמן במלחמה פנימית אם לעבור ורק בגלל התלונות שאני שומעת כל הזמן על נתיב אני לא עוברת (אני יודעת שזה לא סיבה מספיק טובה :( )

ומה הבעיה באתרוג?
כי כדי להמנות על קבוצת "גרפיקאים" באתרוג, חייבים להיות במסלול המתקדם שהוא פתוח יותר מהמורחב.
וכולל: (ציטוט מניסוח באתר אתרוג) "אתרים דינאמיים ואתרי חדשות עם סינון קפדני של כתבות ותמונות." (שזה אומר: כיכר השבת, אתרי הרדיו ה"חרדיים" וכדו')
וזה ממש לא מה שאני מחפשת שיכנס אלי הביתה גם אם זה מסונן... (ואני חייבת לציין שזה אכן מסונן בסינון פנימי)
אני מחפשת סינון שמעבר לאתרים שאני צריכה כגרפיקאית. יסנןן ברמה של המסלול "היעיל" או מקסימום "המורחב"...

כמו"כ יש אצלי באג שמערכת הסינון יוצרת אצלי שלא נפתר לי, בחיפוש הפנימי לפי מילה בתוך אתרי התמונות (קורה לי בעיקר באתר מסוים (שאין בו שום בעיתיות מבחינת כשרות ) ולא פתרו לי כבר שנתיים...) מה שמוסיף לי המון עבודה מיותרת בחיפוש באתר הזה שאני משתמשת בו הרבה...
(הבנתי שכיון שבנתיב אם פתוח - אז עד הסוף בלי מערכת סינון בתוך האתר, אין את הבעיה)
לא קראתי את כל האשכול, אבל אני חייבת לשאול- למה את חייבת להיות בקבוצת הגרפיקאים? למה שלא תבקשי מסלול מותאם אישית, בו הכל חסום, ורק רשימת האתרים שאת צריכה יהיו פתוחים?
זה מה שאני עושה, באתרוג, והכל מצוין וחסימה מעולה, רק האתרים שאני מכירה ואיתם אני עובדת פתוחים אצלי... ואם במקרה את נתקלת באיזשהו צורך לפתוח אתר- מרימים טלפון לאתרוג או שולחים מייל והעינין מסודר!
למה צריך לשקול לעבור חברה בגלל אי התאמה למסלול?

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לנדא;1062110:

ומה הבעיה באתרוג?

בשביל זה בדיוק יש את ה'נטו שלי'..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה