אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה שליברמן הולך על זה, נו מילא.
זה שיש כל כך הרבה אנשים שמזדהים עם זה, פחד.

נכון. אבל לחרדים יש נטייה להתעלם מכך שבתכלס הם לא באים בטוב להרבה מהאנשים במדינה, שהעולם שלהם מורכב מכול ושתה וכו'

בעיתונות החרדית תמיד כותבים, שהציבור בישראל מסורתי ורק מתי מעט שונאים את החרדים.

לצערנו הם לא מעט במיוחד לא בתקופת הקורונה. ואכמ"ל.

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
ח״כ גפני לשרקי ב׳ערוץ 12׳: ״אנחנו כנראה הולכים עם נתניהו, כנראה, אני אומר זאת בהסתייגות. אצלנו נצטרך להביא נתונים לפני הרבנים. יש בכל אופן שוני ממה שהיה אז בבחירות הקודמות״.

מה גורם לאמירה כזו? מה תועלת יש בה?
קטונתי מלהבין.
הרי גם אם לא יאמר כן, בבוא העת כשיתברר שרק סער יכול להקים ממשלה, גפני לא יצטרך להתנצל יותר מידי - הוא יוכל ללכת בראש מורם לממשלה אתו. אז מה מביא אותו עכשיו לפזול לשם, כדי שיברחו עוד קצת לסמוטריץ'?

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תמיד לא הבנתי את האסטרטגיה של ליברמן.
בנ"א מפמפם את עצמו יום יום שעה שעה, עם אותם רעיוניות בשינויים קלים של מילים. פעם לוויות, פעם ת"ת ופעם כפיה חרדית.
תגידו, לא נמאס לכם שם לשמוע כל יום את אותו זבל?

לאחרונה קלטתי שמי שהצליח לשנוא מישהו באמת, יש לו תענוג להאזין לאותו תוכן אפי' 25 שעות ביממה כל עוד והאובייקט הוא מושא שנאתו.
גם אצלי וכנראה אצל רוב גולשי פרוג, כמה שיכתבו על בג"ץ למשל, תמיד יהיה לנו מה להוסיף ולהתעצבן ולקטר על הנהגת המדינה שנטלו לעצמם ועל האקטיביזם השיפוטי שהשתלטה על יושבי הארץ.
לא ימאס עלי לשמוע עליהם עוד ועוד שכשכל פעם אני מקבל עוד אנרגיות לשנאה ולתקוה שסופסוף יקום פה מישהו ויעשה לזה סוף. (מה שעד היום נתניהו מעל בזה באמונינו, רק עכשיו הוא נזכר. שכוייעח.)
הכתבה הכי אהובה עלי ב"המודיע" זה של מוישה גוטמן על החונטה המשפטית, ולא רק בגלל שזה גוטמן...

יתכן שזה א"ב של כל פירסומאי מתחיל, לי בכל אופן זה היה חידוש.

הערת אגב שמרוב שזה ברור לא ראיתי צורך להדגיש את זה בגוף ההודעה:
ברור שמדובר כאן על בג"ץ של מדינת ליכטנשטיין ולא על בג"ץ של מדינת ישראל שהוא (האחרון) עושה הכל בענווה ובמסירות ללא אף משוא פנים, ובכל כוחו במסגרת החוק הוא מגן על מיעוטים ותשבחתו מלאה הארץ ואין אדם אחד כמובן שמפקפק ביושרם ובהגינותם המפורסמת של חיות וחבריה.

נערך לאחרונה ב:

מוטי קורץ

משתמש פעיל
תמיד לא הבנתי את האסטרטגיה של ליברמן.
בנ"א מפמפם את עצמו יום יום שעה שעה, עם אותם רעיוניות בשינויים קלים של מילים. פעם לוויות, פעם ת"ת ופעם כפיה חרדית.
תגידו, לא נמאס לכם שם לשמוע כל יום את אותו זבל?

לאחרונה קלטתי שמי שהצליח לשנוא מישהו באמת, יש לו תענוג להאזין לאותו תוכן אפי' 25 שעות ביממה כל עוד והאובייקט הוא מושא שנאתו.
גם אצלי וכנראה אצל רוב גולשי פרוג, כמה שיכתבו על בג"ץ למשל, תמיד יהיה לנו מה להוסיף ולהתעצבן ולקטר על הנהגת המדינה שנטלו לעצמם ועל האקטיביזם השיפוטי שהשתלטה על יושבי הארץ.
לא ימאס עלי לשמוע עליהם עוד ועוד שכשכל פעם אני מקבל עוד אנרגיות לשנאה ולתקוה שסופסוף יקום פה מישהו ויעשה לזה סוף. (מה שעד היום נתניהו מעל בזה באמונינו, רק עכשיו הוא נזכר. שכוייעח.)
הכתבה הכי אהובה עלי ב"המודיע" זה של משה גוטמן על החונטה המשפטית, ולא רק בגלל שזה גוטמן...

יתכן שזה א"ב של כל פירסומאי מתחיל, לי בכל אופן זה היה חידוש.

הערת אגב שמרוב שזה ברור לא ראיתי צורך להדגיש את זה בגוף ההודעה:
ברור שמדובר כאן על בג"ץ של מדינת ליכטנשטיין ולא על בג"ץ של מדינת ישראל שהוא (האחרון) עושה הכל בענווה ובמסירות ללא אף משוא פנים, ובכל כוחו במסגרת החוק הוא מגן על מיעוטים ותשבחתו מלאה הארץ ואין אדם אחד כמובן שמפקפק ביושרם ובהגינותם המפורסמת של חיות וחבריה.
@גלילאי
אפשר להעלות לכאן את הכתבה של גוטמן?

נערך לאחרונה ב:

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אהבתי לגמרי את המשפט הזה.
יש כאן אסטרטגיה מאד ברורה של כל מנהל קמפיין להשתמש במידות הרעות של הצד שכנגד ולגייס אותם לטובת הקמפיין.
כלומר, אנחנו מוציאים את היצר הרע שלנו לשנוא ולקטר ולגדף על ליברמן, וכאילו שם מותר לדבר ולהשמיץ וכו' למרות שזה מזיק לנו כלפי עצמנו והופך אותנו ללקויים בעבודת המידות, והוא משתמש בזה לקמפיין....
קופירייטר טוב........:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

גלילאי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@גלילאי
אפשר להעלות לכאן את הכתבה של גוטמן?
זה לא כתבה אחת, מדובר בסדרת כתבות שמתפרסמות בער"ש זה תקופה ארוכה מאד (הם מצליחים לגרום שיהיה לכתוב עליהם כל שבוע מחדש)
לענין בקשתך, מכשיר הפקס שלי הלך לפני כמה חדשים, כך שאין לי איך לסרוק ולשלוח.
כנראה לא חסרים פה קוראי המודיע שיוכלו להעלות את זה.

יערי

משתמש מקצוען
ח״כ גפני לשרקי ב׳ערוץ 12׳: ״אנחנו כנראה הולכים עם נתניהו, כנראה, אני אומר זאת בהסתייגות. אצלנו נצטרך להביא נתונים לפני הרבנים. יש בכל אופן שוני ממה שהיה אז בבחירות הקודמות״.

קטונתי מלהבין.
הרי גם אם לא יאמר כן, בבוא העת כשיתברר שרק סער יכול להקים ממשלה, גפני לא יצטרך להתנצל יותר מידי - הוא יוכל ללכת בראש מורם לממשלה אתו. אז מה מביא אותו עכשיו לפזול לשם, כדי שיברחו עוד קצת לסמוטריץ'?
למתן את ההסתה של התקשורת, כשיהיה לה צד שהחרדים ילכו בסוף לא עם נתניהו.

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

קטונתי מלהבין.
כדי שיוכל אח"כ לסחוט את ביבי עוד קצת

הנף מקלדת

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
בנוגע לליברמן, צריך לזכור.
ישנו תסכול ענק בקרב הציבור הכללי מהתנהלות החרדים.
ברור שהתקשורת מנפחת את זה, אבל קודם שנהיה אנחנו בסדר...

כמי שכבר שנתיים מציף את הנושא שנחשב לשחוק, אנווט מתכוון לגרוף את פירות ההסתה, כצורר האמיתי.

וכמו כל תעמולה אנטישמית, לא צריך לספר אמת, רק ללחוץ על בלוטות השנאה.

אביר88

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מדהים.
מה זה יכול לעשות לו התרגיל השקוף והמטופש הזה?
האמת?!
לא הרבה!
זה עוד אחד מתוך עשרות נפילות של לפיד, המצאות, שקרים, דעות סותרות...

זה דלק טוב לליכוד, (שלפיד מושיט בנדיבות מידי פעם)
ובמחשבה שניה... זה כן אפקטיבי!

כולם רואים איך יש עתיד מתחילה להמריא בסקרים,
הסיבה העיקרית היא- שלפיד שותק!
תיכף הוא יתחיל לדבר, יתפסו אותו על אמרות פופוליסטיות ועל כל הטוב הנ"ל,
ושוב הוא יחזור למקומו הטבעי...

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צחקתי... מרב מיכאלי במסגרת הפמניזם נוהגת לדבר בלשון נקבה, כאשר מדובר, על רבים שכוללים זכר ונקבה.
מבחינתה, הכלל שבזכר ונקבה ביחד מדברים בלשון זכר הוא לא צודק, והיא ממש מקפידה על זה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בין עשר לעשרים מנדטים שונאי חרדים זה קבוצה יציבה שנמצאת כאן עשרות שנים
פעם זה היה מרץ, אחר כך שינוי, אחר כך יש עתיד, ועכשיו ישראל ביתנו. (ישראל ביתנו הגדילה לעשות, לכל המפלגות שקדמו לה היה מצע בחירות כלשהו לפחות ככסות עינים, לישראל ביתנו אין כלום למכור חוץ משנאה. אין להם אפשרות לעשות כלום, והם גם לא צריכים לעשות לבוחריהם כלום רק לספק להם נפט להבערה)
זה אומר שיש מאות אלפי אנשים שהמטרה העליונה שלהם זה אנטי חרדים. (זה מיעוט אבל מיעוט גדול יחסית)

רסיס לילה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אין צורך להסביר שזו צביעות.
ואין משמעות למסר "נתמודד עם זה ונצליח" אם אתה לא משדר מסר משכנע של מלחמה
תראה את הסרטון של ביבי ותבין את ההבדלים
ודאי שיש משמעות למסר כזה.
תמיד כיף לשמוע מישהו ש'מכניס בשיניים' כמה שזה צבוע ומאידך תחושה של אחים לצרה וכולנו משפחה.
הוא עושה את זה מצוין.
בהסברה ורטוריקה, אני חושב שבנט ממוקם במקום השני, אחרי ביבי.
ובמדינה כמו שלנו, שיכולת הדיבור והשכנוע תופס מקום גדול אצל הציבור, יכול להיות לבנט עתיד טוב בפוליטיקה הישראלית.

לא יודע למה, אבל בכל הריאיונות של בנט שיוצא לי לשמוע, מרגיש לי שיש כאן מישהו שמאמין בעצמו ובדעותיו. בניגוד להרבה אחרים, כמו סער ליברמן ולפיד, למרות שחלקם יודעים לדבר, לשכנע - הם פחות יודעים.
אמיר הלמר טוען שבראיונות תקשורת נפתלי בנט הוא המסבירן מספר 1 של ישראל - עוד יותר מביבי.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה