אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשמעו. יש כאן מישהו שיודע לדבר אל הרוסים כמו שהם מבינים.
והרוסים מעריצים תרבות, ובין היתר את תרבות הקולנוע, ומישהו כאן הפיק סרטון קולנועי מקצועי.
שאפו על הסרטון הענק הזה שהפך את המדינה בשעות האחרונות.
(הסרטון כבד מידיי אז העליתי בהעברת קבצים גדולים):
ליברמן

אפשר לעלות לג'מבו? לא מצליחה להוריד
תודה רבה!!!!

איש מעניין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה כבר נראה שההפתעה של בחירות 2015 הולכת לחזור על עצמה.

(העבודה עם 24 של בוז'י וציפי במקום 28 בסקרים))
יש מצב שההפתעה הגדולה תירשם דווקא בגזרת שס.

משה משה משה משה

משתמש פעיל
בום: הערב בערוץ 12 נחשפו הקלטות של ישראל בכר יועצו הבכיר של בני גנץ: "אין לו אומץ לתקוף באיראן": הקלטות יד ימינו של גנץ נחשפות "גנץ פחדן וטיפש, הוא סכנה לישראל".
במפלגה הגיבו: "שקרים מבית היוצר של נתניהו", רוה"מ: "אסור שגנץ יהיה ראש ממשלה"
זה בגלל שאיראן פרצו לו לטלפון ?
כי אם כן זה טירוף
שהרי כנראה הוא יודע מה יש לגנץ בטלפון

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הרשו לי לנסות לנתח מה קרה כאן בתקופה האחרונה עם שתי המפלגות הגדולות.

הבחירות הקודמות היו בסגנון שוק, כל אחד צעק מה שבא לו כדי להשיג קונים, קרי מצביעים, היו את היותר ממלכתיים, (השמאל) והיו את הפחות, (ימין)
מכיוון שהרבה אוהבים לקנות בקניון כי זה יותר סטייל, אז הרבה הלכו למה שטרנדי, קרי גנץ, שחשבו שהוא ממלכתי בלהבלהבלה.
והיה את הצד השני שניהל שוק, אבל חשב שכל הקליינטים בכיס שלו, לכן לא השקיע מספיק בצעקות, שכידוע בשוק כל אחד צועק את מרכולתו.
אבל תמיד יש קריאה שמדברת אליך האיש הפשוט, ואם לא צועקים חזק לא כולם שומעים!

התוצאה ידועה!

בבחירות האלו, הליכוד התחיל לנהל את השוק טוב.
ברמה כזאת, שפשוט דוחפים לך לידיים דברים ואתה חייב לקנות, כל הסדר יום נוצל עד תום.
ואני מאמין שישבו אנשים לסדר כל יום מה ידחפו לקהל, כדי להסיט את המון העם מכל דבר שקשור לתיקי נתניהו.

ומנגד בקניון התחיל להיות פדיחות, פתאום את מה שראיתי בשוק אני רואה בקניון (חשדות) רק בשוק זה יותר נוצץ (בלי גמגומים) ואין את מה שחיפשתי (ממלכתיות).
לאט לאט חזרו האנשים לשוק כשגילו שחסרה להם הקלסיקה אותה חיפשו.
כנ"ל עם ליברמן.

מה למדנו?
יש לך מה למכור??
תצעק! תפרסם! תחפור!
תמיד יהיה מי שיקנה!

בשולי הדברים:
לפני שלשה שבועות הייתי באזור מרכזי ברמת גן, ופעילים של כחולבן ניגשו לאשה מבוגרת להציע את מרכולתם.

מה היא אמרה להם??
אבל אין לכם איך להקים ממשלה!
איך הם ניסו לשכנע אותה לא הקשבתי.
אבל מה שביבי צעק אין להם ממשלה בלי אחמד טיבי זה נכנס חזק לאוזניים. (לא שלי :confused:)
לא תעירו ותאירו, לשווא כתבנו!

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זה כבר נראה שההפתעה של בחירות 2015 הולכת לחזור על עצמה.

(העבודה עם 24 של בוז'י וציפי במקום 28 בסקרים))
יש מצב שההפתעה הגדולה תירשם דווקא בגזרת שס.
בני גנץ לא יותר מ30
תגזרו ותשמרו
אנ

ההפתעה שיהיה שלביבי יהיה 61
בגלל כל הפדיחות של גנץ בקמפיין
ההפתעה הגדולה שליברמן 5 מנדטים
כן יאבדו כל אויביך
והחלום שלי?..... שכולם יתעוררו.....

פזמון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
התחזית, שלוקחת בחשבון שהסקרים התישרו לפי המציאות, כדי שהציבור לא יגחח עליהם,
לאחר שהפריחו מספרים בתקוה שהתחזית שלהם תגשים את עצמה והתבדו...

ליכוד37
כחול לבן 31-32
שס 10-11
יהדות התורה 7-8
הרשימה המשותפת 13
עבודה מרץ 7
בנט 6-7
ליברמן 5 (משאלת לב שלא יעבור את אחוז החסימה)

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הקלטות מביכות של יענקי דרעי, בנו של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, על מצביעי ש"ס: "הציבור שלנו נהיה ימני מפגר – לא מבין כלום. בינינו אפשר לעשות עם גנץ אותו דבר מה שאפשר לעשות עם ביבי… מזיזים את לפיד הצידה ואפשר לעבוד עם גנץ. אם אתה תפיל את ביבי – ירצחו אותך. אם לא תהיה ברירה, ואתה רק תזרום – הציבור צריך את הכסף. אבל אנחנו לא יכולים להיות אלה שמחליטים".

הקלטת השיחה שנחשפה על ידי יאיר שרקי ב'חדשות 12', התקיימה בין הבחירות הראשונות לשניות, דרעי הבן נשלח ללשכתו של גדי יברקן – אז חבר כנסת בכחול לבן – כדי לבחון את הסיכויים שיערוק לגוש הימין. לאחר שלא מצא את יברקן, פתח דרעי בשיחה עם כמה מאנשיו בלשכה, שהתגלגלה במהרה לנושאים הפוליטיים הבוערים.

בשיחה הוא נשמע מעלה אפשרות לפיו איילת שקד הובילה את את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן לסרב להיכנס לממשלת נתניהו: "אומרים שזאתי היא שיגעה לו את השכל… אומרים שהיא זאת שגרמה לו לעשות את כל השטות הזאת כדי לחזור לפוליטיקה. ככה בבלפור מאמינים בזה במאה אחוז". לדבריו, "אבא (השר אריה דרעי) טוען שזה לא מאה אחוז אבל בבלפור סגורים על זה שזה".

יענקי דרעי, המיודד גם עם יאיר נתניהו, בנו ראש הממשלה, נשמע מדבר בזלזול על משחת נתניהו: "זאת הבעיה בבלפור, יש פרנויות הזויות והם נגררים לפרנויה ברמה שהם יוצרים את הסכסוך", הוא מספר כיודע דבר. לדבריו, "זה לא חטא היוהרה, זה חטא הפחד. בבלפור לא מאמינים למילה של בן אדם".

לדברי בנו של יו"ר ש"ס, במשפחת נתניהו חושדים גם באביו כ"לא נאמן", ואביו אף נפגע מכך: "היה שלב לפני שבוע שיאיר פלט לי 'אולי אתם עושים קומבינה'. ואבא נפגע כמו שאתה אומר. 'אני כל כך נאמן ואתה תפלוט לי כזה דבר?' אבא כמעט התעצבן ואני שיקרתי לאבא ואמרתי לו שלא, שהוא נבהל מאיזה ציוץ בטוויטר שיקרתי לו שהוא לא שמע את זה בבית. אבא היה משתולל. אנחנו הכי נאמנים לו (לנתניהו) עלי אדמות".

דרעי מוסיף כי, "כולנו יודעים שבסוף נשב באיזו ממשלה שצריך אבל כולנו יודענו שהציבור רוצה ביבי והלכנו עם זה עד הסוף וזה עבד". לדבריו, "הציבור שלנו רוצה לשמור על ביבי. הציבור שלנו לא יסלח לנו אם בגללנו תקום ממשלה אחרת. אם תקום ממשלה אחרת ונהיה חייבים להיכנס אליה זה משהו אחר".

מקור

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הקלטות מביכות של יענקי דרעי, בנו של יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, על מצביעי ש"ס: "הציבור שלנו נהיה ימני מפגר – לא מבין כלום. בינינו אפשר לעשות עם גנץ אותו דבר מה שאפשר לעשות עם ביבי… מזיזים את לפיד הצידה ואפשר לעבוד עם גנץ. אם אתה תפיל את ביבי – ירצחו אותך. אם לא תהיה ברירה, ואתה רק תזרום – הציבור צריך את הכסף. אבל אנחנו לא יכולים להיות אלה שמחליטים".

הקלטת השיחה שנחשפה על ידי יאיר שרקי ב'חדשות 12', התקיימה בין הבחירות הראשונות לשניות, דרעי הבן נשלח ללשכתו של גדי יברקן – אז חבר כנסת בכחול לבן – כדי לבחון את הסיכויים שיערוק לגוש הימין. לאחר שלא מצא את יברקן, פתח דרעי בשיחה עם כמה מאנשיו בלשכה, שהתגלגלה במהרה לנושאים הפוליטיים הבוערים.

בשיחה הוא נשמע מעלה אפשרות לפיו איילת שקד הובילה את את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן לסרב להיכנס לממשלת נתניהו: "אומרים שזאתי היא שיגעה לו את השכל… אומרים שהיא זאת שגרמה לו לעשות את כל השטות הזאת כדי לחזור לפוליטיקה. ככה בבלפור מאמינים בזה במאה אחוז". לדבריו, "אבא (השר אריה דרעי) טוען שזה לא מאה אחוז אבל בבלפור סגורים על זה שזה".

יענקי דרעי, המיודד גם עם יאיר נתניהו, בנו ראש הממשלה, נשמע מדבר בזלזול על משחת נתניהו: "זאת הבעיה בבלפור, יש פרנויות הזויות והם נגררים לפרנויה ברמה שהם יוצרים את הסכסוך", הוא מספר כיודע דבר. לדבריו, "זה לא חטא היוהרה, זה חטא הפחד. בבלפור לא מאמינים למילה של בן אדם".

לדברי בנו של יו"ר ש"ס, במשפחת נתניהו חושדים גם באביו כ"לא נאמן", ואביו אף נפגע מכך: "היה שלב לפני שבוע שיאיר פלט לי 'אולי אתם עושים קומבינה'. ואבא נפגע כמו שאתה אומר. 'אני כל כך נאמן ואתה תפלוט לי כזה דבר?' אבא כמעט התעצבן ואני שיקרתי לאבא ואמרתי לו שלא, שהוא נבהל מאיזה ציוץ בטוויטר שיקרתי לו שהוא לא שמע את זה בבית. אבא היה משתולל. אנחנו הכי נאמנים לו (לנתניהו) עלי אדמות".

דרעי מוסיף כי, "כולנו יודעים שבסוף נשב באיזו ממשלה שצריך אבל כולנו יודענו שהציבור רוצה ביבי והלכנו עם זה עד הסוף וזה עבד". לדבריו, "הציבור שלנו רוצה לשמור על ביבי. הציבור שלנו לא יסלח לנו אם בגללנו תקום ממשלה אחרת. אם תקום ממשלה אחרת ונהיה חייבים להיכנס אליה זה משהו אחר".

מקור
מי שישמע, איזה סוד...

איש גמזו

משתמש מקצוען
אם מנתחים מבחינה אסטרטגית מה שהיה פה בבחירות, זה די ברור ומובן,
נתניהו הגיע עם תקוות, מפמפם לבוחריו שיש סיכוי ויש דברים טובים בדרך ואם לא יהיה סכנה.

גנץ לא חידש כלום, ומה שהוא כן חידש כבר (5000 זיהומים) התברר כלא מדויק,
ועל הדרך הצליחו לשכנע שלא יהיה לו ממשלה (אין תקווה) וכן שהוא כלל לא כשיר,
ממילא זה פשוט גרם להרבה אנשים לא להצביע\להצביע משהו אחר.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה