אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בן גביר לא פורש!
WhatsApp-Image-2020-01-20-at-20.21.11-750x300.jpeg

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר הודיע הערב (שני) במסיבת עיתונאים כי במפלגה דוחים ההצעות שהועברו עליה בימים האחרונים ומתכוונים להתמודד עד הסוף: "הערב אני מתכבד להודיע לכם בשם מזכירות עוצמה יהודית שאנו רצים עד הסוף, בשביל הערכים, בשביל האמת, בשביל המדינה בשביל עם ישראל בשביל הילדים של כולנו". לדבריו, "זה לא סוד שבימים האחרונים גורמים בקואליציה הציעו לי הצעות רבות שהיו מסדרות את איתמר בן גביר למשך שנים רבות".

לדבריו, הציעו לו גם, "תפקידים בקרן קיימת, בהסתדרות הציונית העולמית, תפקידי כבוד בלשכת עורכי הדין, אחראי על הנגשת מערת המכפלה, אפילו תפקיד של שגריר הציעו לי – המשותף לכל התפקידים האלה שזה אחלה תפקידים אחלה כבוד – יש כסא, יש ג'וב אבל דבר אחד אין – אין דרך, אין אידיאלוגיה, אין דאגה למדינה, מילה זו לא מילה, הבטחה זו לא הבטחה. דברים שרואים משם לא רואים מכאן".

איש מעניין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בן גביר לא פורש!

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר הודיע הערב (שני) במסיבת עיתונאים כי במפלגה דוחים ההצעות שהועברו עליה בימים האחרונים ומתכוונים להתמודד עד הסוף: "הערב אני מתכבד להודיע לכם בשם מזכירות עוצמה יהודית שאנו רצים עד הסוף, בשביל הערכים, בשביל האמת, בשביל המדינה בשביל עם ישראל בשביל הילדים של כולנו". לדבריו, "זה לא סוד שבימים האחרונים גורמים בקואליציה הציעו לי הצעות רבות שהיו מסדרות את איתמר בן גביר למשך שנים רבות".

לדבריו, הציעו לו גם, "תפקידים בקרן קיימת, בהסתדרות הציונית העולמית, תפקידי כבוד בלשכת עורכי הדין, אחראי על הנגשת מערת המכפלה, אפילו תפקיד של שגריר הציעו לי – המשותף לכל התפקידים האלה שזה אחלה תפקידים אחלה כבוד – יש כסא, יש ג'וב אבל דבר אחד אין – אין דרך, אין אידיאלוגיה, אין דאגה למדינה, מילה זו לא מילה, הבטחה זו לא הבטחה. דברים שרואים משם לא רואים מכאן".
וואוו!!!
זה סלוגן מצויין.
אגב מיד בהגשת הרשימות זה קפץ לי שזה צריך להיות הסלוגן שלו......

יוסף יצחק פרקש

זמר ומוזיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בן גביר לא פורש!

מזכיר לי משהו...
ליברמן.jpg

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שוב חוזרים למשפט ההוא (של ה-17 מנדטים בזמנו)
'אל תירא ישראל...' (כי גור אריה... או כי קינג ביבי...)

"שומרים על ביבי": ש"ס השיקה את הקמפיין

209182_tumb_750Xauto.jpg

ש"ס פתחה הערב (רביעי) את מסע הבחירות שלה לכנסת ה- 23, עם קמפיין חוצות שכותרתו "אל תירא ישראל – שומרים על ביבי, מצביעים ש"ס".

במוקד הקמפיין שני מסרים מרכזיים: הראשון, חידוד תמיכתה הנחרצת של ש"ס בראש הממשלה בנימין נתניהו; והשני, המאבק למען מדינה יהודית, ברוח מורשתו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

בש"ס הדגישו, כי כמפלגה "שיזמה את בלוק הימין", שילוב השיר הידוע "אל תירא ישראל" בססמת הבחירות נועד לבטא "חיזוק והזדהות למסע הרדיפה שעובר ראש הממשלה, והמחויבות של ש"ס לשמור ולחזק אותו".

"ש"ס מציבה בראש סדר היום את הערך 'מדינה יהודית', אל מול הניסיונות של ליברמן ולפיד להפוך את ישראל למדינה ככל העמים", נאמר עוד בהודעה. "בשונה משאר המפלגות, ש''ס לא מסתתרת, ואומרת בגלוי: אנו רוצים 'מדינה יהודית', ברוח מורשתו של מייסד תנועת ש''ס, מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל".

בשעות הבוקר הודיע יו"ר ש"ס, שר הפנים אריה דרעי, כי מפלגתו תתמוך בחוק ובכל החלטה ויוזמה להחלת הריבונות הישראלית בבקעת הירדן ובהתיישבות ביהודה ושומרון. "זו נחלת אבותינו שהובטחה לעם ישראל מדורי דורות", אמר. "נמשיך לפעול בכל כוחנו לביסוס אחיזתנו בארץ ישראל ולחיזוק ההתיישבות היהודית בבקעה וביהודה ושומרון".

דרעי ציין, כי "נוצרה כעת הזדמנות היסטורית. ש"ס תתמוך ביוזמה של ראש הממשלה בנימין נתניהו להחלת הריבונות, וקוראת לכל המפלגות להצטרף למהלך, בכדי להבטיח הסכמה לאומית רחבה שתעביר מסר לעולם כי עם ישראל מאוחד בסוגיה החשובה הזו".

כוכב מבריק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי 'אחראי' על קמפיין 'המבוגר האחראי'?

ממש כמו בפעמיים הקודמות,
במקביל לקמפיין ש"ס בחוצות עיר מתנהל קמפיין ציוצים על 'הקמפיין המוצלח' שלהם
ועל מיתוגו של אריה דרעי כ'מבוגר האחראי'.

עכשיו אתגר:
יום אחרי הבחירות אשמח לשמוע כמה פעמים ספרתם את צמד המילים 'המבוגר האחראי' בצמוד למילים 'אריה דרעי', וכן מי שיוכל בבקשה לעשות ספירה בשני הקמפיינים הקודמים תבוא עליו ברכה.

בהצלחה.

ישראל כהן: הקמפיין של ש״ס שהושק כעת חד וממוקד. הציר של ש״ס וביבי מקבל הערב עוד תפנית דרמטית.
דרעי שהקים את גוש הימין הולך ונהפך למבוגר האחראי של כל הגוש.

אבישי בן חיים: ״‏בש״ס מדייקים ומכוונים במדוייק לסנטימנט של המצביעים הפוטנציאליים: לשמור על מדינה יהודית ולשמור על ראש ממשלת ישראל״.

שירית אביטן: ״קמפיין ש"ס שמתחיל הערב ממשיך במה שעבד בפעם קודמת (שומרים על ביבי) ומבריקים עם "מדינה יהודית" שיקרב אליהם עוד שומרי מסורת״.

נערך לאחרונה ב:

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• אנחנו-או-ההההה_ההה.mp4
    1.5 MB · צפיות: 496
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה