אסטרטגיה ניתוח קמפיינים לבחירות

מצב
הנושא נעול.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ראש הממשלה בנימין נתניהו פתח ביום שלישי את קמפיין הליכוד בבניני האומה בירושלים.

בשלב מסוים שלף נתניהו לוח ואמר:
“הנה הבלוף הכי גדול. בלי המשותפת הם לא יכולים להקים ממשלה. הנה כחול לבן, יש להם 34, יודעים מה, עלי 36, בסדר? אח”כ מר”צ-פרץ, כמה? 8? עלי, 10! אח”כ ליברמן, הוא איתם, אנחנו יודעים, 7. חברו את הכל: 46, לארג’, 53.
הם לא יכולים להקים ממשלה בלי הרשימה המשותפת. הם לא יכולים, זה בלתי אפשרי בשבילם.
ולכן יש רק שתי אפשרויות אם אתה מצביע כחול לבן: או שקיבלת ממשלת שמאל עם מר”צ שנשענת על הרשימה המשותפת, או שתקבל דבר אחר וזו האמת: הצבעת כחול לבן, קיבלת בחירות רביעיות”.

שימו לב אצל ליברמן, הוא לא פירגן לו "9 עלי"...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עדיין לא טחנו כאן את תכנית המאה,
ואת דיוני וועדת הכנסת הצפויים להסרת חסינותו של ביבי...

זה הולך להיות הנושא העיקרי בקמפיינים לשני הצדדים
הליכוד על היותו נרדף, וכ"ל על ראש ממשלה עם כתב אישום מוגש כבר...

ומה יעשו בימינה לאחר פרסום תכנית המאה (היום?) עם החלת ריבונות הרבה יותר ממה שיכלו לחשוב אפי', אבל עם ויתור כואב בדבר הקמת מדינה פלשתינית...
ואיך בנט יגיב כשירצה לתקוף את ביבי מימין, אבל ירצה לשמור על גוש הימין...

קיצר, הולך להיות מעניין!

בישול-תוכנית-המאה.jpg

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
נתניהו המריא לוושינגטון:
"אפגש עם טראמפ מחר ובשלישי נעשה היסטוריה"

ezgif-1-f312bde64732-1.jpg

ראש הממשלה המריא לפני זמן קצר לקראת פגישותיו עם נשיא ארצות הברית: "אני יוצא להתייצב לצד נשיא אמריקני שמביא תוכנית שתקדם את האינטרסים החיוניים ביותר שלנו, שוחחתי אין ספור פעמים עם טראמפ וצוותו על האינטרסים החיוניים הללו"

עוד הוסיף כי, "היום אני יוצא לוושינגטון כדי להתייצב לצד נשיא אמריקני שמביא תוכנית שאני מאמין שמקדם את האינטרסים החיוניים ביותר שלנו. במשך השלוש השנים האחרונות שוחחתי אין ספור פעמים עם הנשיא טראמפ, ידיד ענק של ישראל, ועם צוותו על האינטרסים החיוניים הללו, על הביטחון שלנו, על הצדק שלנו. אני הולך להיפגש עם הנשיא מחר וביום שלישי יחד איתו נעשה היסטוריה".
_________
עד כאן ידיעה חדשותית..
עכשיו קצת לניתוח...

שימו לב מה היה כאן...

פנס הגיע לישראל, הזמין את ביבי לוושינגטון כדי לקבל מטראמפ את תכנית המאה.

ביבי הבין שאם ילך לבד, כחול לבן יצאו נגדו ונגד התכנית בטענה שזה לצורך תעמולת הבחירות בישראל, ואף יאשימו את הנשיא האמריקני להתערבות בפוליטיקה הישראלית...

ביבי הציע לפנס שיזמין גם את גנץ

גנץ הופתע לגמרי מהרעיון, זה נפל עליו כרעם ביום בהיר...
'שאני ילך להיפגש עם טראמפ על תכנית המאה???'
'מה אני מבין בזה?'
'מה אני אגיד לו?'
מיד ענה ואמר 'כן אני בא'

עבר יום, ובמפגש הרביעיה הסבירו לו שביבי מתכנן לו אמבוש באמריקה, ליד הנשיא... וכדאי לו להיזהר שלא ליפול בפח...
WhatsApp-Image-2020-01-26-at-12.22.17-750x751.jpeg

גנץ בתחנת ביניים בציריך עם יועצו נתן אשל
ואז באה ההודעה 'במוצ"ש יהיה מסיבת עיתונאים דרמטית'... כולם חיכו במתח, יבוא? לא יבוא? יבוא? לא...

הגיע גם מוצ"ש ואיתו המסיבה הנ"ל...
"אני יגיע לוושינגטון, אבל ביום שני, יום לפני ביבי, ואשוחח עם טראמפ על תכנית המאה" וכו' וכו'

היה בטוח שגלגל את הכדור בחזרה לנתניהו...

ואז הגיע ביבי,
וכמובן לפני שעלה על המטוס היה חייב לתת הצהרה לתקשורת על רקע המטוס, כהרגלו...
ואמר "אפגש עם טראמפ מחר ובשלישי נעשה היסטוריה"
כלומר - אני גם אפגש עם טראמפ מחר... (בשני).
ובשלישי, נעשה היסטוריה, שימו לב, בעוד כחול לבן יעשו את ההצבעה בכנסת על הקמת וועדת הכנסת להסרת החסינות של ביבי, הוא בכלל מתעסק בדברים הנמצאים ברומו של עולם... הוא משיק יחד עם טראמפ (ולאחר שגנץ יעביר כרטיס, וישים את המפגש הזה מאחוריו, אפי' בלי מסיבת עיתונאים משותפת) את תכנית המאה!
ביבי, מלך הקמפיינים, ואלוף השליטה על סדר היום התקשורתי, (למרות 'קשריו' עם התקשורת) הולך לעשות היסטוריה, ואף התחיל עכשיו עם הפרומו...
הכל כדי שלא ידווחו על דיוני החסינות, ויציגו את המעשים שלו מול מעשיהם של כחול לבן...

איך אמרתי?
מלך הקמפיינים!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
בן גביר: "נתנגד למתווה טראמפ – נתניהו ובנט יסכימו למדינה פלסטינית"

F200120YS03-1.jpg

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר התייחס הבוקר 'לעסקת המאה' של הנשיא טראמפ ואמר כי עוצמה יהודית תתנגד לעסקה, בן גביר תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואת שר הביטחון נפתלי בנט וטען כי הם "יסכימו לתכנית שתכלול הקמת מדינה פלסטינית"

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר אמר הבוקר (ראשון) כי במפלגתו צפויים להתנגד 'לעסקת המאה' של הנשיא טראמפ, בן גביר טען כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון נפתלי בנט יסכימו לתכנית שתכלול הקמת מדינה פלסטינית ואמר: "רק אנחנו בעוצמה יהודית מתנגדים למתווה טראמפ. בנט אומר לצורכי בחירות שהוא נגד מדינה אבל אחר כך יכיל את זה. נתניהו ימכור את זה לציבור כהישג".

יו"ר עוצמה יהודית תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי, נתניהו כבר הסכים בנאום בר אילן למדינה פלסטינית וילך למתווה הזה. כי זה חלק מהאג'נדה שלו, בן גביר טען כי "נתניהו ימכור את זה לציבור הישראלי כהישג. אני רוצה ממשלה של נתניהו אבל אני לא אתן לו להסכים למדינה פלסטינית. יכול להיות שזו הסיבה שבסופו של דבר נתניהו שכנע את הרב רפי פרץ שילך עם בנט ולא איתי. יכול להיות שהם מבינים שאיתמר בן גביר שעוצמה יהודית תקלקל את המתווה של מדינה פלסטינית".

עו"ד בן גביר חזר על ההבטחה שלו לרוץ עד הסוף ולא לפרוש מהמירוץ, ואמר, "אין לנו שום ברירה. אני רוצה להציל את הימין ואני רוצה לנצח. רק אם ננצח תהיה כאן ממשלת ימין אמיתית". בנוסף התייחס להצעה שקיבל להתמנות לשגריר תמורת פרישה ואמר, "אותי אי אפשר לקנות בג'וב. יש לי דרך ויש לי אידיאולוגיה. אני יודע שבפוליטיקה הישראלית זה חריג ושאין בנאדם בפוליטיקה שלא היה לוקח הצעה כזאת. אבל אני רוצה להשפיע. ולהשפיע זה רק אם נקבל 4 מנדטים".

________

בן גביר הבין שכדי ליצור בידול ממפלגת ימינה,
וכדי לחזק את הבייס שלו הוא חייב ללכת בין הטיפות...

מצד אחד, ימין עד הסוף, נתנגד למדינה פלשתינית. ובנט וחבריו כן ילכו עם ביבי בזה.
ומצד שני, רק איתנו תהיה ממשלת ימין בראשות ביבי.

בן-גביר מרשה לעצמו לצאת נגד ביבי, הרי הוא זה שגרם לבגידה של פרץ... השנאה שם בין הצדדים (ביבי ובנגביר) עצומה מאד...
אם לא יעבור, אדרבה, יתקוף את ביבי
ואם יעבור, הרי ביבי צריך אותו יותר מאי פעם...

השאלה המעניינת היא, מה יגיבו בימינה, הם מותקפים מימין ע"י איתמר, והם רוצים לתקוף בעצמם מימין לביבי. רק מסקרן כמה רחוק הם ילכו עם זה.

נתניהו עצמו וודאי יציג את המתווה כהישג אישי שלו ושל טראמפ, הרי הוא ישב שם על כל פרט עם הצוות מאמריקה...
בנט יצטרך לתקוף את הקמת מדינה לפלשתינים, אבל יקבל סוכריה שיוכל להציגה לבוחריו כהזדמנות שלא תחזור... החלת הריבונות על כל יו"ש...

ללכת עם ביבי, הרי גורל הגוש תלוי בזה...
או לא ללכת עם ביבי, הרי הוא הימין האמיתי, שלא מדבר אלא עושה...

במחשבה שניה, הרי לביבי אין כבר את אופציית ממשלת האחדות, (שלא הייתה באמת אופציה ריאלית מעולם) הרי ברגע שתוסר החסינות, היועמ"ש ירוץ לבית המשפט באותו יום... ואין סיכוי לקואליציה ליכוד-כ"ל כשנתניהו בדיונים בבית המשפט...
אז אם ביבי חייב את בנט, הרבה יותר ממה שבנט צריך אותו (והרי בנט יכול גם יכול ללכת בסוף עם כ"ל) אין לו מה לחשוש מפירוק הגוש, ויש לו הרבה מה להפסיד אם מצביעי ימין יברחו לבנגביר...

כך שההימור שלי, שבנט יתנגד באופן מוחלט ל'תכנית המאה' - שטרם הוצגה בזמן כתיבת שורות אלו...

(או שבתחילה הוא יקבלה, יחילו את הריבונות, ואז יתנגד ויפרוש לפני הקמת פלשתינה???
או אולי בכלל יתן לפלשתינאים להתנגד בעצמם למתווה, הרי אין סיכוי שהם יקבלו את המתווה של החלת הריבונות, שעקפה את מצע המפלגה הימנית בכנסת)

מה אומרים?

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ועכשיו על נקודה מענינת שחשבתי לעצמי.
הרי בעסקת המאה יהיה ישראל חייבים קצת להפסיד ולוותר.
ולכן יש לנתניהו תוכנית מעולה!
נתניהו יוותר קצת (הרי הפלשתינים לא יסכימו למתווה ויצא שאף אחד לא וויתר פה) - וככה הוא יקבל את הימין הרך שהוא כ"כ מפחד שילכו לגנץ.
בנט וימינה ילחמו נגד התוכנית והם ישתו את כל קולות הימין שמתנגדים לזה.
ומה יצא לנו --- קואליציה של 61.....
הלוואי....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
קצת קריקטורות משבוע שעבר
מקור

%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%96%D7%94-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%94-jpg.595022

"מילה זו מילה גם אם אתה עכבר ומציעים לך גבינה צהובה"
(מאת: מענדי ירוסלבסקי).

untitled-artwork-2-jpg.595023

"מילה זו מילה גם אם מפתים אותך עם סוכריה בקרן רחוב" (מאת: ניסים קסטרו).

img_20200116_080958_249-jpg.595024

הרכב שבור אין גלגל, מי מוכן להנהיג את הכיפות הסרוגות (מאת: אוריאל פלד)

%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%98%D7%A8%D7%99%D7%A5-%D7%95%D7%A4%D7%A8%D7%A5-%D7%9E%D7%A9%D7%A4%D7%97%D7%94-%D7%A9%D7%AA%D7%A4-%D7%A6%D7%91%D7%A2-large-jpg.596338

הקרב על הבית, לקראת התנגשות (מאת: אבישי חן)

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
ומה אתם אומרים על ה"אנגלית" של גנץ??
לדעתי זה לא נתן לו כלום ההצהרה באנגלית - זה רק הזיק לו עם האנגלית הישראלית הזה שלעומתו לנתניהו יש אנגלית מצויינת.
מה אתם אומרים?

איש מעניין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בן גביר: "נתנגד למתווה טראמפ – נתניהו ובנט יסכימו למדינה פלסטינית"

F200120YS03-1.jpg

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר התייחס הבוקר 'לעסקת המאה' של הנשיא טראמפ ואמר כי עוצמה יהודית תתנגד לעסקה, בן גביר תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואת שר הביטחון נפתלי בנט וטען כי הם "יסכימו לתכנית שתכלול הקמת מדינה פלסטינית"

יו"ר עוצמה יהודית עו"ד איתמר בן גביר אמר הבוקר (ראשון) כי במפלגתו צפויים להתנגד 'לעסקת המאה' של הנשיא טראמפ, בן גביר טען כי ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר הביטחון נפתלי בנט יסכימו לתכנית שתכלול הקמת מדינה פלסטינית ואמר: "רק אנחנו בעוצמה יהודית מתנגדים למתווה טראמפ. בנט אומר לצורכי בחירות שהוא נגד מדינה אבל אחר כך יכיל את זה. נתניהו ימכור את זה לציבור כהישג".

יו"ר עוצמה יהודית תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי, נתניהו כבר הסכים בנאום בר אילן למדינה פלסטינית וילך למתווה הזה. כי זה חלק מהאג'נדה שלו, בן גביר טען כי "נתניהו ימכור את זה לציבור הישראלי כהישג. אני רוצה ממשלה של נתניהו אבל אני לא אתן לו להסכים למדינה פלסטינית. יכול להיות שזו הסיבה שבסופו של דבר נתניהו שכנע את הרב רפי פרץ שילך עם בנט ולא איתי. יכול להיות שהם מבינים שאיתמר בן גביר שעוצמה יהודית תקלקל את המתווה של מדינה פלסטינית".

עו"ד בן גביר חזר על ההבטחה שלו לרוץ עד הסוף ולא לפרוש מהמירוץ, ואמר, "אין לנו שום ברירה. אני רוצה להציל את הימין ואני רוצה לנצח. רק אם ננצח תהיה כאן ממשלת ימין אמיתית". בנוסף התייחס להצעה שקיבל להתמנות לשגריר תמורת פרישה ואמר, "אותי אי אפשר לקנות בג'וב. יש לי דרך ויש לי אידיאולוגיה. אני יודע שבפוליטיקה הישראלית זה חריג ושאין בנאדם בפוליטיקה שלא היה לוקח הצעה כזאת. אבל אני רוצה להשפיע. ולהשפיע זה רק אם נקבל 4 מנדטים".

________

בן גביר הבין שכדי ליצור בידול ממפלגת ימינה,
וכדי לחזק את הבייס שלו הוא חייב ללכת בין הטיפות...

מצד אחד, ימין עד הסוף, נתנגד למדינה פלשתינית. ובנט וחבריו כן ילכו עם ביבי בזה.
ומצד שני, רק איתנו תהיה ממשלת ימין בראשות ביבי.

בן-גביר מרשה לעצמו לצאת נגד ביבי, הרי הוא זה שגרם לבגידה של פרץ... השנאה שם בין הצדדים (ביבי ובנגביר) עצומה מאד...
אם לא יעבור, אדרבה, יתקוף את ביבי
ואם יעבור, הרי ביבי צריך אותו יותר מאי פעם...

השאלה המעניינת היא, מה יגיבו בימינה, הם מותקפים מימין ע"י איתמר, והם רוצים לתקוף בעצמם מימין לביבי. רק מסקרן כמה רחוק הם ילכו עם זה.

נתניהו עצמו וודאי יציג את המתווה כהישג אישי שלו ושל טראמפ, הרי הוא ישב שם על כל פרט עם הצוות מאמריקה...
בנט יצטרך לתקוף את הקמת מדינה לפלשתינים, אבל יקבל סוכריה שיוכל להציגה לבוחריו כהזדמנות שלא תחזור... החלת הריבונות על כל יו"ש...

ללכת עם ביבי, הרי גורל הגוש תלוי בזה...
או לא ללכת עם ביבי, הרי הוא הימין האמיתי, שלא מדבר אלא עושה...

במחשבה שניה, הרי לביבי אין כבר את אופציית ממשלת האחדות, (שלא הייתה באמת אופציה ריאלית מעולם) הרי ברגע שתוסר החסינות, היועמ"ש ירוץ לבית המשפט באותו יום... ואין סיכוי לקואליציה ליכוד-כ"ל כשנתניהו בדיונים בבית המשפט...
אז אם ביבי חייב את בנט, הרבה יותר ממה שבנט צריך אותו (והרי בנט יכול גם יכול ללכת בסוף עם כ"ל) אין לו מה לחשוש מפירוק הגוש, ויש לו הרבה מה להפסיד אם מצביעי ימין יברחו לבנגביר...

כך שההימור שלי, שבנט יתנגד באופן מוחלט ל'תכנית המאה' - שטרם הוצגה בזמן כתיבת שורות אלו...

(או שבתחילה הוא יקבלה, יחילו את הריבונות, ואז יתנגד ויפרוש לפני הקמת פלשתינה???
או אולי בכלל יתן לפלשתינאים להתנגד בעצמם למתווה, הרי אין סיכוי שהם יקבלו את המתווה של החלת הריבונות, שעקפה את מצע המפלגה הימנית בכנסת)

מה אומרים?
ניתחת בצורה יפה את ההתלבטות בין קמפיין לקשרים פוליטיים ביום שאחרי. אבל אני לא בטוח שנכון לימינה לתקוף את התוכנית גם בחשיבה קמפיינרית טהורה. בגלל שהתוכנית מכילה את מילת הקסם שעלה עשו קמפיין הצמד בנט-שקד מיום כניסתם לפוליטיקה ''סיפוח'' התנגדות מוחלטת תיתפס אצל הבוחרים כלא מציאותית ופספוס הזדמנות

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

הכוכב העולה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תוכנית המאה היא בעצם גרועה המעלה שיש בה שישראל תציג כאילו היא מסכימה והרש"ף הם אלו שמתנגדים כדי שכך האו"ם יכיר במדינת ישראל יותר, וה-BDS יפסיק לשלוט בחרמותיו באירופה נגדינו, כלום לא מעבר.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

איש מעניין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני לא בטוח שנכון לימינה לתקוף את התוכנית גם בחשיבה קמפיינרית טהורה. בגלל שהתוכנית מכילה את מילת הקסם שעלה עשו קמפיין הצמד בנט-שקד מיום כניסתם לפוליטיקה ''סיפוח'' התנגדות מוחלטת תיתפס אצל הבוחרים כלא מציאותית ופספוס הזדמנות
יש מצב שהקמפיינרים של ''ימינה'' קוראים את הפורום שלנו?

קבצים מצורפים

• d61c77e9e4b1f4651cc58775cc43ca0d.mp4
    8.7 MB · צפיות: 474
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה