מערכות מורכבות ניתוח מערכת

מעריכה תורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שלום וברכה
אני מאפיינת ומעצבת אתרים ומערכות.
אני מועמדת למשרה של ניתוח מערכות. הביאו לי משימת מבחן (בהמשך ההודעה).
שאלתי: מה עלי להגיש בסופו של דבר? יש למישהו דוגמה לניתוח מערכת? האם מדובר רק באפיון או גם בתכנון מסדי נתונים? ובכמה / איך הייתם מתמחרים?

להלן חלק א' של המשימה בניתוח מערכות (חלק ב' ישלח לאחר ביצוע חלק א').

אנא קראי את הדרישה והעריכי על פי ניסיונך, כמה זמן אמור לקחת האפיון המלא למערכת (יום עבודה = 8 שעות).

להלן דרישה להקמת מערכת חדשה שיעודה מציאת שותף לאוהל:

ארגון המארגן מסע אופניים בכל שנה למשך שבוע מחפש מערכת אשר יעודה הוא מציאת שותף / שותפים לאוהל, שם המערכת יהיה Tentmater.

הדרישות של הארגון מהמערכת הן אלו:

1. אוהל מיועד למקסימום של שני אנשים.
  2. ישנם בממוצע כ 3000 איש המשתתפים במסע המחולקים לשלוש קבוצות–
· עובדים בארגון

· מתנדבים

· רוכבי אופניים.

1. אסור לעובדי הארגון להתערבב עם שאר הקבוצות בסידורי השינה.
  2. על המערכת לתת אופציה לבחור האם השותף לאוהל יהיה מאותה קבוצה אליה שייך המשתמש.
  3. לקבוצת המתנדבים מספר מאפיינים נוספים , שעות הקימה שלהם יכולות להיות 4,5,6 בבוקר דבר שיכול להשפיע על השיקול בבחירת השותף.
  4. מספר מאפיינים נוספים המשפיעים על בחירת השותף: האם נוחר, האם התנסה בעבר בהקמת אוהל.
  5. במידה והמשתמש כבר השתתף בעבר במסע והשותף שלו מהמסע האחרון משתתף גם הוא, המערכת תמליץ עליו באופן אוטומטי.
  6. המערכת תמליץ על 3 שותפים אופציונליים ע"י ציון שנקבע מסך כל הקריטריונים שצוינו עד כה. המשתמש יכול לפסול המלצה מסוימת והמלצה זו לא תופיע בפניו בעתיד. כולל פסילה של המלצה אוטומטית של שותפים שכבר חלקו אוהל בעבר.
    לאחר בחירת שותף מתאים מתוך ההמלצות המערכת לא תציג אותם בחיפושים עתידיים.
  7. למשתמש יש אופציה לראות את כל המועמדים שנפסלו ולבטל את הפסילה.
  8. עובדי הארגון יקבלו דוח סטטיסטי על כמות השותפים ששודכו בשנה מסוימת, עפ"י חלוקה של קבוצות המשתתפים וכמות המשתתפים בקבוצות מעורבות.

* קחי בחשבון שיתכן והלקוח לא חשב על הבקשה שלו בראיה רחבה , במידה ויש לך הצעות לשיפור, נא להעלות את הנקודות על הכתב כנקודות פתוחות, ללא צורך באפיון.

אנא שלחי במייל חוזר תמחור לדרישה הנ"ל

חנה4

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
האמת נשמע מרתק.
מעניין לשמוע מאנשים מנוסים תשובה על זה.
לי מריח חודש עבודה (במקסימום, אופציה להרבה פחות)
תמחור, אולי 30 אל"ש.
סתם דמיון פרוע שלי...

HadassaP

קודקוד. והאתר שלך באויר...
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שאלתי: מה עלי להגיש בסופו של דבר? יש למישהו דוגמה לניתוח מערכת? האם מדובר רק באפיון או גם בתכנון מסדי נתונים?
על פי מה שידוע לי, (לימדתי פעם את הנושא הזה בסמינר- לא יודעת עד כמה זה מה שקורה במציאות...)
ניתוח מערכת כולל אפיון כללי ותיכנון מסד נתונים בצורת תרשימים/טבלאות.

בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה