ניוז לטר - שליחת אימייל

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מבין שהנפח של המיילים הללו הוא קטן בגלל שכל התמונות אינם נמצאים בגוף ההודעה אלא זה 'סורסים' - לינקים לתמונות הנמצאות על שרת.

השאלה שלי, האם זה מסובך לבנות דבר כזה, שמעתי שבאאטולוק 2007 אין אפשרות לצפות במיילים מסוג זה, בצורה נורמלית. מה עושות החברות הגדולות, כמו וואלה למשל ששולחת ניוזלטר מידי פעם עם פרסום למוצרים כלשהם וכתבות וכו'.

(אשכול ראשון בפורום זה, אני מקוה שקלעתי.. אם לא תבינו אותי אני עדיין לא בונה אתרים...:))

פיל לבן

משתמש רשום
אין לי מושג איך הם בונים את זה. אבל שים לב שכל בעלי האתרים ששולחים ניוזלטר כזה מוסיפים קישור בסגנון הזה "אם אינך רואה תוכן הדף כראוי לחץ/י כאן" כשהקישור הזה מפנה לעמוד באתר עם הניוזלטר.

מ_הלוי

משתמש צעיר
יש ויש.
לפעמים כמו שכתבת, ולפעמים היא תמונה אחת עם ליקנים שנעשים באימג' רדי וכדומה המעבירים אותך ישירות לאתר.

LMNT

משתמש פעיל
אני בונה את זה ב Publisher של מיקרוסופט, הוא מגיע בחבילת האופיס מ-2003, קל ומהיר. מה שכן אני ע"פ רוב מצרף את התמונות איתו..

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי שיש לו חוסם תמונות באמת לא ייראה את התמונות. אצלי למשל זה קבוע, כי כידוע יש מיילים מסויימים שבהם התמונה משמשת לצרכי ריגול (כלומר, עצם הצגת התמונה על המחשב שלך כבר אומר שנתונים אישיים שלך נשלחו לשולח התמונה)

לגבי תמונות - מומלץ שמשקל הניוזלטר לא יעלה על 40-50k - את זה קראתי במאמר מסויים בנושא.

Yossi Rozen

משתמש רשום
תצחק אבל אני יגיד לך שיש דרך (טובה) לבנות את זה ע"י.....After Effects
בברכה,
יוסי.

LMNT

משתמש פעיל
אפטר? איך?

גלה לנו..

אם כי כמו שאני מכיר את התוכנה הזו, זה בטח יהיה מסובך במיוחד..

tapnack

משתמש רשום
הדרך הכי פשוטה, זה בעצם להכין עמוד HTML רגיל ולהעלות לאינטרנט. משם אפשר לפתוח את העמוד, לעבור דרך תפריט קובץ > שלח אל > שלח עמוד באימייל

אבל לרוב אני שולח דרך מערכות תפוצה שמקילות על תפוצה רחבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה