ניהול רשתות - למי שחפץ להיזהר מאינטרנט פתוח

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
שאלה בשביל חבר, ואשמח לשמוע תשובה מפי בעלי המקצוע.

חבר טוב חושב ללמוד קורס מנהלי רשתות (יש כרגע קורס כזה בבני ברק לציבור החרדי).
הוא אוהב מחשב אבל מקפיד מאד על שמירה מאינטרנט פתוח.
ושאלתו בפיו האם הקורס הזה מתאים לאדם חרדי גם מבחינת הלימודים ובעיקר מבחינת העבודה.
ראיתי שהיה על אשכול לפני שנתיים, אבל אני שואל שוב. א. שנתיים בעולם המחשב זה זמן רב, יתכן ומשהו התקדם לטוב או לרע. ב. האשכול ההוא צריך סינון בפני עצמו, לבור את התבן מהקש.

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זו שאלה מאוד מורכבת.

לא איכפת לי שתצרו איתי קשר במייל ואתן לכם שם את המספר שלי ואסביר לכם באריכות בטלפון מה דעתי בנושא (עשיתי כמה קורסים ואני עובד בתחום כמה שנים).

y.cybecker - ג'ימייל

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מעבר ללימודים, כמעט כמו כל תחום,
אם הוא מתכנן לעבוד רק בחברות ומקומות שהאינטרנט מסונן אז זה נושא אחד.
אבל אם לא אז יהיה לו גישה לרשת פתוחה איפה שיעבוד..

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
צריך לשים לב שעצם הידע הרב בחסימות ובפתיחת חסימות, גורם שברגע יוכל לעקוף כל מיני חסימות אחרי שיצבור ידע.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
אין קשר תחום ניהות רשתות, לפריצת חסימות אינטרנט , רובם עובדים על vpn ואין סיבה שידע לפרוץ

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
שוב פעם הנושא הזה עולה לדיון... :confused:

להכל יש פתרונות - אבל זה תלוי גם בבן אדם עצמו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה