מאחורי הקלעים נטפי דמע

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
משהו אישי..

זכיתי ללמוד בישיבת באר יעקב לפני למעלה מעשור, זכיתי ללמוד מראש הישיבה הרב משה שמואל שפירא זצוק"ל ולהתפעם מגדלותו התורנית העצומה, אישיותו המיוחדת ומידותיו הבלתי נתפסות אשר יכלה הדיו ולא יכלו הסיפורים המפעימים שהיינו עדים להם יום יום ואין כאן מקום להאריך, זר לא יבין זאת.
זכיתי עם כל בני הישיבה להכיר ולהוקיר גם את המשפחה המיוחדת ובראשם את הרבנית אשר היתה סמל האצילות, 'אמה של מלכות' אשר היתה 'אשת חבר' במלוא מובן המילה, ראש הישיבה העיד עליה: 'שלי ושלכם - שלה הוא'
ליבנו נשבר כאשר נתבקש מרן ראש הישיבה לישיבה של מעלה לפני 13.5 שנים ומאז הרבנית היתה כמזכרת חיה לדמותו, כל פעם שהייתי רואה אותה הייתי מרגיש כאילו אני מקבל ד"ש מראש הישיבה והייתי מצטמרר כולי

אתמול נפרדנו בדמעות מהרבנית ע"ה, בגשם שוטף שהתערבב עם הדמעות
אתמול נפרדנו שוב מראש הישיבה... והלב כואב כל כך

בבית העלמין, רגע לפני קבורתה בצמוד לקברו של ראש הישיבה, התנחמתי במחשבה שראש הישיבה ודאי שמח לקבל את פניה אחרי 13.5 שנים..

ת.נ.צ.ב.ה.

0E2A4108-2-5.jpg

נערך לאחרונה ב:

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
כואב מאוד!
תמונה מספרת ונוגעת ללב!

נערך לאחרונה ב:
N

neomy21

אורח
אין מילים:eek:
תמונה ששווה המונהמון מילים...

פריידי

צילום תוסס ואנרגטי:)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תמונה עם סיפור!
מבטא מאד את מה שכתבת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה