מידע שימושי נטסטיק של Huawei

תקליט אור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
אף אחד?
@תקליט אור זכור לי פעם פוסט שלך בעניין אבל אני לא מוצאת את האשכול תוכלי לתת לי הכוונה?
רק עכשיו אני רואה את ההודעה.
אם זה רלוונטי, הנטסטיק שדיברתי עליו זה הנטסטיק E8372h-608 של Huawei, זה ש @כותב מוסמך דיבר עליו.
בפורום של נטפרי תוכלו לפגוש המון המלצות על הנטסטיק הספציפי הזה.

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
הדגם E8372-608 מומלץ
וגם הדגם E8372-320 (שדרוג של הנ"ל)
לגבי הדגם E5573-609/E5573-322 (עם הכפתור באמצע, הובא בראש האשכול תמונה, יש לו סוללה בפנים) : יש בו משהו נחמד בגלל הסוללה, אבל צריך לקחת בחשבון שכל מכשיר עם סוללה יש לו בלאי גדול יותר (למשל תנאי לחות וחום יכולים להרוס את הסוללה במהירות - במיוחד בתוך רכבים בקיץ הלוהט..).

אשמח לתת יעוץ :cool:
0533179006
emng31186אין לכתוב כתובת מייל

שירונת

משתמש מקצוען
האם כל סים מתחבר לזה ?
מה המשמעות של 4G?
אני חושבת שכן, אני שמתי סים של 019- נטפרי.
4G זה נראה לי דור 4. אמור להיות קליטה יותר טובה מדור 3.
הוא עבד מעולה עד שהורידו פה אנטנה ונאלצתי לעבור לאינטרנט קווי.

999

משתמש מקצוען
לפני שרוכשים הוואוי אני הזמנתי מאלי אקספרס את הדגםE8372 והוא פשוט פצצה הזמנתי כבר 5לחברים פשוט פצצה
יש בזה כמה דגמים
בדרך כלל יש מספר נוסף אאחרי הדגם שציינת
יש לך מספר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה