• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

נחמי מבקשת: *בואו תנו לי סיכוי ללכת, שוב*

שמש!

משתמש מקצוען
חברה טובה שלי, צעירה בת 28
קיבלה שיתוק לפני מס' שנים
מבקשת כעת עזרה במימון הטיפול הרפואי שיוכל להשיב לה את הניידות.

וזה לשונה:

שלום שמי נחמי בן חיים אני בת 28 והכי קטנה במשפחה בשנת 2013 התפרצה אצלי מחלה שפגעה בעצבים של חוט השדרה וביום בהיר אחד מבחורה פעילה, שרצה, הולכת ומתנדבת נהפכתי למשותקת.
השנה נמצאה טיפול בתאי גזע שרוב הסיכויים יעמיד אותי על הרגליים אך הטיפול לא מתבצע בארץ ולא ממומן על ידי סל הבריאות והעלות מאד גבוהה מדובר בסכום של 450,000 ₪
אני פונה ומבקשת לכל מי שמכיר אותי
*בואו תנו לי סיכוי ללכת, שוב*

מצורף לכם קישור לתרומות למעוניינים יש אפשרות לקבלה מוכרת מס

תודה רבה לכם על עזרתכם.
במידה ותרמתם כבר ועדיין רוצים לעזור לי אתם יכולים, ע"י שיתוף לקבוצות וחברים ומכרים.

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/17580/about

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
חברה טובה שלי, צעירה בת 28
קיבלה שיתוק לפני מס' שנים
מבקשת כעת עזרה במימון הטיפול הרפואי שיוכל להשיב לה את הניידות.

וזה לשונה:

שלום שמי נחמי בן חיים אני בת 28 והכי קטנה במשפחה בשנת 2013 התפרצה אצלי מחלה שפגעה בעצבים של חוט השדרה וביום בהיר אחד מבחורה פעילה, שרצה, הולכת ומתנדבת נהפכתי למשותקת.
השנה נמצאה טיפול בתאי גזע שרוב הסיכויים יעמיד אותי על הרגליים אך הטיפול לא מתבצע בארץ ולא ממומן על ידי סל הבריאות והעלות מאד גבוהה מדובר בסכום של 450,000 ₪
אני פונה ומבקשת לכל מי שמכיר אותי
*בואו תנו לי סיכוי ללכת, שוב*

מצורף לכם קישור לתרומות למעוניינים יש אפשרות לקבלה מוכרת מס

תודה רבה לכם על עזרתכם.
במידה ותרמתם כבר ועדיין רוצים לעזור לי אתם יכולים, ע"י שיתוף לקבוצות וחברים ומכרים.

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/17580/about
הכתובת נחסמת לי ע"י האנטי וירוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה