מידע שימושי נותנים לכם את הבמה!

חמצוץ

משתמש סופר מקצוען
הבעיה, @ניהול האתר, שאין לי הודעות פרטיות וגם לכשיעבור יום אין לי דרך ליצור קשר.
לא נורא, מאמר שלא יאושר אני ינסה לבד להבין... (בתקווה שיאושר...)

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
למנהלי האתר,
שלחתי מאמר לפני כשבועיים על ענין יסוד הבית היהודי, לא קיבלתי שום מענה, האם התפרסם או לא ואם לא מדוע לא,
אח"כ ראיתי שצריך לצרף תמונה, זה מעכב? והאם תוכלו אתם לצרף, אין לי מושג איך עושים זאת.
תודה רבה.

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
סליחה שאני מעלה את זה שוב, פשוט הנושא הזה מאד חשוב לי,
רציתי להעלות לפני מספר חודשים מאמר בנושא הבית היהודי, מאמר מקצועי לכל דבר ועניין,
אמרו לי שכיום מאושרים רק בעלי אופי מקצועי, חשבתי כנראה מה שכתבתי לא מספיק מקצועי,
אלא שלפתע ראיתי היום מאמר שכתב מישהו על הרב אורי זוהר, שתוכנו אינו בעל אופי מקצועי כלל וכלל,
מה היה קורה אילו לא היה חוזר בתשובה, כמה אנשים היו מגיעים להלווייתו, וכמה הגיעו בפועל.
חבל לי מאד שלא העליתם את המאמר שרציתי לפרסם, בטוח שיהיה לתועלת גדולה להרבה אנשים.
אשמח לתשובתכם בהקדם.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
רציתי להעלות לפני מספר חודשים מאמר בנושא הבית היהודי, מאמר מקצועי לכל דבר ועניין,
אמרו לי שכיום מאושרים רק בעלי אופי מקצועי, חשבתי כנראה מה שכתבתי לא מספיק מקצועי,
אלא שלפתע ראיתי היום מאמר שכתב מישהו על הרב אורי זוהר, שתוכנו אינו בעל אופי מקצועי כלל וכלל,
מה היה קורה אילו לא היה חוזר בתשובה, כמה אנשים היו מגיעים להלווייתו, וכמה הגיעו בפועל.
חבל לי מאד שלא העליתם את המאמר שרציתי לפרסם, בטוח שיהיה לתועלת גדולה להרבה אנשים.
אשמח לתשובתכם בהקדם.
הוספת תמונה?

אאא א

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
לא ידעתי איך, שאלתי אותם, אבל הם כתבו לי שלא זאת הסיבה אלא כפי שכתבתי, בגלל שרק מאמרים בעלי אופי מקצועי מתפרסמים.

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
  • אין לפרסם ולקדם אינטרס כלכלי וממוני באמצעות המאמר באופן ישיר או עקיף
כל אדם שהוא בעל מקצוע כל שהוא, כשהוא מפרסם מאמר בדבר המקצוע שבו הוא עוסק, הרי הוא מפרסם את עצמו???
  • ניתן לחתום בסוף המאמר ולציין את פרטי העיסוק של כותב המאמר - מאמרים שיכילו קידום אינטרסים לא יאושרו.
ובמיוחד שמוסיף את חתימתו, ובקיצור... "לא שבקת חיי לכל בריה"

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

אשמח לתשובתכם בהקדם.
אין הכוונה שתוכן המאמר שלכם אינו מקצועי, אלא הוא פחות מתאים לאתר.
בנוסף הוא גם ארוך מאד יחסית למשפר המילים המאושרות, ולא צורפה תמונה.

תצרפו תמונה, וישקלו זאת שוב.
כל אדם שהוא בעל מקצוע כל שהוא, כשהוא מפרסם מאמר בדבר המקצוע שבו הוא עוסק, הרי הוא מפרסם את עצמו???

ובמיוחד שמוסיף את חתימתו, ובקיצור... "לא שבקת חיי לכל בריה"
נהפוכו!
מאמר שהוא בעל ערך, ותורם לאתר ולמשתמשים, כל עוד הוא בא לתרום ולא לפרסם ולשווק את הכותב, אין בעיה שגם המפרסם ירוויח על הדרך.
בשביל זה נועדה האפשרות של חתימה אודות מחבר המאמר.

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
הכלבויניק, העלתי מאמר, הוא אושר אחרי שבוע וחצי, מאמר נוסף שלי ממתין כבר כמה שבועות.
האם יש דרך לדחוף, האם זה סוג של דחייה, (בדרך כלל מה שלא עלה נמחק).

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הכלבויניק, העלתי מאמר, הוא אושר אחרי שבוע וחצי, מאמר נוסף שלי ממתין כבר כמה שבועות.
האם יש דרך לדחוף, האם זה סוג של דחייה, (בדרך כלל מה שלא עלה נמחק).
דווחו בכפתור הדיווח על המאמר עצמו, לפעמים זה מביא לבחינה מחודשת או לקבלת תגובה מדוע האישור מתמהמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה