נושא לדיון: ביטקוין

• פותח הנושא mat
  • פורסם בתאריך

זהו זה!

משתמש רשום
המשתמש נחסם
העתיד מתקדם...
המייסדים של spectrocoin רוצים לפתוח בנק דיגיטלי בשם Bnkera
וכרטיס אשראי של ביטקוין שאפשר למשוך עם זה מכל כספומט.
(ולצורך זה הם גם מנפיקים מטבע בשם Bnkera
כרגע שווי מטבע 2 סנט- או שכן או שלא...)
1514909624262-2de241cc-9ca8-4483-9807-97aee4d136a8-image-resized.png

להזמין כרטיס אשראי.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
העתיד מתקדם...
המייסדים של spectrocoin רוצים לפתוח בנק דיגיטלי בשם Bnkera
וכרטיס אשראי של ביטקוין שאפשר למשוך עם זה מכל כספומט.
(ולצורך זה הם גם מנפיקים מטבע בשם Bnkera
כרגע שווי מטבע 2 סנט- או שכן או שלא...)
1514909624262-2de241cc-9ca8-4483-9807-97aee4d136a8-image-resized.png

להזמין כרטיס אשראי.
זה עניין של זמן עד שאחד הבנקים של הביטקוין יוציא את אותו כרטיס אשראי בצורה שיאפשר למשוך ביטקוין ולא רק מטבעות עלומים..

זהו זה!

משתמש רשום
המשתמש נחסם
זה עניין של זמן עד שאחד הבנקים של הביטקוין יוציא את אותו כרטיס אשראי בצורה שיאפשר למשוך ביטקוין ולא רק מטבעות עלומים..
זה לא עניין של זמן ... הם כבר הוציאו .
כלומר הם בנק של ביטקוין והמטבעות המובילים + המטבע שלהם.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בעוד הביטקוין מדשדש 4000$ מתחת לשיא הקודם.
האתריום מזנק לשיא חדש = 1077$

yits

משתמש פעיל
שלום
אני מצאתי אתר בשם 5sMining שנותן 200GHS כח עיבוד לכריית ביטקוין ל 14 יום חינם.
הם מצהירים שזה מוגבל רק לאלו שמצטרפים לאתר ב 3 חודשים הראשונים.

האם מישהו יודע אם באמת הם נותנים כסף ורק רוצים לשכנע אותך שזה שווה או מתי שרוצים לשחרר את הכסף לא נותנים כלום.

לפי מה שכתוב באתר זה נראה מאוד טוב כך שקשה להאמין (מכיון שניתן להפוך את המטבע שכורים וזה נשאר גם אחרי 14 יום ושוב מה שנוצר להמיר לכח, ובתאוריה אפשר להרוויח הרבה).

כמובן מי שמנסה להרשם עדיף שירשם מהלינק שלי https://goo.gl/ufwBSi (כי אני מקבל אחוזים, אם בכלל מרויחים מזה משהו...) אבל אל תשקיעו שם שקל לפני שמישהו כאן יהיה לו הוכחות או ידיעה שזה אמין.

זהו זה!

משתמש רשום
המשתמש נחסם
האם מישהו יודע אם באמת הם נותנים כסף ורק רוצים לשכנע אותך שזה שווה או מתי שרוצים לשחרר את הכסף לא נותנים כלום.
כרגע אי אפשר לדעת...
אבל אני מצאתי 2 אתרים לפני תקופה עם מאה מגהש בחינם (שזה ל14 יום)
שאכן משלמים אבל העוקץ טמון בזה שאפשר למשוך את הכסף כשזה מגיע לסכום מסוים
מה שמאה מגהש לא מצליח לייצר , זאת אומרת שאם תרצה למשוך את הכסף תצטרך לרכוש עוד מגהש. |(או שתצרף בערך 20 אנשים תחתיך)
אם בכל זאת תרצה הא לך :
1 לחץ כאן
2 ולחץ כאן
בהצלחה !

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כנראה המשקיעים עברו מבטקוין לאיתריום.
בעוד הביטקוין יורד כבר חמשה ימים ברציפות
האיתריום נוסר 11 ימים ברציפות והגיע עכשיו לשער 1380$

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כנראה שהרבה אנשים הספיקו לקרוא כבר את כל הכתבות על הביטקוין וקלטו שהביטקוין הוא לא באמת מטבע שמיש בגלל כל המגבלות הטכנולוגיות שטמונות בעיבוד ההעברות על ידי רשת הביטקוין, כאשר מנגד יש מטבעות שההעברה היא p2p מה שמשאיר את הביטקוין בעיקר עם כמות משקיעים שמנפחים לעצמם את הבועה אבל לא עם אנשים שבאמת ירצו את המטבע הזה.

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כל המטבעות הדיגיטליים קורסים

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה.JPG
    ‏‏לכידה.JPG
    KB 36.7 · צפיות: 61

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא הייתי מתפלא אם מישהו היה מספר לי שהוא שם שורט על ביטקוין, כמו שכתבתי לפני כמה תגובות המטבע הזה לא באמת שמיש, יש מטבעות הרבה יותר טובים ממנו, ומה שמחזיק אותו זה רק המשקיעים שיוצרים לעצמם בועה.
כל הצורה של ההתלהבות שיש בחודשים האחרונים מביטקוין זה כל כך בועה שזה פשוט מדהים כשרואים שאנשים עדיין רצים להשקיע בזה, ולא שמים לב שזה בועה של משקיעים.

גם המטבעות האחרים סובלים מבועה, אבל בניגוד לביטקוין יהיה מישהו שבסוף יתרומם, לא יודע אם לגובה שהוא עכשיו או יותר נמוך אבל הוא יישאר במשחק.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא הייתי מתפלא אם מישהו היה מספר לי שהוא שם שורט על ביטקוין, כמו שכתבתי לפני כמה תגובות המטבע הזה לא באמת שמיש, יש מטבעות הרבה יותר טובים ממנו, ומה שמחזיק אותו זה רק המשקיעים שיוצרים לעצמם בועה.
כל הצורה של ההתלהבות שיש בחודשים האחרונים מביטקוין זה כל כך בועה שזה פשוט מדהים כשרואים שאנשים עדיין רצים להשקיע בזה, ולא שמים לב שזה בועה של משקיעים.

גם המטבעות האחרים סובלים מבועה, אבל בניגוד לביטקוין יהיה מישהו שבסוף יתרומם, לא יודע אם לגובה שהוא עכשיו או יותר נמוך אבל הוא יישאר במשחק.
חוץ מהשקעות - האם יש איזשהו שימוש לאחד המטבעות האלה?
לפי מה שידוע לי רק ביטקוין מוכר כאמצעי תשלום באתרי אינטרנט שמקבלים מטבעות דיגיטליים. לא??

זהו זה!

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נראה שנפילה מתחילה להתאושש
כדאי להשקיע מה שאתה מוכן להשקיע להימור

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בינתיים כל המטבעות מתרסקים זה היום השלישי

קבצים מצורפים

• תמונת מצב.JPG
    תמונת מצב.JPG
    KB 96 · צפיות: 42

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שוק מטבעות הקריפטו צלל בחודש האחרון בצורה דרמטית ואיבד 50% מערכו: שווי המטבעות נחתך משיא של 824 מיליארד דולר בתחילת החודש לכ־452 מיליארד דולר אתמול. הביטקוין, המטבע הבולט מביניהם, נחתך משווי שיא של כ־19.3 אלף דולר בסוף 2017 לרמה של 9,200 דולר בשפל של אתמול.

מטבעות מרכזיים אחרים איבדו אפילו יותר משוויים. כך למשל, מטבע הריפל שעלה לכותרות לאחר ששווי השוק שלו עקף את זה של מטבע האת'ריום והגיע למקום השני, איבד רק אתמול כ־35% מערכו. ערכו של מטבע ריפל בודד צנח מתחת לדולר, לאחר שכבר חצה את רף השלושה דולרים. האת'ריום עצמו איבד כרבע משוויו ביממה האחרונה וירד מתחת ל־800 דולר, לאחר שכבר חצה את רף ה־1,300 דולר למטבע בודד.

הירידה התלולה בשוויים של מטבעות הקריפטו המרכזיים מגיעה על רקע הכרזה של קים דונג יון, שר האוצר של דרום קוריאה, כי הממשלה תאסור מסחר בביטקוין. דרום קוריאה נחשבת לאחד השווקים הגדולים בעולם בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים.

גם סין, שנחשבת לשחקנית ענק בתחום, הודיעה כי היא פועלת להגבלת המסחר והכרייה של מטבעות אלו.

כוס קפה

משתמש חדש
אני אישית חושב שכדאי להשקיע לא סכום גדול {כמה מאות שקלים} כי יש סיכוים גדולים שהשוק עוד יעלה בהרבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט צ'

קלז צַדִּיק אַתָּה יְהוָה וְיָשָׁר מִשְׁפָּטֶיךָ:קלח צִוִּיתָ צֶדֶק עֵדֹתֶיךָ וֶאֱמוּנָה מְאֹד:קלט צִמְּתַתְנִי קִנְאָתִי כִּי שָׁכְחוּ דְבָרֶיךָ צָרָי:קמ צְרוּפָה אִמְרָתְךָ מְאֹד וְעַבְדְּךָ אֲהֵבָהּ:קמא צָעִיר אָנֹכִי וְנִבְזֶה פִּקֻּדֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קמב צִדְקָתְךָ צֶדֶק לְעוֹלָם וְתוֹרָתְךָ אֱמֶת:קמג צַר וּמָצוֹק מְצָאוּנִי מִצְוֹתֶיךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קמד צֶדֶק עֵדְוֹתֶיךָ לְעוֹלָם הֲבִינֵנִי וְאֶחְיֶה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה