נורת לד עוצמתית בגוף תאורה יפה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קניתי נורת לד עוצמתית שמצליח להאיר את כל הסלון. כמו מה שבלינק הזה.
השאלה שלי האם צריכים להתפשר על היופי, דהיינו להשאיר הנורה ככה פשוט, או שיש להשיג גופי תאורה מותאמים לנורה כזאת?

ch miler

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
קופצת על האשכול...
יש לי להאיר סלון עם 2 נקודות חשמל בתקרה ,רוצים לבחור גופי תאורה מלכותיים-שנדלירים שכל אחד נותן עד 100 וואט לד ,האם יספיק לי האור?
נ.ב. 1 הלקוח רוצה מאד מואר
2 הסלון 20 מ"ר
3 לא חשבנו על הנמכה

קבצים מצורפים

• שנדליר.jpg
    שנדליר.jpg
    KB 145.6 · צפיות: 76

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מדוע?
אין מספיק 'אשכולות' בכרם 'פרוג'?
הורדתם ב-50% את הסיכוי שלי בקבלת תשובות.
אפשר לשלוח הודעה בפרטי עם בקשה למחוק את ההודעה וישוב הסיכוי לקבלת תשובות למה שהיה.
ולגוף הענין בעצם אולי בלי שימת לב קיבלת תשובה
הרעיון הוא לשלב את נורת הלד בתוך שנדליר קטן שיסתיר את הכיעור שלו
ויש כאלה בחנויות תאורה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אפשר לשלוח הודעה בפרטי עם בקשה למחוק את ההודעה וישוב הסיכוי לקבלת תשובות למה שהיה.
יש עוד משתמשים שנוהגים כך, ורציתי לבטא בקול את המורת רוח שיש בזה, לפותח האשכול.
ולגוף הענין בעצם אולי בלי שימת לב קיבלת תשובה
הרעיון הוא לשלב את נורת הלד בתוך שנדליר קטן שיסתיר את הכיעור שלו
ויש כאלה בחנויות תאורה
בדרך כלל השנדלירים מגיעים עם השתמשות בכמה נורות, שממוקמים בכל מיני צורות, והצד השוה, שזה יוצא לא יפה להכניס רק בתושבת אחת נורה עוצמתית. כי זה מוטה לצד כל שהוא וזה לא באמצע.
לכן שאלתי אם יש למישהו ידיעה על איזה שנדליר או גוף תאורה אחר שמתאים לדבר כזה?

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי פתרון ולא יצא לי לראות מוצר מדף כזה,

מציינת רק שתכנון אידיאלי בסיסי של תאורת סלון כולל תאורת הצפה כללית חזקה+ תאורה דקורטיבית עם שנדלירים/ גופי תאורה שנועדים פחות להארה ויותר ליופי- לשבת וכד'
(מעבר לזה: תאורת אווירה- נסתרת/ אפקטים, תאורה ממוקדת- לפריטים שרוצים להאיר בספרייה/ ויטרינה וכד')

שנדליר כעיקרון מוסיף יוקרה כשהוא בא עם תאורה חמה ורכה שנותנת אוירה חגיגית ומחמיאה לקריסטלים/ פליז, פלורוסנטים לבנים זו ברירת מחדל בכל מקרה,
הכי אידיאלי מלכתחילה אם מתאפשר- לפצל את מוקד האור

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אין לי פתרון ולא יצא לי לראות מוצר מדף כזה,
אולי אתם יכולים להעביר השאלה לפורום 'עיצוב ואדריכלות פנים'. אין לי גישה לשם.
שנדליר כעיקרון מוסיף יוקרה כשהוא בא עם תאורה חמה ורכה שנותנת אוירה חגיגית ומחמיאה לקריסטלים/ פליז, פלורוסנטים לבנים זו ברירת מחדל בכל מקרה,
בעצם אין לי שום ענין בשנדליר, הרעיון הוא רק להחביא הנורה המגושמת במשהו יותר יפה.
הכי אידיאלי מלכתחילה אם מתאפשר- לפצל את מוקד האור
הבעיה היא שאין כ"כ מבחר של עוצמות האור, יש לי שלש נקודות בתקרה, והכי עוצמתי שמצאתי בין הפלורונסטים (המסולסלות), שגם הם גדולים יחסית, אינם מספיק מאירים לטעמי.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
[הבעיה היא שאין כ"כ מבחר של עוצמות האור, יש לי שלש נקודות בתקרה, והכי עוצמתי שמצאתי בין הפלורונסטים (המסולסלות), שגם הם גדולים יחסית, אינם מספיק מאירים לטעמי.[/QUOTE]

אם יש 3 נקודות מה שהייתי מציעה- לשלב 2 צמודי תקרה עם תאורה חזקה ברעיון המצורף שמתאים לסלון, וגוף דקורטיבי במרכז
zoom_75281011_1_0.jpg

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

משהו כזה

משתמש פעיל
עריכה תורנית
תודה על הקטלוג
פשוט מאיר עיניים!!

דרך אגב יש לך עוד קטלוגים של צמודי תקרה, או משהו מומלץ, אני מחםפש כבר חודש משהו צמוד תקרה יפה, והכי חשוב בזול.
תודה מראש.
(וסליחה על הקפיצה לאשכול.....;))

רייזי ז.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
http://flash.co.il/default.aspx שם משתמש- פלאש סיסמה- 123
קטלוג של פלאש תאורה - בלי מחירים, אבל תוכלו למצוא את המוצרים שלהם כמעט בכל החנויות שמוכרות תאורה סטנדרטית,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה