דרוש מידע נוקיה C2 - להכנס לתוך המכשיר

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על ההתעניינות :) אבל עוד לא...

הבנתי שיש אופציה להעתיק לסים כל פעם 250 אנשים ולהעביר, אבל זה מעצבן וגם מוחק חלק משם איש הקשר

או להעביר דרך nokia pc אבל צריך לדעת לעשות את זה נכון, כי עשיתי פעם אחת ואחרי שהוצאתי את הבטריה המצב חזר לקדמותו.
א. המכשיר כשר או רגיל
ב. אפשר ליצור גיבוי בתוכנה של נוקיה

פשוש

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
יש אפשרות במכשיר הזה להעביר את אנשי הקשר לסים בלי שכל אנשי הקשר יופיעו פעמיים. זה מאוד מטריד...

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
יש אפשרות במכשיר הזה להעביר את אנשי הקשר לסים בלי שכל אנשי הקשר יופיעו פעמיים. זה מאוד מטריד...
א. אפשר לעביר ואז לבחור הצג אנשי קשר מהסים או מהמכשיר בלבד
ב. ברוב הסימים הכשרים יש מקסימום מקום ל300 אנשי קשר

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
@לעבעדיקייט ראיתי שהצלחת לחבר את המכשיר למחשב עם הבלוטוס, לא הבנתי מה עשית, אין לי מושג בכלל איך עובדים עם בלוטוס, יש מצב שאתה [או כל אחד אחר] יכול להסביר לי בדיוק מה לעשות?
בינתיים רק העברתי את הבלוטוס במחשב ממצב כבוי למצב פועל, פתחתי את הבלוטוס בטלפון ועשיתי "חיפוש" אבל הוא לא מצא התקנים,
מה צריך לעשות?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@לעבעדיקייט ראיתי שהצלחת לחבר את המכשיר למחשב עם הבלוטוס, לא הבנתי מה עשית, אין לי מושג בכלל איך עובדים עם בלוטוס, יש מצב שאתה [או כל אחד אחר] יכול להסביר לי בדיוק מה לעשות?
בינתיים רק העברתי את הבלוטוס במחשב ממצב כבוי למצב פועל, פתחתי את הבלוטוס בטלפון ועשיתי "חיפוש" אבל הוא לא מצא התקנים,
מה צריך לעשות?
זה כשר או רגיל

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם זה כשר אורגינל אז צריך לכבות את הבלוטוס במכשיר ע"י שיחזור ואז שמדלקים את בלוטוס צריך להסתכל שהוא כותב גלאי התקנים דלוק ואז מהר מהר לחוץ הרבה על הכפתור ניתוק כך זה עושה שהבלוטוס במכשיר לגלוי ואז צריך לחפש את המכשיר דרך המחשב

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כלומר?
מה עושים?
איך מחפשים את המכשיר דרך המחשב?
אחרי שאופיכם אתת המכשיר לגלוי אז נכנסים להגדרות - מכשרים - הוסף התקן
יש לציין שברוב הנייחים אין בלוטוס מובנה

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
טוב
סופסוף הצלחתי לחבר את הטלפון למחשב עם הבלוטוס,
מה עושי עכשיו בשביל לגבות?

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
הדרכה לנוקיה pc suite

rutt

משתמש מקצוען
ה
הדרכה לנוקיה pc suite

תודה. מעולה!
האם יש אפשרות למחוק אנשי קשר בקובץ שבתוך המחשב, לאחר שסינכרנתי את הטלפון למחשב?

ריחיים

משתמש פעיל
יש לי C2 לא יודעת אם כשר או מוכשר
העברתי אליו בבלוטוס משחקים ומייד אחרי שאני מעבירה אני יכולה לפתוח אותם דרך פתח יישום אבל אחרי שאני יוצאת אני לא מוצאת אותם בשומקום.
משהו יודע איפה זה מתחבא?
בתפריט יש לי : הגדרות, אנשי קשר, ארגונית,מחשבון, לוח עברי ויומן. ובשום מקום אין יישומים
@גיחצי שפומפה אולי אתה יודע לעזור?

נערך לאחרונה ב:

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה