מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בקישור שאלעזר 1 העלה פה מקודם של מפות ישראל.
להגדיל את המפה לאיזור של הבית שלכם.
ולהסתכל אם יש שם באיזור סימונים של אנטנות.

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
13131.png
הירוק זה הוט

סגול זה סלקום
כחול זה פלאפון(רמי לוי)

כוח עזר

משתמש מקצוען
אז אולי המסקנה היא שהשילוב בין רמי לוי ל215 לא טוב...
אולי.........
כשקניתי 3310 אמר לי המוכר שהוא שמע מכמה לקוחות שהיתה להם בעיה הנ"ל עם רמי לוי. קניתי ובדקתי וזה אכן נכון, ולכן אני רוצה כעת להחליף חברה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נראה לי הבעיה שרמי לוי עובד רק עם דור 3+ והנוקיה (3310 לפחות) הוא רק דור 3 ולכן השיבושים
אני עם פלאפון נוקיה 3310 עם פרטנר והכל מצוין.

e b p

משתמש מקצוען
אני עם נוקיה 215 וגולן
עד לפני שבועיים היה מצוין מאז אנשים טוענים שמתקשרים אלי והשיחות אפילו לא נכנסות
העברתי ל 2/3 G ומאז זה יותר טוב...
האפשרות שלו לעבור בין שלושת האנטנות גורם לשיחות לא לעבור כדברי המוכר בחנות... אז עדיף קצת פחות קליטה ויותר שיחות נכנסות

ינקוביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בדיוק השבוע רציתי לקנות נוקיה 215, והמוכר אמר לי שהוא לא טוב לרמי לוי ופלאפון, כיון שהמכשיר לא תומך בדור 3.5 וזה הדור העיקרי שפלאפון ורמי לוי משתמשים.

C

משתמש מקצוען
אני עם פרטנר, והרבה פעמים אין קליטה, וגם כשיש - לא שומעים אותי טוב. בפלאפון הקודם עם אותה חברה לא היו שום בעיות.
ממש מאוכזבת מהפלאפון הזה, הוא עלה ממש יקר יחסית ל(חוסר) האיכות שלו.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
מי שמשלם על הפלאפון הזה עוד כסף בגלל המותג נוקיה שיידע שהמותג נוקיה נסגר לפני 10 שנים בערך ומאז זה עבר לכמה חברות ולכן כל המכשירים החדשים של נוקיה זה בדיוק כמו כל המכשירים הסיניים ואין להם שום קשר לנוקיה c2
מה באמת הפלאפון הטוב הכשר שיש היום???
תודה רבה!!
מה שכרגע מכל המכשירים החדשים זה MTK 1 כבר נמצא בשוק כבר כמעט 3 שנים ואין בו הרבה תקלות

שלמה ברנד

משתמש פעיל
ומה ידוע על השמע שלו?
השמע שלו לא הכי חזק אבל חוץ מזה הכל בסדר גמור ועכשיו הם הוציאו מכשיר חדש שנקרא MTK + ששמה הם שיפרו את השמע וגם עשו קליטה יותר חזקה אבל זה לא בדיוק אותו מכשיר ככה שאין עדיין נסיון איתו אם הוא שורד

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אני רוצה להחליף מכשיר שהשמע שלו היה מאוד טוב, וירד בזמן האחרון. אני אוהבת את המכשיר, ומחליפה רק בגלל השמע, כך שלא שווה לי לקנות משהו שלא יתן לי את האפקט שאני רוצה.
המכשיר שלי הוא UPTEK. אחליף אותו כשאמצא מכשיר אחר עם שמע טוב.

שלמה ברנד

משתמש פעיל
אני רוצה להחליף מכשיר שהשמע שלו היה מאוד טוב, וירד בזמן האחרון. אני אוהבת את המכשיר, ומחליפה רק בגלל השמע, כך שלא שווה לי לקנות משהו שלא יתן לי את האפקט שאני רוצה.
המכשיר שלי הוא UPTEK. אחליף אותו כשאמצא מכשיר אחר עם שמע טוב.
אם הכול תקין במכשיר שלך חוץ מהשמע אז תחליפי שמע בפלאפון

סמינר דוד

משתמש מקצוען
זה אפשרי?
לקחתי לחנות, ואמרו לי שאי אפשר.
טוב, תודה רבה!
אבדוק בעוד חנות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה