מידע שימושי נוקיה 215. בעיות קליטה ושמע.

מאמרים אחרונים

וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.67 star(s) 3 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק 4 טפחים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...

טינטין!

משתמש מקצוען
באיזו חברה אתם?
בדקתם את מפת האנטנות?
מכשיר אחר עובד יותר טוב באותו מקום?
רמי לוי.
לא. מה משנה? אני בתנועה במשך היום.
כן. עם אותו סים בדיוק.
המוזר שיכול להיות באותו מקום רגע קולט ורגע לא.
סיוט.

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בקישור שאלעזר 1 העלה פה מקודם של מפות ישראל.
להגדיל את המפה לאיזור של הבית שלכם.
ולהסתכל אם יש שם באיזור סימונים של אנטנות.

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
13131.png הירוק זה הוט

סגול זה סלקום
כחול זה פלאפון(רמי לוי)

כוח עזר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אז אולי המסקנה היא שהשילוב בין רמי לוי ל215 לא טוב...
אולי.........
כשקניתי 3310 אמר לי המוכר שהוא שמע מכמה לקוחות שהיתה להם בעיה הנ"ל עם רמי לוי. קניתי ובדקתי וזה אכן נכון, ולכן אני רוצה כעת להחליף חברה

הילוך גבוה

משתמש צעיר
נראה לי הבעיה שרמי לוי עובד רק עם דור 3+ והנוקיה (3310 לפחות) הוא רק דור 3 ולכן השיבושים
אני עם פלאפון נוקיה 3310 עם פרטנר והכל מצוין.

e b p

משתמש פעיל
אני עם נוקיה 215 וגולן
עד לפני שבועיים היה מצוין מאז אנשים טוענים שמתקשרים אלי והשיחות אפילו לא נכנסות
העברתי ל 2/3 G ומאז זה יותר טוב...
האפשרות שלו לעבור בין שלושת האנטנות גורם לשיחות לא לעבור כדברי המוכר בחנות... אז עדיף קצת פחות קליטה ויותר שיחות נכנסות

ינקוביץ

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
בדיוק השבוע רציתי לקנות נוקיה 215, והמוכר אמר לי שהוא לא טוב לרמי לוי ופלאפון, כיון שהמכשיר לא תומך בדור 3.5 וזה הדור העיקרי שפלאפון ורמי לוי משתמשים.

C

משתמש מקצוען
אני עם פרטנר, והרבה פעמים אין קליטה, וגם כשיש - לא שומעים אותי טוב. בפלאפון הקודם עם אותה חברה לא היו שום בעיות.
ממש מאוכזבת מהפלאפון הזה, הוא עלה ממש יקר יחסית ל(חוסר) האיכות שלו.

שלמה ברנד

משתמש צעיר
מי שמשלם על הפלאפון הזה עוד כסף בגלל המותג נוקיה שיידע שהמותג נוקיה נסגר לפני 10 שנים בערך ומאז זה עבר לכמה חברות ולכן כל המכשירים החדשים של נוקיה זה בדיוק כמו כל המכשירים הסיניים ואין להם שום קשר לנוקיה c2
מה באמת הפלאפון הטוב הכשר שיש היום???
תודה רבה!!
מה שכרגע מכל המכשירים החדשים זה MTK 1 כבר נמצא בשוק כבר כמעט 3 שנים ואין בו הרבה תקלות

שלמה ברנד

משתמש צעיר
ומה ידוע על השמע שלו?
השמע שלו לא הכי חזק אבל חוץ מזה הכל בסדר גמור ועכשיו הם הוציאו מכשיר חדש שנקרא MTK + ששמה הם שיפרו את השמע וגם עשו קליטה יותר חזקה אבל זה לא בדיוק אותו מכשיר ככה שאין עדיין נסיון איתו אם הוא שורד

סמינר דוד

משתמש מקצוען
אני רוצה להחליף מכשיר שהשמע שלו היה מאוד טוב, וירד בזמן האחרון. אני אוהבת את המכשיר, ומחליפה רק בגלל השמע, כך שלא שווה לי לקנות משהו שלא יתן לי את האפקט שאני רוצה.
המכשיר שלי הוא UPTEK. אחליף אותו כשאמצא מכשיר אחר עם שמע טוב.

שלמה ברנד

משתמש צעיר
אני רוצה להחליף מכשיר שהשמע שלו היה מאוד טוב, וירד בזמן האחרון. אני אוהבת את המכשיר, ומחליפה רק בגלל השמע, כך שלא שווה לי לקנות משהו שלא יתן לי את האפקט שאני רוצה.
המכשיר שלי הוא UPTEK. אחליף אותו כשאמצא מכשיר אחר עם שמע טוב.
אם הכול תקין במכשיר שלך חוץ מהשמע אז תחליפי שמע בפלאפון

סמינר דוד

משתמש מקצוען
זה אפשרי?
לקחתי לחנות, ואמרו לי שאי אפשר.
טוב, תודה רבה!
אבדוק בעוד חנות.

אולי מעניין אותך גם...

וזאת לתעודה
יש הרבה סיבות טובות לשמוח בברכת "שעשני כרצונו". אחת מהן היא הזכות להתענג על נוסטלגיה ובלי להיחשד ברגשנות-יתר. זה מה שעשיתי אתמול בלילה. ישבתי...
4.67 star(s) 3 דירוגים
למען בן הנעקד
נותרנו אמא, אלי ואני, אסרו חג סוכות, ישובים על כסאות פלסטיק 4 טפחים מהקרקע, לא מנסים לאסוף שברים, נותנים לעצב לחלחל, חושפים קרעים על בגד, שידברו...
סגירת תיק עצמאי
בס"ד סגירת תיק עצמאי נתקלתי כבר בכמה מקרים של עצמאיים שלא פעלו נכון בעת הפסקת הפעילות העסקית לכן חשוב למי שסוגר את העסק לעבור בעיון על...
מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

33

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג