טיול ונופש נופש זוגי קצר בחו"ל מה מומלץ?

.pres

משתמש מקצוען
בנוגע לקורונה, מאז שהאיחוד האירופאי הכריז על ישראל כעל מדינה אדומה - כל מדינה באיחוד אמורה להחליט על מדיניות משלה בנוגע לישראלים, מדיניות שגם משתנה מעת לעת, לכן חשוב מאוד לברר בצורה מדויקת את העניין.
מעניין לדעת מבעלי ניסיון: האם מדיניות הקורונה מחייבת גם במעבר יבשתי או רק במעבר ימי?
אם נניח פראג מקבלת בתעופה אוירית רק מחוסנים, מה דין מי שאינם מחוסנים ומגיעים ברכב ממדינה שכנה, למשל גרמניה או אוסטריה? יש גם ביקורת קורונה במעבר גבול יבשתי?
מניסיון שלי (הונגריה-אוסטריה), עניין של מזל... לפעמים עוצרים לביקורת גבולות, לפעמים לא.

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
\

איפה מבררים כזה דבר? באתר? טלפונית?
טלפונית
אני כתבתי מייל לקונסול הישראלי בצ'כיה וזה מה שהוא ענה לי.
גם תקשרנו באנגלית עם משרד הבריאות הצ'כי
הבנתי שהמדיניות שם די משתנה כל הזמן וזה סיכון.

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
במלון קינג דיויד יש אפשרות להזמין טיולים מדהימים עם מדריך בעברית בערך 100 שח ליום כשהייתי שם
1-סיור בתוך פראג ממש ממש שווה כולל שייט מדהים עם נקודות בעיר עם סיפורים היסטוריים
2- טיול לדרזדן לקניות עם סיור היסטורי מעניין והסבר על העיר עם זמן למוזיאון ועם זמן לקניות
3- טיול לקארלובי וארי עיירה ציורית עם גייזרים חמים ובריאים פעם קראו לעיירה קארלסבאד
4- עוד עיירה ציורית שלא זוכרת כי לא נסעתי היה נראה מעניין מאד

אפשר לבקר בגטו טרזנשטט זה אתר כמעט כמו אושוויץ
אפשר לבקר במגדל השחור תצפית מהממת על העיר קרוב לכיכר ואצלב יש מופע במגדל השעון זהירות מכייסים מומחים שם בגניבות
יש את הקבר של הנודע היהודה וקרוב אליו תצפית מהממת שלא הייתי הבנתי שעולים עם רכבל לשם או סוג של קרונית צריך עוד ש.ב. על זה
יש את הרובע היהודי בפראג צריך לקנות כרטיס כניסה למקומות המוזיאונים הבית כנסת של המהרל הבית החיים וכו מצאתי גם את קבר הכלי יקר

מומלץ לבקר בפראג
בקינג דיויד יש מישהו דובר עברית השירות נהדר האוכל טעים
מומלץ טיסת לפנות בוקר בהלוך וטיסת לילה בחזור ככה מספיקים עוד לטייל
משאירים את המזוודות במלון את העיר העתיקה עשינו ביום האחרון את כיכר ואצלב ביום הראשון ובאמצע את המאורגן

מי שנוסע לדרזדן
יש 3 קניונים
זול בינוני ויקר
בקניון הזול יש חנות משחקים שפלימוביל זה מחיר צחוק הכי זול בעולם כי זה מיוצר שם

אפשר להזמין לבד הטיסות והמלון והם שולחים מישהו לשדה תעופה בתוספת תשלום

תהנו

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שכחתי משהו חשוב
הכסף בפראג זה קורונה:)
בזמנו שקל היה 17 קורונות
מומלץ להזמין בשדה תעופה כאן
שם ההחלפה יותר יקרה

oritdi

משתמש פעיל
פראג לא מקבלת ישראלים שלא מחוסנים בשתי מנות
גם לא עוזר להיות מחלימים.
בררתי את זה עכשיו עם הקונסול וגם עם משרד הבריאות הצ'כי
והמחוסנים בשתי מנות צריכים גם בדיקה שלילית?

miri r

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
והמחוסנים בשתי מנות צריכים גם בדיקה שלילית?
נראה לי שלא.
אבל זה לא בדקתי כי זה לא היה רלוונטי בשבילי.
אני מחלימה ומחוסנת מנה אחת וזה לא עזר לי איתם אז שיניתי תכניות

הכל בסדר

משתמש מקצוען
במלון קינג דיויד יש אפשרות להזמין טיולים מדהימים עם מדריך בעברית בערך 100 שח ליום כשהייתי שם
1-סיור בתוך פראג ממש ממש שווה כולל שייט מדהים עם נקודות בעיר עם סיפורים היסטוריים
2- טיול לדרזדן לקניות עם סיור היסטורי מעניין והסבר על העיר עם זמן למוזיאון ועם זמן לקניות
3- טיול לקארלובי וארי עיירה ציורית עם גייזרים חמים ובריאים פעם קראו לעיירה קארלסבאד

אפשר לבקר במגדל השחור תצפית מהממת על העיר קרוב לכיכר ואצלב יש מופע במגדל השעון זהירות מכייסים מומחים שם בגניבות
יש את הקבר של הנודע היהודה וקרוב אליו תצפית מהממת שלא הייתי הבנתי שעולים עם רכבל לשם או סוג של קרונית צריך עוד ש.ב. על זה
יש את הרובע היהודי בפראג צריך לקנות כרטיס כניסה למקומות המוזיאונים הבית כנסת של המהרל הבית החיים וכו מצאתי גם את קבר הכלי יקר

מומלץ לבקר בפראג
משאירים את המזוודות במלון את העיר העתיקה עשינו ביום האחרון את כיכר ואצלב ביום הראשון ובאמצע את המאורגן

מי שנוסע לדרזדן
יש 3 קניונים
זול בינוני ויקר

תהנו
איך יודעים מה הקניון הזול?

הכל בסדר

משתמש מקצוען

מומלץ לבקר בפראג

מי שנוסע לדרזדן
יש 3 קניונים
זול בינוני ויקר

תהנו
איך יודעים מה הקניון הזול?

צ'ייסר

משתמש מקצוען
מתענינת
האם בית חבד פעיל גם בתקופה זו? ואיך ניתן ליצור איתם קשר רוצה להגיע סופש לונציה
פעיל
זה האתר של חב"ד ונציה מאוד מפורט שם ויש שם גם המלצות על מלונות קרובים לבית כנסת ומותאמים לשבת .
לסופ"ש שאחרי סוכות התחזית פצצה בהיר 21 מעלות.
אבל הטיסות עדיין לא זולות.

צ'ייסר

משתמש מקצוען
יש כרטיסים לונציה לסופ"ש 98 ש"ח !
בשבועות הקרובים
הלוך בחמישי חזור בראשון בבוקר .

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה