עזרה נועם 1 או ריבר - איזה בר מים מומלץ

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לנו תמי4 שזקוק לתיקון בעלות גבוהה
חשבנו במקום לתקן אותו להשתדרג לבר מים שמתאים גם לשבת
אשמח לשמוע מי מהם עדיף
האם טעם המים בריבר טוב כמו בתמי4
האם השרות שלהם מוצלח וכו'

דפית

משתמש מקצוען
הזהרו מאוד לפני שאתם קונים בר מים, ההורים שלי קנו כזה מחברה מסוימת (חיצונית זה נראה אותו דבר רק עם שם של חברה אחרת) אחרי שבועיים התפוצץ השסתום של המים החמים, ומסע התלאות שלהם עם החברה רק החל,,, במשך חצי שנה הלוך והחלף עד שביטלו את בר המים תוך עוגמת נפש גדולה מאוד, והם לא היו היחידים שסבלו. לכן בררו היטב לפני שאתם רוכשים משהו, וסכו באופן ברור עם החברה על אחריות וכד'
ואגב אם יש פרסומת כל כך גדולה על משהו, כל שבוע, בכל עלון בעמוד השער, זה קצת מחשיד...

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
גם לנו יש מיני-בר מחברה מסויימת שמפרסמת כל הזמן, ואנו מאוכזבים עמוקות.

הם אכן נותנים אחריות לשנה, אבל כמה ימים אחרי שהסתיימה לה השנה הראשונה, פתאום התחילה דליפה.
בטלפון הסבירו לי שזה המיכל שהתפוצץ ומיכל חדש עולה 550 ש"ח, בנוסף לביקור טכנאי שעולה 199 ש"ח.
בלית ברירה - לאחר חישוב בסגנון "הזול מביניהם" - החלטתי להאריך את האחריות בעלות של 55 ש"ח לחודש, ובכך לקבל את הטיפול והתיקון בחינם.

יצויין שמיני-בר שעולה כמעט 4000 ש"ח לא אמור להתקלקל סתם ככה.

אני משתף את סיפורי בכדי שכל מי שמתעניין אודות מיני-בר, ידע מה לקחת בחשבון. ואגב, זה/זאת שעונה לכם בטלפון לא עובד בשבילכם אלא בשביל החברה...

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אפשר אולי לדעת מי זו החברה המאד מסוימת?
אני מדברת כרגע על הפרסומים של נועם 1 וריבר
לאחותי יש נועם 1 והיא מרוצה
אבל ראיתי שלריבר יש הכשר העדה החרדית ולכן זה קרץ לי יותר
מה גם שהם כתבו 36 שח לחודש
השאלה שוב, האם יש לכם ספציפית את החברה הזאת ומה אומרים עליהם?
לגבי מתפוצץ וכו'
גם התמי4 המהולל כרגע זקוק אצלינו לתיקון והוא לא מאד ישן........

טליהבא

משתמש מקצוען
לי בצעקות ובבכיות הביאו לי אולי 10 טכנאים בשנה הראשונה (יכול להיות יותר!) והחליפו לי 2 מכשירים אחרי שאני לא זוכרת מתי התעצבנתי ככה!
אחרי 2 המכשירים שהוחלפו המכשיר האחרון מחזיק מעמד בלי עין הרע כבר כמה חודשים
ללא תקלות נקווה שימשיך כך!

שיר המעלות

משתמש פעיל
לחמותי יש ריבר כבר חודשיים.. בינתיים אין תקלות . היה ממש כיף להיות אצלה בשבת ויש מים קרים בלי הגבלה. מה שכן המכשיר ע-נ-ק תופס מלא מקום ודי מרעיש. כל השבת מרתיח את עצמו אולי זה ענין של הרגל אבל לי שבת אחת זה עצבן אותי מאד.
בהצלחה

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
היתה פרסומת בהמודיע על קבוצת רכישה של בר מים
יש לכם אולי את הטלפון שלהם
זה היה אתמול או שלשלום בהמודיע הגדול
אני פשוט באמצע לברר מחירים

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לחמותי קרה מה שדפית כתבה
התפוצץ להם השיש (חדש!)

ואני לא אכתוב פה את השם של החברה , אבל זה אחת מהחברות שכתבת

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אוקיי תודה לכולם על ההמלצות והדיס
הלכנו לחנות בבני ברק ברחוב זבוטינסקי 18 שמוכרים ומתקנים מטהרי מים
הוא שמע מה הבעיות שלי עם המכשיר של תמי4
ומאד ניסה לעזור מרחוק כדי לא להגיע למצב שנצטרך להביא אליו את המכשיר
הביא לי חלק חלופי לתמי4 כדי לבדוק שאכן הבעיה היתה באותו חלק
ואז מכר לי חדש + מסנן במחיר מוזל ממה שמוכרים בחברה
בלי התחייבויות ובלי כלום

(עכשיו אני צריכה המלצה למיחם קטן וטוב לשבת )

ירמי וולדמן

מתווך דירות ונכסים
מנהל
מנוי פרימיום
יש לי עכשיו מי עדן אני מקבל שני כדים במאה שקל לחודש לא יכלתי לעשות בר מים משום שגרתי ביחידה ולא היה מקום עכשיו אני עובר לדירה עם מטבח נורמלי רציתי לשאול פה האם כדאי לקנות בר מים שאחרי התשלומים נשאר אצלי וגם כמה זה עולה ומאיזה חברה כדאי לקנות וגם רציתי לדעת האם זה לוקח הרבה חשמל אשמח לקבל מכם תשובות מחכימות

cantor

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לא להתקרב לריבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
וואלה חשבתי שאני היחיד שיש לי איתם בעיות
תוך חודש אחרי שקניתי כבר היה לי בעיות והאחריות שלהם על הפנים אין לי מילה אחרת עד שהביאו לי טכנאי חיכיתי חודשיים וזה קרה רק אחרי שחבר שלי שרצה להזמין בר מים ובדוק שמעתי איך שהוא מדבר איתם ואז הוא התנה את הקניה בזה שהם יבואו לתקן לי את המיני בר שלי!!!
כשקניתי את המוצר הם הבטיחו לי שזה טעים כמו המי עדן שהיה לנו עד אז ושאני יוכל להחזיר את זה אם זה לא יהיה טעים כמו המי עדן אמרתי לו שיתן לי אסמכתא אז הוא אומר לי שהשיחה מוקלטת ונראה לך שאני יבטיח לך משהו כזה אם אני לא יעמוד בזה וכמובן שזה לא מתקרב למי עדן התקשרתי לשירות לקוחות איפה שהזמנתי ואמרתי לו שאני רוצה להחזיר אז הוא אמר לי שאין כזה דבר אמרתי לו שהבטחתם לי אז הוא עונה לי כך: היה לי עובד שעזב ויכול להיות שהוא הבטיח לך אבל זה לא בא ממני אז אמרתי לו תישא באחריות אז הוא ענה לי תשמע לך תוכיח לי שהוא אמר לך כך אז אמרתי לו שזה מוקלט אז הוא אומר לי תשמע בדיוק את השיחות של העובד הזה לא הקלטתי...
במהלך הקניה הבטיח לי שמעבר דירה פעם אחת חינם אחרי שעברתי דירה אני התקשרתי ....100 פעמים והשארתי שוב ושוב שם לחזרה וכלום אף אחד לא חוזר אלי אחרי חודש של נסיון הפסקתי להתקשר כי נמאס לי לרדוף אחריהם עד שראיתי שאפשר להזמין דרך האינטרנט אז השארתי הודעה דרך האינטרנט שאני רוצה "לקנות" ותוך יום יומיים התקשר אלי המוקדן אמרתי לו שאני רץ אחריו כבר הרבה זמן אז הוא אומר לי שהוא לא קיבל שום פניה וכל הפניות מיועדות אליו תכלס אמרתי לו שאני רוצה להעביר את המיני בר לדירה חדשה כמו שהבטחתם לי ומה הוא ענה לי...
אני רוצה לראות בקבלה שאכן הוא אמר לך כך....
התביישתי כחרדי שחברה שכותבת באתר שלה "החברה מנוהלת ע"י צוות יהודי שומר תורה ומצוות ובקי בסוגיות ההלכתיות הקשורות בשימוש בברי מים בשבת." עוקצת את הלקוחות שלה בכל מיני שיטות
אני כותב כדי שאף אחד אחר לא יפול איתם ואם מישהו מחברת ריבר רואה את זה הוא מוזמן להשאיר לי תגובה...
אולי אחרי חצי שנה יגיע

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש לנו טעם מזעזע בברז
אז אנחנו ממשיכים להיסחב עם בקבוקים את כל הקומות
כמעט קנינו מהמפורסמים בעיתוננו ואחרי ההמלצות הנחמדות פה....
אז תודה לכם הצלתם את כספינו!

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אז אנחנו ממשיכים להיסחב עם בקבוקים את כל הקומות
אפשר לעשות פעם בחודש קניה גדולה של מים + משלוח, וזה עדיין יוצא יותר זול ממיני-בר.
אני למשל מתחרט שקניתי מיני-בר, ולא הלכתי על האפשרות הנ"ל. מי שנוהג כך - אין לו בעיות של מעבר דירה ואחריות וכו'.
אז נכון שיש מעלות במיני-בר, אבל יש גם חסרונות. שכל אחד יעשה את השיקולים שלו.

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
יש להשיג בחו"ל מין בקבוק מרובע עם ברז כמו מיחם ממלאים במים מניחים במקרר ויאלה לשתות

מטריצה

משתמש פעיל
יש אברך באשדוד שיש לו עסק של ברי מים לכל הארץ, והוא מאד אמין,
ישראל שפורן - 0533177390

בהצלחה
גם אני ממליצה עליו מאד
דברו איתו תבינו מה הגורם לתקלות במכשיר שבת
ואיך אפשר למנוע את זה
גם אני קניתי אצלו אחרי ברורים
הוא אמין ונותן שרות מצוין

Steps

משתמש רשום
יש אברך באשדוד שיש לו עסק של ברי מים לכל הארץ, והוא מאד אמין,
ישראל שפורן - 0533177390

בהצלחה
אנחנו גם קנינו אצלו ונהנו מאד !!!
ממלצים בחום
בברי מים צריך להזהר יש הרבה נוכלים .. שמפתים במחיר זול ...
הזמנו במים בריאים באשדוד וקיבלנו שירות ואמינות 100 %

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה