נוסחה באקסל לחישוב אחוזים

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי טבלה הכוללת שלושה עמודות מספר כללי, מספר משתתפים, ומספר שייכים.

יש איזה נוסחה שאני יוכל לחשב את זה ב% כלומר כמה השתתפו ב% וכמה שייכים מתוך משתתפים או מתוך המספר הכללי?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לחלק ל 100 זהו אחוז....
זה ברור, אבל אני צריך באותו תא גם תשובה על ההמשך, % המשתתפים.

נניח בעמודה g רשום 100 בעמודה h 50 בעמודה i 20 אני כרגע רוצה לדעת, כמה % H מתוך G לחלק ל100 לא ייתן לי תוצאה כמה % זה אלא רק כמה משתתפים זה % בודד.

אותו דבר גם אחרת כמה % מהמשתתפים שייכים

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אתה עושה עמודה H שזה 100, לחלק ל 100, ואז יש לך כמה הוא אחוז אחד.
אח"כ עושה עמודה G לחלק לעמודה לאחוז אחד כלומר לתוצאה של אחוז מעמודה H., כך תוכל לדעת כמה אחוזים זה G מתוך H.

בהצלחה

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
בעמודה j נניח תכתבי את הנוסחא =h1/g1*100 כך תקבלי את אחוז המשתתפים מתוך הכלל
בעמודה k תכתבי את הנוסחא =i1/h1*100 כך תקבלי אתאחוז השייכים מתוך המשתתפים

FullTime

משתמש מקצוען
יש לי טבלה הכוללת שלושה עמודות מספר כללי, מספר משתתפים, ומספר שייכים.

יש איזה נוסחה שאני יוכל לחשב את זה ב% כלומר כמה השתתפו ב% וכמה שייכים מתוך משתתפים או מתוך המספר הכללי?

מספר המשתתפים לחלק במספר הכללי ועיצוב התא כאחוז, יחזיר לך את האחוזים
או כמו התגובה של @חני גרינשטיין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה