נוח לישון על ספה כזו?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אבל, לא הבנתי למה צריך להקריב את הספה בשביל זה? לילדים מספיק מזרנים.. וביננו, גם בחורים ישנים בישיבה לא על משהו יותר נח..

אין לי מקום בבית לצורך אפסון מזרנים, זה אחד השיקולים.
ובאמת אני לא רוצה להקריב את נוחות הספה, חשוב לי לשלב נוחות ופרקטיקה עם יופי.
לא רוצה ספה של דיעבד רק בגלל השינה, וגם לא רוצה סתם לבזבז את השטח עם ספה יפה אבל פחות פרקטית.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
זו הספה שיש לנו. בגוון כהה.

כל הספות הנפתחות גבוהות יותר עקב כך שיש עוד שתי מיטות מתחת לחלק העליון.
אנחנו שידרגנו אותה שבמקום דיקט בחלק העליון יש רצועות שזה מוסיף גמישות ונוחות כשיושבים. והספה הזו ספציפית לא גבוהה הרבה יותר מספות אחרות מבדיקה שערכתי.
הטעות שלי זה הצבע הבהיר שקשה מאד לנקות ולתחזק במיוחד בית של בנים כולם מכנסיים כהים זה כנראה מוריד צבע... גם הדמוי עור הזה הוא שידרוג למשהו יותר איכותי.
הכריות העליונות בחלק הפנימי שלהם מצופות בד נעים ונושם שכיף לישון עליו עמו מזרון כך שיוצא 3 מיטות נוחות (מזרני המיטות למטה חצי חצי של 2 סוגי ספוגים איכותיים ונוחים מאד אחד רך אחד יותר קשיח לבחירת הישן...)
ומי שלא יודע לא חולם שזה ספת שלישיה...

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
היכן קניתם את זה וכמה זמן יש לכם את זה?
סורי אם הבנת שזה מניסיון אישי,
ראיתי את זה אצל 2 שכנות
קנו את זה בדיוק לפני שנה (אז בעצם השיקו את זה)
במראה , זה מהמם לטעמי
אבל אצלן זה כרגע לא בשימוש יומיומי כי זה משפחות קטנות עדיין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה