דרוש מידע נוזלים בתא המרכך במכונת הכביסה לאחר סיום המכונה

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לאחרונה כל פעם בסיום המכונה יש נוזלים בתא המרכך, מישהו יודע ממה זה נובע? ואיך אפשר למגר את התופעה?

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפתח סתום
צריך לנקות את המגרה
הפתח לא סתום כי עובדה שהמרכך עצמו יוצא,
נשארים מים מהולים בקצת מרכך,
צריך להוציא את המגירה החוצה ולשטוף בזרם חזק
אכן, אני כל פעם צריכה בגלל זה להוציא את המגירה ולשפוך את המים, בסיום כל מכונה. וזה כמובן לא תקין. לא הבנתי מה יעזור לשטוף בזרם חזק בברז?

גרפיש

משתמש פעיל
בד"כנ יש בתא של המרכך חלק פלסטי נוסף שיש להפריד ולשטוף חזק הוא כנראה מלא במרכך מוקשה

is

משתמש פעיל
כשתוציאי את המגירה תראי שבפנים - בסוף המגירה יש הצטברות גושית של מרכך+אבקה וזה סותם את היכולת של המים לרדת חזרה לתוף.
הרי איך זה עובד?
יש דקה-שתים שנותנים למרכך לרדת לתוף. בדקה הזו המים שוטפים את המגירה ויורדים יחד עם המרכך לתוך התוף. אם יש חסימה, לא כל המים מספיקים לרדת לתוף במשך הדקה הזו ולכן הם נשארים בתא.
אם תשטפי בזרם החזק הגוש שחוסם את המעבר יפול, והפתח שוב יהיה פתוח לגמרי.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הפתח לא סתום כי עובדה שהמרכך עצמו יוצא,
נשארים מים מהולים בקצת מרכך,

המרכך יוצא בגלל שהתא מוצף במיים אז הוא מתדלדל והולך עד שנשאר לכם מים מהולים במרכך.

הפתרון הוא כמו שכתבו להוציא את המגירה ולשטוף אותה במים וסקוטש. בכללי מומלץ להפעיל אחת לחודשיים מכונה על 90 עם כוס חומץ, זה מנקה את כל המערכות וזה ממש כדאי.

נערך לאחרונה ב:

bitcoin

משתמש פעיל
זה עובד על חוק מים שלובים

ככה שכל משנו קטן יכולליכב זרימה של המרכך למכונה

שושנית100

משתמש מקצוען
המרכך יוצא בגלל שהתא מוצף במיים אז הוא מתדלדל והולך עד שנשאר לכם מים מהולים במרכך.

הפתרון הוא כמו שכתבו להוציא את המגירה ולשטוף אותה במים וסקוטש. בכללי מומלץ להפעיל אחת לחודשיים מכונה על 90 עם כוס חומץ, זה מנקה את כל המערכות וזה ממש כדאי.
אני מוסיפה כחצי כוס חומץ כמעט בקביעות לכביסה הכהה
טוב בשביל הריח (מפיג ריחות רעים מכביסה כהה)
טוב בשביל הגוונים (שומר על הבדים מדהייה)
טוב בשביל המכונה (מסיר אבנית ומנקה)

amazuz

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לי זה קרה עם מרכך כביסה מרוכז של בדין.
עברתי לסנו מקסימה (ג"כ מרוכז) והתופעה הפסיקה.

חחח

משתמש סופר מקצוען
אצלי זה קרה כי היה חסר חלק במגירת המכונה. (לטענת השירות - היה ונעלם... לא יודעת שהיה ולא יודעת איך נעלם) השלימו לי את החלק והתופעה נפתרה.

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדקנו ואין שום דבר סתום, הפתח נקי ביותר,
ועדיין בסיום כל מכונה ישנם מים בתא המרכך
עוד רעיונות ממה זה נובע?

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אין מה לשטוף, לא צריך להיות חכמים לראות שהפתח נקי ללא רבב, כך שאין מה לשטוף.
לא זה הענין אצלינו, למרות שכולם אכן כתבו את זה.
והוכחה לכך שלא תמיד זו הבעיה שאחותי קנתה מכונה חדשה, הגיעה ביום חמישי והיא ספרה לי שעל המכונה השניה שהיא עושה גם לה היו מים בתא המרכך. (ולא שמה מרכך בכלל)
היא קראה בהוראות של בוש והיה כתוב שם שזה יכול בהחלט לקרות וזה בסדר, לא מעיד על אף בעיה, למרות שאני כן חושבת שזה משהו לא תיקני, זה לא הגיוני שאחרי כל מכונה אני ארוקן את המים שנשארו, חוצמיזה שעד היום זה לא קרה אצלינו.

קריצה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בדקנו ואין שום דבר סתום, הפתח נקי ביותר,
ועדיין בסיום כל מכונה ישנם מים בתא המרכך
עוד רעיונות ממה זה נובע?
ראית שהפתח פתוח?
ניסית להעביר שם קיסם?
לקח לי כמה מכונות עד שקלטתי איפה הפתח ולפ
(החלק שסתם היה בצבע של המגרה)
עריכה:
לא ראיתי את ההודעה האחרונה שלך

cherry c

משתמש סופר מקצוען
ממה שידוע לי זה קורה לכל מי שעובר למרכך מרוכז.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה