קורונה נדרש פירוש מורחב להנחיות משרד הבריאות

• פותח הנושא mat
  • פורסם בתאריך

mat

------- Magicode -------
בגלל שראיתי שהנחיות משרד הבריאות כתובות בשפה גבוהה סתומות ולא מפורשות ומפורטות וזה גורם לכך שאנשים לא מבינים את ההנחיות די הצורך.
לכן אני חושב שזה הצלת חיים שההנחיות יהיו ברורות לפרטים לכן אני יכתוב את הפירוט שלי להנחיות.

הנחיה של משרד הבריאות "למעט ככל הניתן בנגיעה בפנים"
הרציונל שעומד מאחורי זה שנגיעה גם עם ככפות בפנים מעבירה לידים הפרשות מהפנים ואחרי זה זה עובר ל"משטחים" (שוב שפה גבוהה) כמו מעקה של מדרגות, ידיות של דלתות, כפתורים של מעלית וכדומה. ואז החשש שמישהו יגע בזה ויעביר את זה לפה לאף או לעיניים שלו.

לא לגעת בפנים זה אומר
* לא לשפשף את העיניים.
* לא לנקות את האף עם הידים. אפשר עם טישו.
* לא לנקות את השוועה באוזן עם הידים.
* לא להרטיב את האצבע כדי ללשלוף שקית מהסופר או לדפדף בספר.
* לא לגזוז ציפורניים בשיניים.

במקרה ולא שמנו לב ונגענו חובה עלינו לרחוץ ידים עם סבון כדי להסיר את ההפרשות מהידים.

אני יודע שזה קצת מגעיל מה שכתבתי. אבל ראיתי אנשים שלא שמים לב ועושים את זה. יכול היות שזה יציל אנשים לכן אני כותב.
אם יש לכם עוד התנהגויות שאתם חושבים שצריך לפרט תפרטו.

haiosi

משתמש פעיל
[הקפצה]
זוכרים את התקופה הזו.... אחח... הימים היפים ההם...
לפני שהיה בפרוג מקדם שנקרא "קורונה".............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה