השקעות נדל"ן בחו"ל

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
האם מומלץ להשקיע בנדל"ן בחו"ל באזורים שאנחנו אישית מכירים (ממגורים במקום) ומודעים לסגנון הקהילה החרדית המתפתחת ולביקושים שלה?
האם בנקים בארץ יתנו משכנתא עבור השקעה בחו"ל?
נשמח לכל מידע.
תודה!

אקראי

משתמש מקצוען
יש להביא בחשבון את חובת הדווח והמסוי על הכנסות הנל
מס הכנסה + ביטוח לאומי ורווח הון במימוש

חיימוש

משתמש פעיל
אם משקיעים בחול , צריך לזכור שקשה לבדוק. ולכן יש עדיפות למקומות קרובים יחסית במרחק של שעתיים טיסה פלוס מינוס.
אני לא משווקת, אבל אם מעניין אתכם חני שטיגליץ היא מלווה מוסמכת. כדאי לשאול אותה

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אם משקיעים בחול , צריך לזכור שקשה לבדוק. ולכן יש עדיפות למקומות קרובים יחסית במרחק של שעתיים טיסה פלוס מינוס.
מדובר במקום שאנחנו גם ככה טסים לשם הרבה, ומכירים ממש מקרוב.
תודה על ההמלצה בכל אופן, בהחלט נשמח לבדוק את זה.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
האם מומלץ להשקיע בנדל"ן בחו"ל באזורים שאנחנו אישית מכירים (ממגורים במקום) ומודעים לסגנון הקהילה החרדית המתפתחת ולביקושים שלה?
צריך לבדוק כמה תשואה נטו אפשר לקבל במקום אחרי הוצאות ניהול וכל ההוצאות הנלוות, וחישוב חודשים ריקים, ואחרי מסים.
צריך לבדוק בחוקי המקום האם ארנונה וכדו' השוכר משלם, או המשכיר? ובהתאם לחשב זאת בתשואה.
שאתם קונים כזה בית/דירה לבדוק שמוכרים לכם את זה במחיר שוק, ולא יקר יותר, ע"י שמאי מקצועי שאתם מביאים.
לבדוק מה מצב שוק השכירות במקום? האם יש הרבה דירות ריקות? בקיצור כמה ביקוש יהיה לדירה? כדי שלא תעמוד הרבה זמן ריקה.
לבדוק חברת ניהול אמינה וטובה, ולא לקבל את דבריהם כתורה מסיני, אלא לבדוק מידי פעם את הדברים, ולהיות מעורבים, שהכל מתנהל כמו שצריך.
וכמובן לשים לב לעניין המסים, גם בארץ וגם בחו"ל, ואיך אפשר אולי להסתדר עם זה.
בהצלחה.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צריך לבדוק כמה תשואה נטו אפשר לקבל במקום אחרי הוצאות ניהול וכל ההוצאות הנלוות, וחישוב חודשים ריקים, ואחרי מסים.
צריך לבדוק בחוקי המקום האם ארנונה וכדו' השוכר משלם, או המשכיר? ובהתאם לחשב זאת בתשואה.
שאתם קונים כזה בית/דירה לבדוק שמוכרים לכם את זה במחיר שוק, ולא יקר יותר, ע"י שמאי מקצועי שאתם מביאים.
לבדוק מה מצב שוק השכירות במקום? האם יש הרבה דירות ריקות? בקיצור כמה ביקוש יהיה לדירה? כדי שלא תעמוד הרבה זמן ריקה.
לבדוק חברת ניהול אמינה וטובה, ולא לקבל את דבריהם כתורה מסיני, אלא לבדוק מידי פעם את הדברים, ולהיות מעורבים, שהכל מתנהל כמו שצריך.
וכמובן לשים לב לעניין המסים, גם בארץ וגם בחו"ל, ואיך אפשר אולי להסתדר עם זה.
בהצלחה.
ומה עם משכנתא? האם ניתן לקבל מבנקים בארץ?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
ומה עם משכנתא? האם ניתן לקבל מבנקים בארץ?
אני חושבת שלא, אבל שמעתי שבשנים האחרונות גם ישראלים יכולים לקבל משכנתאות בארה"ב בתנאים טובים, אבל זה עדיין טעון בדיקה.

בעצם...

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני מתענינית באירופה.
מישהו מכיר?
לפי הידוע לי במידה ויש לך אזרחות אירופאית, השערים בבלגיה, די פתוחים בפני משקיעים.
יש איזשהו תהליך שמאשר שאת תושבת בלגיה, ולאחמ"כ תוכלי לקבל הלוואות בנקאיות לרכישת נכסים.

yakovyo

משתמש חדש
לגבי משכנתא,
אם מדובר על למשכן נכס בארץ עבור השקעה בחו"ל, מסתבר שניתן לקבל עד גובה 50% בנכס,
(לא יצא לי בפועל לטפל בכזה תיק, אבל זה לא אמור להיות שונה מרכישת מחסן/גג שלא רשומה חוקית, זה נקרא בבנק 'הלוואה לכל מטרה')
אם רוצים למשכן נכס בחו"ל לטובת בנק בישראל, לא שמעתי.

אגב, אשמח אם מישהו יודע על מקרה הפוך, מי שרוצה לרכוש בארץ ולקבל משכנתא מחו"ל, כי יש לקוחות שמעדיפים לקחת משכנתא מגוי ושלא להסתמך על היתר עיסקא.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
שתבינו בחו"ל זה הרבה יותר מסובך של רק תשואה מול עלות זה חכמה לבד וחייבים להתעסק בזה כל היום.

Duvid TBD

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כשתענה לי על כמה מוסגים אח״כ אני יתן לך עוד להסביר לי. ועוד ואחרי זה יגיע השעה שגם לי אין כל כך התשובה.

מא להסביר כל דבר
Cap rate
IRR
NOI
Risk and reward
Appraiser
Assets value
Propert tax how is it calculated and how does it change?
Tittle insurance
Cost Segregation
Due diligence pired
NNN LEASE
LAND LEASE

מספיק או צריך עוד?
ועכשיו לשאלה אתם מתכונים להשקיע ישירות או דרך מישהו??
אם אתה לא יודע איך הכל עובד איך תעשה את זה. זה לא עובד עלות מול תשואה האם זה אזור שהשוכרים מצוי כמו שוק. כמה אחוז זה vacant
מה התוכנית שלו לשיפור האם זה באמת כמו שהוא אמור.
מספיק להיום תחזור עם תשובות ונתן לך עוד שיעורי בית.

erm

משתמש רשום
אשמח לקבל את הטלפון של חני שטיגליץ, יש לך ?

האורות

משתמש פעיל
שאלה, רגע לפני,
אם נניח והתשואה בארץ תגיע ל10% והתשואה ההיא בחו"ל תגיע ל12%, עדיין תשקיעו בחו"ל?

כלומר, האם בעד כל הפרש לטובת חו"ל תלכו על חו"ל, או שרק אם זה הפרש משמעותי?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה