Elementor נגן שמע

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום לכולם
אני צריכה להכניס לאתר ש לקוח נגני שמע שכל רצועה יכולה להיפתח בדף חדש ע"י לחיצה עליו, והדף החדש הוא דף עם קישור מסוים ולא רק מציג ת מקור האחסון של הקובץ.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
כל רצועה יכולה להיפתח בדף חדש ע"י לחיצה עליו, והדף החדש הוא דף עם קישור מסוים ולא רק מציג ת מקור האחסון של הקובץ.
אם את רוצה שבלחיצה על האודיו ייפתח דף חדש עם תוכן (ככה אני מבין לפחות) תעשי כפתור שיוביל לדף פוסט ששם יש את האודיו.
תוסף לאודיו יש לך בג'ט,
או בבנייה בקוד כאן

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אם את רוצה שבלחיצה על האודיו ייפתח דף חדש עם תוכן (ככה אני מבין לפחות) תעשי כפתור שיוביל לדף פוסט ששם יש את האודיו.
תוסף לאודיו יש לך בג'ט,
או בבנייה בקוד כאן
אני רוצה שבשתיהם יתנגן האודיו גם בנגן וגם בפוסט נפרד.

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
באודיו של ג'ט לא ראיתי שיש אפשרות ללנקק.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מנסה להבין אם בלחיצה על האודיו זה אמור להפעיל אותו או לפתוח את הקישור?

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
מנסה להבין אם בלחיצה על האודיו זה אמור להפעיל אותו או לפתוח את הקישור?
זה צילום מסך מהאתר הקיים
1642964818887.png
בלחיצה על הרצועה מפעילים אותה
בלחיצה על ה-i נפתח קישור לדף בודד שכולל רק את הרצועה הזאת.
הקישור של הדף הנפתח הוא קישור בנוי לחלוטין ולא רק כמו בעורך הטקסט ש אלמנטור שבעצם יוצר קישור שמבוסס על האחסון.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אני יכול להסביר על פתרונות אפשריים בקוד, אבל נחכה למומחי ג'ט ושות' שיחוו את דעתם.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני יכול להסביר על פתרונות אפשריים בקוד, אבל נחכה למומחי ג'ט ושות' שיחוו את דעתם.
אשמח לשמוע על פתרונות בקוד בפרט שהג'טליינר שלי עוד יושב בתוכניות ללמוד אותו יום אחד כשיתפנה הזמן.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אשמח לשמוע על פתרונות בקוד בפרט שהג'טליינר שלי עוד יושב בתוכניות ללמוד אותו יום אחד כשיתפנה הזמן.
אפשר לתת class לשורה, לשים קובץ אודיו מוסתר עם ID ייחודי, בשורה להוסיף בתכונות data-audioID|{ID} . להוסיף כפתור עם קישור לעמוד של הקובץ. ב-jquery נוסיף פונקציה שמאזינה ללחיצה על הקלאס של השורה ובודקת אם ה-target הוא לא קישור, ובהתאם למצב האודיו (כבוי / מופעל) מכבה או מפעילה אותו.
אם הבנתם כתבו לי :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה