נגן עם אנדרואיד

ששון אברהם

משתמש פעיל
לא כ"כ יודע אם זה שייך לכאן אבל נראה לי שכן...
אני מעוניין לקנות נגן עם אנדרואיד (דווקא) בגלל הממשק... אך לא מעוניין שיהיה בו WIFI או שאר אפליקציות כגון דפדפן משחקים או אפשרות לראות סרטים...
א'. רציתי לדעת אם שייך לנתק את האפשרות של הWIFI מהנגן (עדיף ניתוק פיזי...)???
ב'. לגבי שאר האפליקציות חשבתי שאם ימחקו אותם כשאין WIFI לא יהיה אפשר יותר להתקין אותם... האם אני צודק??? והאם יש אפליקציות שא"א למחוק או להסיר???
אשמח לכל מידע בעניין...
כמו"כ אם מישהו יודע על נגן עם אנדרואיד כשר שקיים אשמח לשמוע (דרישות בסיסיות: תומך בכרטיס חיצוני, אם המחיר יותר יקר מ200 ש"ח אז גם שיהיה איכותי...)

ישראלי בנשמה

משתמש פעיל
לא כ"כ יודע אם זה שייך לכאן אבל נראה לי שכן...
אני מעוניין לקנות נגן עם אנדרואיד (דווקא) בגלל הממשק... אך לא מעוניין שיהיה בו WIFI או שאר אפליקציות כגון דפדפן משחקים או אפשרות לראות סרטים...
א'. רציתי לדעת אם שייך לנתק את האפשרות של הWIFI מהנגן (עדיף ניתוק פיזי...)???
ב'. לגבי שאר האפליקציות חשבתי שאם ימחקו אותם כשאין WIFI לא יהיה אפשר יותר להתקין אותם... האם אני צודק??? והאם יש אפליקציות שא"א למחוק או להסיר???
אשמח לכל מידע בעניין...
כמו"כ אם מישהו יודע על נגן עם אנדרואיד כשר שקיים אשמח לשמוע (דרישות בסיסיות: תומך בכרטיס חיצוני, אם המחיר יותר יקר מ200 ש"ח אז גם שיהיה איכותי...)

נגן סופר סטאר
מבוסס על אנדרואיד
לא יודע אם אפשר לפרוץ
Q2 של סאמוויקס מבוסס על אנדרואיד ואפשר לפרוץ בחלק מהדגמים
Q3 טוענים שא"א לפרוץ

ששון אברהם

משתמש פעיל
נגן סופר סטאר
מבוסס על אנדרואיד
לא יודע אם אפשר לפרוץ
Q2 של סאמוויקס מבוסס על אנדרואיד ואפשר לפרוץ בחלק מהדגמים
Q3 טוענים שא"א לפרוץ
זכור לי שהוא די יקר ולא כ''כ מתחשק לי לשלם על האיכות של סאמוויקס כזה הרבה כסף למקסימום שנתיים שלוש...

מיכאלה- הום סטיילינג

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מקפיצה
אשמח מאד לדעת
הבן שלי רוצה נגן מאלי אקספרס עם אנדרואיד, אאוטנט אמרו שאי אפשר לבטל אופציה של וידאו. מכירים מישהו שכן יודע לעשות את זה?
עיקר השאלה הייתה אם אפשר להוציא WIFI מנגן כזה כי באיביי ובעלי אקספרס יש המון כאלו...

חיימנה

משתמש פעיל
מקפיצה
אשמח מאד לדעת
הבן שלי רוצה נגן מאלי אקספרס עם אנדרואיד, אאוטנט אמרו שאי אפשר לבטל אופציה של וידאו. מכירים מישהו שכן יודע לעשות את זה?
זה מוזר מה שהם אמרו
כי להידוע לי באנדרואיד אפשר לעשות ה-כ-ל!!!
אין שום בעיה למחוק כל אפליקציה שרוצים
וודאי שנגן וידאו אפשר להסיר
אין לי מוסג איפה כי אינני מתעניין בזה
אבל להערכתי בכל חנות פלאפונים
שמתעסקת עם הכשרות ועריכה לאנדרואיד
ידעו לעושות / לכוון
אין לראות בהאמור לעיל המלצה כ"ש !!!!

מתכנת חובב

משתמש פעיל
@מיכאלה- מעצבת אווירה אפשר להכשיר שלא יהיה וידיאו אבל זה יחסום התקנת אפליקציות - כלומר, תצטרכו להחליט קודם באילו אפליקציות אתם מעוניינים
אני מכשיר בבני ברק את הנגן הזה בלי להשאיר זכר לוידיאו \ וויפי \ רדיו (אופציונלי) אבל שוב, עם חסימת התקנות, ב 50 שקל

חיימנה

משתמש פעיל
@מיכאלה- מעצבת אווירה אפשר להכשיר שלא יהיה וידיאו אבל זה יחסום התקנת אפליקציות - כלומר, תצטרכו להחליט קודם באילו אפליקציות אתם מעוניינים
אני מכשיר בבני ברק את הנגן הזה בלי להשאיר זכר לוידיאו \ וויפי \ רדיו (אופציונלי) אבל שוב, עם חסימת התקנות, ב 50 שקל
סתם בשביל האינטלגנציה....
למה דווקא את הנגן הזה??
יש הבדל בין נגני אנדרואיד???

מתכנת חובב

משתמש פעיל
@חיימנה כדי להכשיר מכשיר אנדרואיד צריך לבצע לו פעולה שנקראת "רוט" - השגה של הרשאות מנהל
זאת פעולה שהיא לא רשמית ולכן אנשים פרטיים יוצרים "מודולים" שמאפשרים להשיג הרשאות כאלו
העניין הוא שזה צריך לעשות פר מכשיר (לא מדוייק, אבל בערך) ולכן לא כל מכשיר אפשר להכשיר

חיימנה

משתמש פעיל
@חיימנה כדי להכשיר מכשיר אנדרואיד צריך לבצע לו פעולה שנקראת "רוט" - השגה של הרשאות מנהל
זאת פעולה שהיא לא רשמית ולכן אנשים פרטיים יוצרים "מודולים" שמאפשרים להשיג הרשאות כאלו
העניין הוא שזה צריך לעשות פר מכשיר (לא מדוייק, אבל בערך) ולכן לא כל מכשיר אפשר להכשיר
כל מכשיר אפשר לעשות לו רוט, לא???

משהו טוב13

משתמש רשום
משלוחים חינם

קבצים מצורפים

• IMG-20220928-WA0036.jpg
    IMG-20220928-WA0036.jpg
    KB 191.4 · צפיות: 145

משה פפירוב

מלחין ויוצר מוזיקה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
האם בנגן הזה יש סוללה חזקה?
והאם אפשר לקבל גרסה אם התקנות?

משה פפירוב

מלחין ויוצר מוזיקה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה