התייעצות נגן מתנה? ☀☀ כנסו ☀☀

• פותח הנושא 102
  • פורסם בתאריך

במה היית יותר רוצה לזכות?

• דירה 3 חדרים בב״ב - 65 מ׳ + השתתפות עצמית חודשית שלכם במשכנתא של 2000 ש״ח

הצבעות: 192 27.0%
  • דופלקס ענק בטבריה - 3 מפלסים - 180 מ׳ - נוף לכינרת

הצבעות: 518 73.0%

• סה"כ מצביעים
    710
  • הסקר נסגר .

נעמה :)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לירושלמים לפחות יש סיבה, גם אני, כלא ירושלמית, חושבת שאין כמו ירושלים.
תראו לי לא בני ברקי אחד שחושב כך על בני ברק..
אח שלי. ירושלמי מלידה (20 שנה)
ומקווה מאד להינשא לבני ברקית ולגור שם.

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עניתי ב''ב הגם שברור שאת נושא המשכנתא צריך למציג בצורה יותר טובה כמו לפרסם בגדול 80% מדירה בב''ב עלינו,
ואז לכתוב שאת 20% הנותרים אפשר לחלק לתשלומים של 2000 ש'''ח בחודש בלי להזכיר את המילה הארורה משכנתא...

חננ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עניתי על הסקר, טבריה,
אם כבר זוכים אז לזכות בדירה מושלמת, מי שנכנס להגרלה כזו זה מי שצריך דירה ובד"כ אין לו הסכום לדירה..
אז אם כבר עדיף בלי משכנתא, תמיד אפשר למכור או להשכיר, אבל מרוויח דירה ב -0 הוצאות!

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עניתי טבריה.
א. אין לנו באופציה שום נכד שמתעתד כרגע לגור בבני ברק.
ב. אין לנו חשק לקחת משכנתא ל-25 שנה (גם לא יתנו לישישים כמונו...) נוסף על ארנונה.
ג. דופלקס 3 קומות בטבריה - משהו חלומי שיועיל לכל המשפחה. ונמצא מי שיטפל בזה... (יעני, כבר זכיתי:) אבל מה רע לחלום?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה