התייעצות נגן מוזיקה תומך בלוטוס קטן מה מומלץ?

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נגן למוזיקה בלבד איכותי תומך בלוטוס וקטן - מה מומלץ ?
iBasso DX120
Fiio M9

עצי מן

משתמש רשום
אתמול קניתי נגן קטן חמוד ומיוחד מתכתי עם בלוטוס עכשיו במבצע ברשת סניפי "מרכז המחשב" ב- 69 ש"ח (נדמה לי במקום 120 ש"ח).
מספר הטלפון שלהם:0747800369

עצי מן

משתמש רשום
אין לי תמונה של זה וגם איני מכיר את שמה וכו'
עדיף שתברר בחנות הנ"ל

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
בחתימה שלי

זליג פוקס

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
לא רואים את החתימה בנייד
תכתוב אותה בבקשה

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים

קבצים מצורפים

• Fiio M9.jpg
    Fiio M9.jpg
    KB 31.2 · צפיות: 77
  • iBasso DX120.jpg
    iBasso DX120.jpg
    KB 32.7 · צפיות: 82
  • אייפוד נאנו 7 .jpg
    אייפוד נאנו 7 .jpg
    KB 61.5 · צפיות: 77

ישראלי1

משתמש צעיר
עימוד ספרים
האם גם למי שלא עוסק במוזיקה ואולפנים שווה לרכוש נגן מעל 1,500 שח
האם יש לזה תמורה?

רובי11

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נגן יקר זה נגן אם איכות שמיעה משחברת fiio זה החברה שהכי מתקדמת בעולם
הנגנים שלה אבל לא בעברית אבל הם כן תומכים בעברית ומי שרוצה איכות שמיעה מטורפת שאתה חי את השיר ואתה תבדיל בין הדגמים שלהם לדוגמה בין הm5 לבין הm11 זה שווה כל שקל אבל צריך גם אוזניות טובות אני ממליץ על חברת sennhiser to אם אתה צריך עוד מידע תודיע לי עדיף בפרטי הרבה הצלחה!!!!

רובי11

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לסמארט באס הרבה חסרונות הבלוטוס שלו לא יכול להתחבר למלא מכשירים והוא מאוד דפוק גם שהוא מתחבר הוא מאוד יחסית כבד המגע שלו לא טוב ולא מגיב ואם יש ווירוס קטנטן והכל נתקע וגם מלא פעמים הוא לא נדלק ונכבה ועושה בעיות וגם ברגע שהוא נופל בדרך כלל נשבר המסך
אבל יחסית הוא נגן נחמד אבל לא מתקרב בשום אופן לfiio

סלולר בזול

משתמש פעיל
יש לסמארט באס הרבה חסרונות הבלוטוס שלו לא יכול להתחבר למלא מכשירים והוא מאוד דפוק גם שהוא מתחבר הוא מאוד יחסית כבד המגע שלו לא טוב ולא מגיב ואם יש ווירוס קטנטן והכל נתקע וגם מלא פעמים הוא לא נדלק ונכבה ועושה בעיות וגם ברגע שהוא נופל בדרך כלל נשבר המסך
אבל יחסית הוא נגן נחמד אבל לא מתקרב בשום אופן לfiio
לקוחות מאוד נהנים ממנו

רובי11

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לקוחות נהנים ממנו מאוד מאוד...
אבל זה אנשים מסוימים שאין להם את האופציה לקנות משהו אחר הם לא מחפשים משהו יותר טוב הם לא מכירים משהו אחר והנגן הקודם שלהם בטח היה אם לחצנים ובכלל לא מגע ולא מסך צבעוני אבל אם היה להם לדוגמא את ה- fiio m5 הם היו נהנים ממנו בלי השוהה גם מי שלא מבין כלום במוזיקה יקלוט את ההבדל וגם ההבדל במחיר לא כזה גדול ושווה כל שקל ושקל ואם היו מוכרים את זה בחנויות בגאולה וברבי עקיבא כולם היו קונים רק את הנגנים האלה

מנחם 2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אם תוכלו לפרט האם נגני FIIO תומכים בעברית והאם התפריט בעברית ואם לא כמה זה מפריע למי שלא יודע אנגלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה