נגיף הקורונה ומוצרי סובלימציה

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בעלי עסק בתחום הסובלימציה
איך אתם מתמודדים עם האיומים של הסוכנים?
אם לא תקנו עכשיו לא יהיה בפורים/סוף שנה
מאמינים ורצים לקנות מלא סחורה?
מחפשים ספקים מטורקיה ורומניה? (למשל לחולצות)
אשמח לכל מידע
ולכל פתרון יצירתי חוץ מלקנות המון המון סחורה כאן ועכשיו

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מי הספק שלכם בד"כ
או יותר נכון מי אמר לכם שיהיה לו בעיה לספק לכם מוצרי סובלימציה?

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זיקית דיגיטל

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קצת מוזר לגבי סוף שנה שלא יהיה עד אז מוצרים
אבל תמיד יש אלטרנטיבות של עוד ספקים

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מוזר האיומים הללו כי רוב המפעלים שם חזרו לעבודה.

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
האיומים האלה עבדו על הרבה מאד עסקים בתחום הסובלימציה שגילחו לסוכנים את המחסניםוקנו בעיקר לסוף שנה , הם פחדו שלקראת סוף שנה לא ישאר,
אנחנו החלטנו להישאר מאמינים בני מאמינים ולא לקנות ציוד בעשרות ומאות אלפי שקלים רק בגלל איומים של סוכנים.
תודה לכל מי שניסה לעזור, גם באישי.

אושרית B

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
גם אם אתם רגילים לזיקית אני מאמינה שהכל יזרם כרגיל
אם חסר לכם מוצרים בכל אופן
אז נסו את סובלין
או ב.פ.גרפיק

פוטושופרית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למה לא נתאגד ברכישות משותפות להוזלת מחירים וזה יפתור את הבעייה שלא נשאר עם המון סחורה..
אני עושה את זה עם קולגה שלי כבר כמה שנים ושיתוף פעולה מאוד מייעל וממנף לשנינו את העסקים.
אשמח לרכז הזמנות אם זה מעניין מישהו מכם.
לגבי זיקית. נגעת בנקודה. המומחיות של זיקית היא במכירת סחורה בכמויות גדולות תוך איומים שאתה הולך להפסיד אם אתה לא קונה הכל עכשיו.. אל תפלו בפח הזה !! אח"כ אתה נתקע עם מלא סחורה ולא יודע למי לחלק את זה. ב"ה מצאתי ספקים שמוכנים למכור לי גם יחידה במחיר שהיו מוכרים אלף...
גם תיקים וקלמרים, כל שנה יוצא דגם חדש בצבע קצת שונה ואם נתקעת עם 50 קלמרים בצבע ורוד בשנה הבאה הגוון מעט שונה והמוסד הזה רוצה רק צבע זהה.. ונתקעת..
יש ככ הרבה ספקים אחרים שלא דוחפים לך סחורה ומעניין שהם לא מודאגים מהיבוא...

DESIGNIK

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
@פוטושופרית תודה על התגובה המפורטת
שמחה לשמוע שנהגנו נכון שלא קנינו מהלחץ שהם הכניסו את בעלי הדפוס (בלי קשר לעסק קניות מהבטן לא מועילות אף פעם ;) )
אשמח מאד לקבל שמות של ספקים חוץ מ
זיקית, טופ טק, סובליין, לגובוס ומרקם

אנחנו עובדים בש"פ עם כמה נותני שירות בתחום שלנו
נשמח לשמוע באיזה מוצרים/נישות יש אפשרות לש"פ (באישי עדיף)

סמייל (:

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למה לא נתאגד ברכישות משותפות להוזלת מחירים וזה יפתור את הבעייה שלא נשאר עם המון סחורה..
אני עושה את זה עם קולגה שלי כבר כמה שנים ושיתוף פעולה מאוד מייעל וממנף לשנינו את העסקים.
לגבי זיקית. נגעת בנקודה. המומחיות של זיקית היא במכירת סחורה בכמויות גדולות תוך איומים שאתה הולך להפסיד אם אתה לא קונה הכל עכשיו.. אל תפלו בפח הזה !! אח"כ אתה נתקע עם מלא סחורה ולא יודע למי לחלק את זה. ב"ה מצאתי ספקים שמוכנים למכור לי גם יחידה במחיר שהיו מוכרים אלף...
גם תיקים וקלמרים, כל שנה יוצא דגם חדש בצבע קצת שונה ואם נתקעת עם 50 קלמרים בצבע ורוד בשנה הבאה הגוון מעט שונה והמוסד הזה רוצה רק צבע זהה.. ונתקעת..
אשמח לשמוע גם על שיתוף פעולה
הייתי בזיקית גלובוס סובליין
חסר המון מוצרים!...

אשמח לשמוע אם מישהי מכירה סוכן שיש לו
דברים קצת יותר מיוחדים מהרגיל..

רחלי ר

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע אם מישהי מכירה סוכן שיש לו
דברים קצת יותר מיוחדים מהרגיל..
יש לי עוד ספק, מוזר לי שלא כתבו אותו כאן, אני קונה ממנו די הרבה, אבל יש לי הסתייגות קצת על האיכות שלו, ולכן אתן פרטים במייל בכיף, אבל לא רוצה לפרסם, שלא לגרום לתקלות.
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

גאוניתוש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

@פוטושופרית אשמח לשמוע גם על שת"פ...
כתבי לי למייל- GIFTOP100

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה