קורונה נגיף הקורונה המשתולל - 1

מצב
הנושא נעול.

ayys

משתמש מקצוען
איך זה יכול להיות שיש ירידה? בגלל אמצעי הבידוד?
וודאי שיש צדק בחלוקה, (לא מחייב שזה מצדיק את המסקנות למציאות).

כל הדוגמאות שהבאת הם רק מראים שהממשל הסיני נוקט בצורה תקיפה למניעת המשך התפוצה של הנגיף מה שנכתב בהודעה מעל של @מרחבית .

אם יש משהו שמסביר את הפער האדיר בין מה שמתרחש במחוז חוביי לשאר העולם ואפילו לשאר המחוזות בסין.
זה הרשימה של ה'אני מדבר על..' שכתבת.
זאת היה תגובה על ההודעה הזאת:
אני מדבר על סירטונים שהמשטרה מכניסה אנשים לבתים במכות רצח ועושים ריתוך לדלת של הבניין שישארו שם לעולם.
אני מדבר על סירטונים של שהצבא עוצר באלימות אזרחים בגלל שהפיצו סירטונים
אני מדבר על סירטונים שרואים עיר ענקית באמצע יום נאה, שהיא כולל שוממה.
אני מדבר על סירטונים שמתעדים איך מחטאים כל ערב את הרחובות עם שורה של 7 מחטזיות של חומר חיטוי.
מודדים לאנשים חום (עם לייזר) כל כניסה לרחוב!
סירטונים של מכות רצח! שהצבא נותן לאזרחים שמסרבים לשים מסיכה.
סירטונים של השמדת אלפי בעלי חיים (בשווי עצום) מחשש שיעבירו מחלות

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפני נגיף הקורונה יש לנו פה את נגיף הסרטן שהולך ומפיל חללים חללים. (הבוקר לקח בחטף את האברך רבי חזקיהו יוסף פלמן זצ"ל). התרגלנו כנראה לנגיף הסרטן. אז אולי אנחנו צריכים את נגיף הקורונה בשביל להתעורר ולהתזק בתשובה.

ayys

משתמש מקצוען
החולה הישראלית מהספינה החלימה ברוך ה'

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי מספרי המתים
אני חושב שהציבור מתחלק לשתים: אלה שראו את הסירטונים, ואלה שלא.
אני לא מתכוון לסירטונים שאנשים הולכים ברחוב ונופלים... שאולי היה אפשר לומר שהם מבויימים.
אני מדבר על סירטונים שהמשטרה מכניסה אנשים לבתים במכות רצח ועושים ריתוך לדלת של הבניין שישארו שם לעולם.
אני מדבר על סירטונים של שהצבא עוצר באלימות אזרחים בגלל שהפיצו סירטונים
אני מדבר על סירטונים שרואים עיר ענקית באמצע יום נאה, שהיא כולל שוממה.
אני מדבר על סירטונים שמתעדים איך מחטאים כל ערב את הרחובות עם שורה של 7 מחטזיות של חומר חיטוי.
מודדים לאנשים חום (עם לייזר) כל כניסה לרחוב!
סירטונים של מכות רצח! שהצבא נותן לאזרחים שמסרבים לשים מסיכה.
סירטונים של השמדת אלפי בעלי חיים (בשווי עצום) מחשש שיעבירו מחלות
ועוד כל מיני דברים מזעזעים עוד יותר, שאיש לא יכול לטעון שהם מבויימים
וזה מדובר על מה ששרד את הצנזורה, כי כיודע בסין אין גוגל ואין פייסבוק הכל חסום, ויש רק פלטפורמות שהממשל יכול לעקוב אחרי המפרסמים, ולעשות להם כטוב בעיניו (למשל להכניס אותם לבידוד בטענה שהם חולים - כמו שעשו לכמה עיתונאים).
לא ראיתי את הסרטונים האלו. (יש למישהו? נשמע מסקרן מאוד)
אבל לכאורה, למה להילחץ מהם?
הממשל הסיני ידוע כדורסני עד אימה. יש להם צנזורה אדירה של האינטרנט, למשל, משהו הזוי בעומק וברוחב שלו.
יש להם קציר איברים מאסירים ואח"כ מכירה שלהם במרכזי השתלות לתיירים רפואיים.
ישם היסטוריה וותיקה של רמיסת זכויות הפרט. אז זו הדרך שלהם להתמודד עם שפעת מדבקת ברמה קשה. לא בטוח שאפשר להשליך מכך ולהסיק שהווירוס מסוכן עד כדי איום לאנושות כולה, לא?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא ראיתי את הסרטונים האלו. (יש למישהו? נשמע מסקרן מאוד)
אבל לכאורה, למה להילחץ מהם?
הממשל הסיני ידוע כדורסני עד אימה. יש להם צנזורה אדירה של האינטרנט, למשל, משהו הזוי בעומק וברוחב שלו.
יש להם קציר איברים מאסירים ואח"כ מכירה שלהם במרכזי השתלות לתיירים רפואיים.
ישם היסטוריה וותיקה של רמיסת זכויות הפרט. אז זו הדרך שלהם להתמודד עם שפעת מדבקת ברמה קשה. לא בטוח שאפשר להשליך מכך ולהסיק שהווירוס מסוכן עד כדי איום לאנושות כולה, לא?
בכל זאת,
צריך כמות אדירה של אנשים שינטרו את החומר שזורם שם כל שניה, בין מעל למיליארד איש!!! וזה סינית, לא שפה נורמלית. והם בלעה''ר לא מפסיקים ברברת ...
ולכן הגיוני מאד שחלק מהחומר דולף, ולאנשים יש אומץ.

עם זאת להרבה אנשים אין... והם מספרים כמה שהממשלה חזקה ויודעת להתמודד עם הוירוס.

ואני לא מתפלאת על מה שמספרים. גם ככה כל בדיקה בטחוית פשוטה בנתב''ג היא סוג של הפרת זכויות אדם ;)
אחרי שראיתי סרטון על איך עוצרים בן אדם שחושדים בו לוקה במחלה, אני מבינה למה זה התחיל לעצור.
השאלה מה יקרה במדינות עדינות יותר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים

להפך, אם זה המצב בסין אחרי הסנקציות ההזויות האלו - ששום מדינה בעולם המערבי לא הייתה מרשה לעצמה לעשות חצי מזה, אז מפחיד לחשוב מה יקרה במדינות באירופה שאין שום שליטה על מי שנכנס ויוצא מהגבול כמעט בכל היבשת, וגם בישראל כל עוד מי שחייב בידוד לא נכנס מיידית לתוך מתקן כליאה כמו בסין (אלא סומכים על ישרותו וחובתו המוסרית), אז המצב כאן עלול להיות גרוע בהרבה.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
להפך, אם זה המצב בסין אחרי הסנקציות ההזויות האלו - ששום מדינה בעולם המערבי לא הייתה מרשה לעצמה לעשות חצי מזה, אז מפחיד לחשוב מה יקרה במדינות באירופה שאין שום שליטה על מי שנכנס ויוצא מהגבול כמעט בכל היבשת, וגם בישראל כל עוד מי שחייב בידוד לא נכנס מיידית לתוך מתקן כליאה כמו בסין (אלא סומכים על ישרותו וחובתו המוסרית), אז המצב כאן עלול להיות גרוע בהרבה.
אפשר לקחת את ישראל כדוג'. יצאה הנחיה שישראלים שחוזרים מתאילנד צריכים להכנס לבידוד.
אז יצאה.... ואם לא בא לי? אז אסע ברכבת מנתב"ג לביתי ואבלה את הזמן שאני לא יכול ללכת לעבודה בשופינג.
ואיך מגיב הממשל? בנו נו נו בעיתון ואמירה לא מחייבת שזו עבירה על החק שהעונש עליה הוא מאסר.
הסינים עובדים אחרת... נכון או לא נכון לא יודעת לאמר. אבל זה בטוח עובד.

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
1582639534773.png

יעקב וייס

משתמש פעיל
עדכון 25/02 11:44
החוזים העתידיים בוול סטריט עולים אחרי הירידות החדות אתמול. גם אירופה נסחרת רגועה אחרי אתמול - ירידות קלות. האם חוזרים לשגרה? מוקדם להגיד. השוק יהיה תנודתי למטה ולמעלה כשכל חדשות עם משמעות יטלטלו אותו. תאזרו בסבלנות, ותפנימו שהולך להיות מטלטל
עדכון 25/02 07:00
טוב אנחנו יודעים שזה חוזר על עצמו בבקרים האחרונים - אבל זו האמת - הקורונה מתפשטת לאט. היא אמנם מגיעה למחוזות חדשים, אבל בסה"כ קצב ההתפשטות איטי, קצת המתים לא מדאיג. סליחה - מדאיג, אבל זה לא נראה כמו מגפה עולמית. מספר המחלימים הולך ועולה - ועדיין השווקים הפיננסים רועדים, כי גם אם המחלה לא קטלנית, היא משתקת - היא משתקת את הכלכלה הסינית, היא משפיעה מאוד על דרום קוריאה והיא מחלחלת לכלכלות נוספות.
השווקים צופים את העתיד, והם יורדים כדי לגלם את פשיטות הרגל, המשבר בתיירות, המשבר בכלל ואת הירידה ברווחים. נו, אבל מההלאה? מה ביום שאחרי- ייגמר המשבר והחברות יחזרו להרוויח? לא. אלו שיישארו, יהיו חזקות וכנראה גם גדולות יותר. שוול סטריט תגלם את התרחיש הזה, העליות יחזרו.

עדכון 24/02 20:03
המדדים המובילים בניו יורק נופלים ב-3.5% ומוחקים את העלייה מאז תחילת השנה
עדכון 24/02 15:55

איטליה הפכה בימים האחרונים למוקד המשמעותי ביותר של הקורונה. מספר הנדבקים באיטליה עומד על 152, עם ששה מקרי מוות. שני החולים הראשונים במדינה היו בעל ואשה מווהאן, סין, מקור התפרצות וירוס הקורונה. השניים הגיעו לאיטליה ב־23 בינואר., והם עדיין מאושפזים בבית החולים למחלות זיהומיות ברומא.
ממשלת איטליה הכניסה להסגר 12 ערים במחוזות ונטו ולומברדיה. מדובר במחוזות חשובים מאוד לכלכלת איטליה האחראיים על 31.5% מהתמ"ג. ולכן החשש הגדול באיטליה, חשש שלווה בירידות חדות מאוד בבורסה

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני קראתי פוסט מדאיג מאד מאד, שהכותב הוא בכיר בסין והא מתאר שהנגיף הוא כתוצאה מניסוי שהתפוצץ.
אני ממש רוצה להעלות את הכתבה לפה, אבל אני חושבת שזה נוגד כללים, כי התוכן הוא זוועתי!! ממש שואה!!
אני אעלה את ההתחלה ותגידו בבקשה אם להעלות את ההמשך, או לחילופין, לשלוח באישי.
רק מזהירה מראש: לא לבעלי לב חלש!!
עוד קונספירציה....
אבל נשמח לקרוא. גם ברי חלמיש קראתי את כל הספר....

efrat1

משתמש סופר מקצוען
אני קראתי פוסט מדאיג מאד מאד, שהכותב הוא בכיר בסין והא מתאר שהנגיף הוא כתוצאה מניסוי שהתפוצץ.
אני ממש רוצה להעלות את הכתבה לפה, אבל אני חושבת שזה נוגד כללים, כי התוכן הוא זוועתי!! ממש שואה!!
אני אעלה את ההתחלה ותגידו בבקשה אם להעלות את ההמשך, או לחילופין, לשלוח באישי.
רק מזהירה מראש: לא לבעלי לב חלש!!

12‏ שעות
מאז שהתחיל מחול הקורונה העולמי נשלחו אלי כל מיני מסמכים שטענו טענות כאלה ואחרות לגבי וירוס הקורונה, לגבי המקור שלו, ועוד.
.
עד עכשיו שום סיפור שהגיע אלי לא נשמע עבורי כאמת לאמיתה, אלא כסיפורי כיסוי לזריעת דיס אינפורמציה לחידוד הכאוס והבלבול.
.
הבוקר הגיע אלי המסמך הנ"ל, וסוף כל סוף הגיע אלי סיפור שמסתדר לי בצורה הכי הגיונית במוח. את המסמך תרגמתי עם גוגל, אז ייתכן שהוא לא מתורגם בצורה הכי מדויקת.
.
אבל הסיפור המרכזי ברור, והאדם שמספר אותו קורא לדבר הזה שמופץ כרגע בעולם "הסוכן". תקראו את סיפורו, קחו אותו כנקודת מוצא שעל פיה צריכים להתחיל להסתכל על המצב מסביב.
.
ימים יגידו מהי האמת,
ואם הסיפור פה הוא נכון אז ימים בהחלט יגידו.
ברור
וגורג' בוש הרס את מגדלי התאומים
ויצחק רבין ירה ביגאל עמיר

בלוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה